Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak mohu ohodnotit kesku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:30

Nemohu nikde najit jednoduchou odpoved, jak ohodnotit kesku. Prosim tedy o radu ci navod. Dik.
  • 0

#2 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:32

slovně. v logu....
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#3 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:37

Ja myslel ohodnotit v hodnoceni co je v mape, kdyz kliknu na kesku v odrazce HODNOCENi
  • 0

#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:40

tady hned vlevo máš hodnocení - bohužel hodnotí moc málo lidí, takže to je sice lepší než nic , ale prostě to není provázaný s GC.com a tak je to skoro plat prtný :P
  • 0

#5 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:44

Super - jak jednoduche :-) Dik
  • 0

#6 Hobbit_

Hobbit_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:44

na wikine je navod (manual ke geocaching.cz), ja osobne volil pro me nejjednodussi variantu - instalace pluginu do firefoxu (greasemonkey + hodnotici plugin)
  • 0
...tady by asi melo bejt neco inteligentniho...

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 16:46

Nejjednodušší je stáhnout si tento GM script. Pak můžeš hodnotit přímo v listingu a nemusíš tak používat krkolomné hodnocení odsud.
Výsledky se ale zapisují do jedné databáze, ať hodnotíš odsud, pomocí scriptu nebo pomocí GeoGetu...
  • 0

#8 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 17:20

Leroj napsal/a:
tady hned vlevo máš hodnocení - bohužel hodnotí moc málo lidí, takže to je sice lepší než nic , ale prostě to není provázaný s GC.com a tak je to skoro plat prtný :P


Hodnotí tolik lidí, kolik hodnotí ... a dobře nám tak, za tu úžasnou "kampaň", která vznik hodnocení provázela...ale samozřejmě, že to lepší než nic je...provázanost s GC.com prostě není a nebude tak to nemá cenu opakovat, jako nemá cenu opakovat "och, ach, hodnotí málo lidí, je to neobjektivní a k ničemu" ... zas tak málo těch lidí není ... co má cenu opakovat, je hodnoťe prosím nalezené keše (a třeba i zpětně aspoň těch pár zapamatováníhodných) a pomožte ostatním, kteří je k životu nepotřebují odlovit všechny, k výběru těch lepších!

Zde je kompletní návod na hodnocení na GeoWiki

ps: ještě jsem vám chtěl říct ... hodnoťe nalezené keše ;-) a choďte k volbám ... :D
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 17:36

Ja bych to zase tak cerne nevidel. Preci jen vice jak 12000 kesi uz ma nejake to hodnoceni. A trebas tady v Praze dosti casto narazim na kese s vice jak deseti hodnotiteli, coz uz nejakou rozumnou vypovidaci hodnotu poskytuje.
  • 0

#10 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 17:38

HuntBehind njn máš pravdu, ale já jsem v kontaktu s minimálně 25 kešery a z nich hodnotí jeden /no a já občas/ ten skript je parádní, mám ho tam od začátku co se objevil, ale kolik ho tam může mít lidí? Když si vemu, že tady je pár desítek /možná stovek/ aktivních uživatelů - kolik z nich hodnotí keše? polovina? třetina? desetina? no a ty ostaní co sem nechodí o tom ani neví :| to kdyby ta tabulka byla na stránkách keše defaultně, to by byla paráda... jo a k volbám už nejdu - byl jsem snad pokaždý a pokaždý jsem to skazil :D
  • 0

#11 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 17:47

Hm, nemá někdo ten skript v plánu přerobit pro Operu, jestli to de? Já tomudle vcelku nerozumím :(
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka