Přejít na obsah


Fotka

Event v Rumunsku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 22:30

Zdravim, prislo mi ted emailem toto, treba to nekoho zaujme :) Greetings from Romania ! We want to invite you to the Romanian international event. It will take place between 7th and 9th of August in the beautiful town of Sighisoara – the only inhabited medieval town in Europe . We have at least 40 new caches in the town and in the surroundings, boxes with historical themes, puzzles and a wherigo cache. We’ll have also a day dedicated to a CITO event and also a bike adventure in the hills nearby. We’ll love to hear from you. Regards, Mioritics from GeoQuest Team PS. If you liked our idea, maybe you can tell your friends about it
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#2 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 1:40

Dík za info. Mám v plánu kešovací dovolenou v těchto místech a už už jsem to chtěl odložit na někdy jindy. Tohle ale zní velice zajímavě, tak to zkusím promyslet. ;-) Ještě jednou díky za info.
  • 0

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 5:53

Colonel74 napsal/a:
Zdravim, prislo mi ted emailem toto, treba to nekoho zaujme :)

A neříkej mi, že ty tam nepojedeš :D
  • 0

#4 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 7:45

Taky jsem dostal pozvánku, a docela mě to láká. Tady je odkaz na ten event GC1P5HH Michelin říká, že z Prahy to je cca 1100 km / 12 h jízdy.
  • 0

#5 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 9:52

Těch hodin počítej víc. :) Nejedeš na západ, takže tě čekají byrokratické kontroly na hranicích, vše záleží na tom koho potkáš za přepážkou a jak moc nebezpečně se budeš tvářit. :) A za další... cesty nejsou stavěné na to, aby jsi hnal takovou rychlostí jak u nás. :) Byť už i Rumuni dost zainvestovali do silnic, tak ještě pořád to nejni žádná sláva. :)
  • 0

#6 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:04

Kontroly na hranicich? Rumunsko je uz nejakej patek v EU...
  • 0

#7 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:24

Jaka byrokracie? Neblazni, Rumunsko je v EU a prujezd pres hranice je rychly jako kdyz krajis maslo, posledni zkusenost z kvetna. A silnice aspon do Sigisoary budou taky v poho...

chemic77 napsal/a:
Těch hodin počítej víc. :) Nejedeš na západ, takže tě čekají byrokratické kontroly na hranicích, vše záleží na tom koho potkáš za přepážkou a jak moc nebezpečně se budeš tvářit. :)
A za další... cesty nejsou stavěné na to, aby jsi hnal takovou rychlostí jak u nás. :) Byť už i Rumuni dost zainvestovali do silnic, tak ještě pořád to nejni žádná sláva. :)


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#8 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:27

Romane nepojedu, ja se tam chystam az mozna nekdy v zari, az se budou v Banatu barvit stromy ;)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#9 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:50

Mno tak v EU jsou sice už nějakej pátek, ale mě tam naposledy pěkně prohrábli. :) Ale asi to byla výjimka a třeba se fakt vod té doby zlepšili. :) Nicméně dík za info... třeba se fakt odhodlám k opětovné cestě do těchto končin. :) Minule zde bylo krásně a vřele doporučuji všem. :)
  • 0

#10 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 15:27

To je podivna nahoda. Zrovna v teto dobe by me doma zrejme nepostradali. A s rodinou se sem nepochybne nepodivam. Ale rozhodne nepojedu sam, a kazdopadne nepojedu takovou dalku jen na pouhy vikend. Kdyby se nasel nekdo, primerene zapaleny partak, ale presto normalni (zadny automobilovy kombajnista), kdo by si chtel uzit prirody, kultury, cyklistiky a fotografovani, a kdo by zustal o tyden dele, zacal bych o tomto lehce dobrodruznem vylete vazne uvazovat.
  • 0
Via est scopus!

#11 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 17:26

Tam jsem byl primo, sighisoara je vynikajici lokalita... ale byl jsem tam pred 5 lety bez GPS: A kdyz jsme byl odruhy v rumunsku na 3 tejdny na horach pred 3 lety, tak jsem za celej vejlet nasel 1 cache.... Zdda se, ze na tom zapracovali, tohle mesto uz je docela husty... i kdyz je to mesto, no, okolni nadherny hora jsme celkem cisty.... Je to tam nadherny a yuzasny, kdyz jsem tam byl bylo to levny... jak ted, kdyz jsou v EU, netusim... ale laka mne to, rumunskejch hor neni nikdy prebytek...
  • 0

#12 dubr

dubr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 20:53

Rumuni sice jsou v EU, ale v Schengenu ne, obcas byva problem mezi Madarskem a Rumunskem, stravili jsme tam s autobusem hodinu a pul, pricemz celnici akorat pili kafco a drbali...rok predtim tam stravili 6 hodin, tak jsme jeli radsi driv, abychom to do Cech vubec stihli;) jeste ze enchteli videt nase smrduty bagly z hor:) Jinak je tam moc pekne a ceny lidovy :P
  • 0

#13 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:39

Našel jsem na letišti geocoin a na něm bylo jenom číslo Transilvania GeoQuest eventu. Co s tím? To mám jako právo si zalogovat event nebo je to Coin jenom pro zajímavost?
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:57

Petr.P napsal/a:
Našel jsem na letišti geocoin a na něm bylo jenom číslo Transilvania GeoQuest eventu. Co s tím? To mám jako právo si zalogovat event nebo je to Coin jenom pro zajímavost?


To samozřejmě ne. Je to geocoin vydávaný u příležitosti významného eventu (vřele doporučuji) a tak nese GC kod toho eventu. Event si samozřejmě logovat můžeš pokud by ses ho zúčastnil. Na druhé straně toho coinu je logovací kod toho coinu, ten použij.
  • 0

#15 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 16 říjen 2012 - 10:41

Koukal jsem na ten event a nejsem rozhodně první, co přehlédl číslo vzadu. Bohužel jsem GC nechával v keši, takže už to nemůžu ověřit a zalogovat ho. Každopádně díky za odpověď :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama