Přejít na obsah


Fotka

Desik - znáte někdo ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 8:51

Zdravím, mám dotaz zřejmě na Brňáky. Uživatel "desik" je taky pravděpodobně z Brna a podezřele dlouho se už na stránky GC.com nepřihlásil. Někdy v únoru vyzvedl můj TB a měl by ho mít stále u sebe. Poslední nález měl koncem března, na GC.com naposledy začátkem dubna. Neraguje na maily. Neznáte ho někdo? Co s ním je? Já jsem na jedněch stránkách u uživatele se stejným nickem narazil na reakci, která by se dala i vyložit tak, že už nemusí být mezi živými. To by mě samozřejmě mrzelo a v tom případě už je mi osud nějakého TB úplně ukradený. Jen jsem chtěl vědět, jak to s ním je, pokud ho někdo znáte. Díky.
  • 0

#2 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 10:13

Nemá v profilu na GC.com nejake pratele?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#3 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 11:42

scarabeus napsal/a:
Nemá v profilu na GC.com nejake pratele?

Ne, nemá. V galerii má jen 6 fotek, jedno jméno je sice zmíněno, ale na GC.com k tomuhle jménu nic. Na GC.cz taky nic.
  • 0

#4 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 21:55

scarabeus napsal/a:
Nemá v profilu na GC.com nejake pratele?

Tady jsou jeho kamarádi: :)
http://www.geocachin...fc-a6280cbb3e64
http://www.geocachin...1f-3af4f2dd40a0
  • 0

#5 forest_cz

forest_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 22:08

Zdravím, pokusím se Desikovi nějak zprostředkovaně dát vědět. Na lovu jsem s ním byl jen jednou - jinak se v podstatě neznáme.
  • 0

#6 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 22:37

To Mafi5bj : Díky za odhalení souvislostí, tolik do hloubky jsem do toho nešel, na to nemám trpělivost... To forest_cz : Díky za příslib předání zprávy, jen doufám, že se nenaplní ta chmurná varianta. Ale ono je docela podezřelé, že uživatel se stejným jménem se přestal hlásit i na jiné stránky cca ve stejný čas...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama