Přejít na obsah


Fotka

Logování vlastních mincí kvůli trase


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 r+d

r+d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:35

Máme několik vlastních mincí a travel bugů a chceme některé postupně umístit do ciziny, aby obíhaly v jiných končinách...chci se zeptat, jestli se vám zdá v pořádku, když je nejdřív zaloguju v nějaké místní keši (Praha) - ale hned je vezmu a odvezu pryč...v mapě bude pak skutečná cesta mince a budou odpovídat i kilometry...jinak by třeba mince začla až v Bratislavě nebo Vídni a o Praze by nebyla zmínka...Díky za odpověď
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:45

Jasně, to není problém. Někdo dokonce podobný předmět vkládá a hned vybírá ve všech keškách, které navštíví a počítá si tím svoje kilometry.
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:49

samozrejme je to v poradku. krome toho je to tvoje mince a jak si ji budes vkladat a vybirat je ciste tvoje věc :)
  • 0

#4 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:08

Kamaradovi se stalo, ze si v Praze vyzvedl GC pri lovu, ale az doma v Brne zjistil, ze GC chce do Nemecka, tak jej "protahl" jednou brnenskou kesi aby mel GC km a pak jej odvezl do Nemecka kam zrovna jel. Tohle je naprosto normalni a v pohode.
  • 0

#5 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:22

Nevidím problém ... Svůj coin jsem hodlal odstartovat v Anglii, tak jsem ho asi měsíc přžed cestou tahal s sebou po CZ a pak odvezl do Anglie a "vypustil" ...
  • 0

#6 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 21:16

Osik napsal/a:
Svůj coin jsem hodlal odstartovat v Anglii, tak jsem ho asi měsíc přžed cestou tahal s sebou po CZ a pak odvezl do Anglie a "vypustil" ...


A když jsi ho hodlal odstartovat v Anglii, proč jsi ho neodstartoval v Anglii? :o
Nechápu tu logiku....
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 21:52

No, není v tom asi problém, je to v podstatě jedno... Záleží na tom, kde chceš, aby mince začala svoji cestu. Jestli v Paříži, pak bych ji vložil až do keše v Paříži i přes to, že cestovala z Prahy....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama