Přejít na obsah


Fotka

Locify neukazuje zbyvajici vzdalenost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Thomino

Thomino

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 8:45

Po zapnuti locify a naslednem prihlaseni k webu si najdu nejblizsi kes v okoli. Kdyz dam navigovat tak se to sice tvari ze to naviguje ale neodecita to zbyvajici vzdalenost. Diky za rady:D
  • 0

#2 GeraldVP

GeraldVP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 9:11

Zkousel jsi si aktualizovat GPS souradnice? Pokud pouzijes jako vychozi souradnice uz predem namerene (treba pred restartem aplikace) tak se znova nenactou satelity, tudiz ani tvoje soucasna poloha, tak to nema udaje na odpocet k cili. Tak je to aspon u me.
  • 0
Garmin Oregon 300 | Nokia 5800 XM | Qstarz 1000x | Ovi mapy s BZ | SmartGPX

#3 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 10:16

Mohu potvrdit to co psal výše GeraldVP je potřeba dát aktualizovat GPS souřadnice :-) např. Spustit Locify - druhá záložka GPS - kliknout - měla by se ti ukázat vpravo nahore ikona satelitu a stránka s popisem co která barva znamená (přesnost) kliknout na zpět a měl bys vidět ikonku satelitu blikajici nebo svitici v pravem hornim rohu a teď dát vyhledat nejbližší keše :-) Pokud pře kešování používáš u multikeší přídavné waypointy tak tam je potřeba dát občas aktualizovat gps :-) aby to odečítalo vzdálenost;)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#4 GeraldVP

GeraldVP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 11:41

Ted jsem si stahl aktualni verzi Locify a trochu jsem to zkousel. Kdyz si najdu svoji polohu pres GPS a dal zvolim v navigaci souradnice, tak se program chova dosti pasivne k navadeni do cile. Zkousel jsem treba i navigaci na nejakou kesku a zmenil jsem nove cilove souradnice, ikonka GPS svitila zelene, ale navigace se zastavila s fixnimi hodnotami. Takze pokud nedelam neco spatne..... Tohle me dostalo u jedny multiny, nastesti jsme tam meli i jiny pristroj.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama