Přejít na obsah


Fotka

Kradeze a likvidace kesi na brnensku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#1 tomeek

tomeek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:02

Ahoj, tak zakladam nove tema, ktere je dle meho velmi vazne. Behem minuleho tydne mi zmizely vpodstate vsechny moje kese. Vcetne 34 krabicek na Smajlikovi. Fotrikovi zamerne nekdo znicil celou radu kesek. v okoli smajlika je temer vse disablovano, neb zniceno, nebo ukradeno. Zda se, ze zde radi nejaky nenechavy pseudokacer. Neb si neumim predstavit, ze by nekdo byl schopen vykrast smajlika bez gps, znalosti kesovani a ochoty 6 az 7 hodin lizt po stromech v lesich bobravy. Docela mne stve, ze nekdo takovy existuje. TomEeK
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:27

na jih od Brna moje GC1J1CM (Vranovice)... po sedmi nálezech a pouze dvou dnech lovení ztracená. Předtím tam byla půl roku bez problému. Znehodnocený a obarvený lock&lock, pro mudlu bez ceny (... jídlo bych do něj fakt nedal). Ale je dost daleko od těch ostatních, tak to třeba nemá souvislost. // chvili sem premyslel, ze bych to archivoval... a nic nezakladal... a byl by klid...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 tomeek

tomeek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:40

Upozornuji, ze Smajlik obsahoval 34 krabicek v terenu 3 az 5. Takze jejich nerizena ztrata neni mozna. Vzlast, kdyz zmizely vsechny.
  • 0

#4 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:43

Možná blbá otázka, čí je ten les?
  • 0

#5 tomeek

tomeek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:48

To neni blba otazka, ale spravna otazka. Les soukromy neni. Je volne pristupny.
  • 0

#6 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:55

Myslíš, že jako likvidace krabek na objednávku myslivců ? Ti by toho jistě schopni byli, ale moc se mi to nezdá, zvlášť když byla v podobnou dobu zničena ještě Menšíkova rozhledna a dvě nedaleké Fotříkovy kešky.
  • 0

#7 dubr

dubr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:55

Tak to je opravdu sprostarna:@ my jich stihli ulovit jen 19 a na ty zbyle jsme se chystali az vyjde cas. Serie se nam opravdu libila. Doufam, ze nekde po case najdes silu ji obnovit ;) Snad se to nebude sirit, kdyz nam tady v HK taky radili vykradaci, nebylo to nic prijemnyho:|
  • 0
Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

#8 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 10:00

MedoMys napsal/a:
Myslíš, že jako likvidace krabek na objednávku myslivců ? Ti by toho jistě schopni byli, ale moc se mi to nezdá, zvlášť když byla v podobnou dobu zničena ještě Menšíkova rozhledna a dvě nedaleké Fotříkovy kešky.


No myslim, ze Myslivci by toho byli schopni urcite, tuplem kdyz se podivaji na produpany cesty lesem (coz je asi v pohode) ale hlavne na ulamany vetve u stromu :(

Co se tyce potreby GPSky, u smajlika uz pomalu ani neni :) Staci sledovat pesinku a koukat po hodne vyslapanym miste :)

Ale kazdopadne to neobhajuju, skoda kesi.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#9 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 10:05

Hlavně když v tom nebude nějaký záměr, že to prostě někomu vadí. Každý les má majitele, takže v tomhle případě třeba obec nebo stát. Aby se někdo nedivil, že mezi kačery vleze nějakej technicky vybavenej hajnej a bude dělat čístku v lesích a na pozemcích jen proto, že to s ním nikdo předtím neprojednal. To je jen má dedukce. Ale bylo by to překvápko. V druhém případě, tedy geoškodná, nezbývá než nalíčit a pak zlinčovat ;)
  • 0

#10 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 10:27

Zlinčovat ? To na pachatele budeš teda pěkně měkkej :D
  • 0

#11 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 10:28

Na myslivce bych to moc netypoval. Aspon vzhledem k jedne cache ktera visela na nove obnovenem plote ohrazenky. To by ji tam nedali a rovnou vyhodili pri oprave ne?
  • 0

#12 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 11:09

Myslivcum mohla vadit akorat ta na posedu...Je to skoda ze se vyskytuji takovy hyeny (viz lonske radeni Antigeocaching teamu HK ve vychodnich cechach, ti se teda alespon podepsali kdyz neco vykradli)...Smajliky odloveny mam takze si nemyslim, ze by sel nekdo jen tak po lese bez gps a nicil kesky, ano, jsou videt, ale musi se vedet kudy jit a kde vlastne jsou. No pravdepodobne to nekomu za tech 6 hodin prace stalo... Zalozte tam kesku se zelezy, treba se skodna chyti :)))
  • 0

#13 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 11:28

petegeo napsal/a:
Na myslivce bych to moc netypoval. Aspon vzhledem k jedne cache ktera visela na nove obnovenem plote ohrazenky. To by ji tam nedali a rovnou vyhodili pri oprave ne?

Myslivci ty oplocenky (nebo ohrazenky?) nestaví, vůbec o tom nemuseli vědět. Jestli uvnitř byla mudlokarta tak se mohl klidně slitovat nějaký dělník co tu oplocenku dělal.
  • 0

#14 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 11:42

Uz dlouho jsem si rikal, kdy se vyskytne nejake individium a bude zamerne kese nicit. Zda se, ze je to tady. Pokud se to bude dit i na dalsich kesich, tak nam asi nezbyde nic jineho, nez zalozit par lapacich kesek a drzet u nich domobranu nez se chytne, nacpat mu kapsy drogama a zavolat na nej policii.
  • 0

#15 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 17:09

Lide jsou ruzni...nekteri krapet vic. Ze obcas nekdo pixlu slohne a zahodi o kus dal do rosti, to nejak chapu. Ale zlikvidovat celeho Smajlika ? To je prece dost pracny. Spise tomeek nekomu neco provedl, treba si to ani neuvedomuje a dotycny kacer se takto podivne msti. Kazdopadne nam zmenil ctvrtecni program :( Mozna by se dala udelat nejaka hromadna obnovovaci akce, ale chce to pockat, aby nam to zase dotycny neposbiral...
  • 0
VSA

#16 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 17:43

Aby to nevyznělo blbě, nemyslele jsem hned myslivce, prostě mě napad někdo, kdo spravuje, vlastní a podobně. V tom lepším případě. Jak by bylo na světě krásně, kdyby.....
  • 0

#17 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 18:15

navrhuju uspořádat lov... škoda že jsem z dálky a nemohu ze zúčastnit... udělejte nějakou kešku... navcpěte jí lákavým trackables předměty a pak už stačí jen držet hlídky někde v křoví a dotyčému pak pořádně vyčinit!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ( ne vážně, takovejm lidem aby ruce upadly... )
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#18 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 18:18

cherubin napsal/a:
Myslivcum mohla vadit akorat ta na posedu...Je to skoda ze se vyskytuji takovy hyeny (viz lonske radeni Antigeocaching teamu HK ve vychodnich cechach, ti se teda alespon podepsali kdyz neco vykradli)...Smajliky odloveny mam takze si nemyslim, ze by sel nekdo jen tak po lese bez gps a nicil kesky, ano, jsou videt, ale musi se vedet kudy jit a kde vlastne jsou. No pravdepodobne to nekomu za tech 6 hodin prace stalo...

Zalozte tam kesku se zelezy, treba se skodna chyti :)))



CO? vidím dobře? neměl byslink na nějakej článek ohledně toho?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#19 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 18:40

Takovéto informace mě vždy docela vykolejí, co to je za lidi, kteří dokážou něco takového udělat. To vypadá na cílený útok. Nejspíš autorovi někdo chtěl hodně ublížit a to se mu určitě povedlo. Sám si pamatuju, když se mi v jednom dni ztratili dvě mé keše, to jsem chtěl celého geocachingu okamžitě nechat a na všechno se vykašlat. Nedokážu si představit, co by to se mnou udělalo, kdyby mi těch keší ukradli 34. Zajímavé je, že neukradl bonus, buď proto, že je tam jiný autor, nebo na to neměl... Navrhuji sbírku 'nové krabičky pro smajlíka'. Každý kdo bude chtít, ať připraví podle požadavků autora jednu novou krabku s listingem a věnováním a pošle autorovi, aby měl základ pro obnovu série.
  • 0

#20 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 19:49

Jak to tak tady čtu, myslím, že dotyčný zloděj byl zcela určitě cacher. Tedy spíš "cacher". Takže nejspíše čte i toto vlákno a dobře se u toho baví... :(
  • 0
Retired slowcacher




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama