Přejít na obsah


Fotka

Keškování - Francie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 grysom

grysom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2009 - 19:57

O prázdninách jedu do Francie, oblast Provance. Máte tam někdo zkušenosti? Poraďte mi pěkné keše. díky:) (P.S. Jestli to patří jinam, předem se omlouvám.)
  • 0

#2 grysom

grysom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 22:07

Opravdu nikdo neví?:|
  • 0

#3 m@ila

m@ila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 6:05

Na jihu Francie jsem mockrát byl, ale o geocachingu jsem ještě nevěděl. Do jakých měst se chystáš? Mohu poradit alespoň hezká místa na výlet, kde určitě nějaké keše také budou. Marseille, Toulon, Hyeres? nebo víc na východ Cannes, Nice atd..
  • 0

#4 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 7:08

V Provence je spousta krásných keší, řekl bych drtivá většina (na rozdíl od naší země). Záleží na tom, kam jedeš. A pak už to chce jen trochu trpělivosti a času a projít si listingy...
  • 0

#5 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 14:25

grysom napsal/a:
Opravdu nikdo neví?:|


Ví, ale zrovna v době, kdy si se ptal, jsem lítal po keškách v oblasti Nice a Avignon. Avignon je krásné město, pár kešek tam je, v Nice to bylo všude dost daleko, takže doporučuju půjčit si kolo. Nejvíc se mi líbilo na Pont du Gard - nádherný akvadukt, spousta kešek, dá se jít po akvaduktu do hor a krom jiného tam najdeš i dva ammoboxy. Oproti Česku dvě zvláštnosti - listing včetně hintu vesměs jenom ve francouzštině (což ve Francii ani tak moc nepřekvapí) a pak docela rozšířené používání fotohintu. Přeju dobrou zábavu a šťastný lov.
  • 0

#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 14:45

Já v té oblasti byl před týdnem. Jenže na vodě a autobusem, takže jsem byl odkázán na místa, kde jsme zrovna byli. A tam zrovna kešky nebyly ... Tím netvrdím, že by se na okolních vrcholcích něco nenašlo, ale na 20 km dlouhé vycházky serpentýnami jsme neměl morál :-) Ale řeky tam mají luxusní. Auto nebo kolo bych viděl jako nutnost, ve dvou městečkách, kde jsme byli, žádná keš nebyla - zlaté naše kostely :-)
  • 0

#7 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 20:09

18 cervna odjizdime na 14 dni do okoli Carcasone a na pobrezi, tak uz se moc tesime. Dle zkoumani map tam par kesi bude, tak jsme zvedavi :) Akorat resime jak s listingem, bo presne nevime kde a jak se vlastne budeme pohybovat a tisknout vsechno se nam nechce. Jinak v Provance jsme byli predloni ( Pont du Gard, Avignon, Verdon), jenze to jsme jeste nelovili :) P.S. - nevite jestli jdou nahrat POI i do MIO navigace? Dost by to ulehcilo kesovani po ceste :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#8 grysom

grysom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:32

Díky všem za tipy, již jsem se vrátil. Místa na keše jsou sice pěkná ale provedení keší mne moc nenadchlo. Bohužel dřív, než někdo zaragoval, jsem na tento topic zapoměl.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama