Přejít na obsah


Fotka

GEOCACHING.COM OPET SPADL!!!!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
484 odpovědí na toto téma

#281 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:14

sobikovi napsal/a:

edemsi napsal/a:
a co zatracované alternativní webyB).Teď se potvrdilo že není dobré když má někdo monopol-uvažujte a zoufejte si.

Alternativní weby? Jak píše Kolombo, synchronizace, replikace a údržba takových serverů je náročnější a dražší než jedno datacentrum. GS má určitě smlouvy, které zajistí náhrady atd. Pravděpodobnost podobné události je opravdu ale opravdu hodně nízká...


-ale je- a neni to zas tak nízká pravděpodobnost
  • 0

#282 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:17

Delightful sound of the HVAC being turned on at Fisher Plaza :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#283 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:19

klimoska na druhym patre bezi :D
  • 0

#284 cvrcek75

cvrcek75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:36

zdravím všechny, prosím o zaslání kešek v okolí Kunžaku, pokud možno dnes do cca 11:00hod pak uz jsem beznadejne v háji a budu hledat akorát houby. Dík. prosím na email mm-soft@volny.cz
  • 0

#285 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:37

a uz zas spadla :o
  • 0

#286 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:38

HVAC shut down again. What a long day this is. Uz zase nebezi :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#287 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:40

HVAC shut down again. What a long day this is. :( Dneska to asi nebude...
  • 0

#288 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:45

no co se da delat, pujdem se projit do lesa jen tak, bez aparatu a vsimnem si i toho, ceho jsme si drive nevsimali:D
  • 0

#289 Bakarda

Bakarda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:47

pls pls nemate nikdo kesky z ceskych budejovic a okoli tam jedu na tyden se rekreovat a tak trochu sem doufal ze si konecne uziji kesovani ale hrube sem podcenil pripravu a kese si chtel schanet az vcera :-( nemate je nekdo v compu?? jestli ano prosim poslete mi je na tomasback@email.cz dekuji
  • 0

#290 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:47

edemsi napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Alternativní weby? Jak píše Kolombo, synchronizace, replikace a údržba takových serverů je náročnější a dražší než jedno datacentrum. GS má určitě smlouvy, které zajistí náhrady atd. Pravděpodobnost podobné události je opravdu ale opravdu hodně nízká...


-ale je- a neni to zas tak nízká pravděpodobnost


Tak nejake riziko je vzdycky. U kazdeho eliminovaneho rizika si ale musis rict, co to riziko ohrozuje a jakymi naklady lze riziku predejit. Ciste ekonomicka uvaha!

Che-nechte je treba si priznat, ze GC proste neni kriticka aplikace. Kdyz to chvili nebezi, tak se v podstate nic nedeje! Lidi si stejne koupi PM, i kdyz server par dnu v roce nebezi. Lide si stejne koupi trackovatelne predmety, i kdyz server zrovna nebezi. Tato udalost jejich prijmy realne neohrozi.

Cela situace ma jedinou skodu - jsou nahrani jen ti, kteri pripravu odlozili na posledni chvili. Investoval bys nekolikanasobek soucasnych nakladu jen proto, abys eliminoval tento problem? Ja tedy ne. ;)
  • 0

#291 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:48

Tak si řikám, že by Gropundspeak měl jako kompenzaci kačerům dopřát měsíc PM zdarma - nePM by nalákal a PM by se revanžoval za výpadek. "Legrace" ještě bude až to nahoděj a spadne jim to znova kvuli zahlcenosti...
  • 0
Hczech

#292 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:49

Hmm.... Koukám, že hasicí systém nadělal víc škod než samotný požár :(. Tomu říkám dobře zabezpečené servery. A dumám nad tím, jak to asi funguje v budově Casablanka Inc. (pro pamětníky Strojimport z roku 1976).....Jak asi by hasili tam.
  • 0
Sylvia999

#293 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:54

[A co se stane až se vše sprovozní a server bude nahozen? Miliony kačeru budou nadšení a budou logovat jak diví, stahovat listingy a podobně. A server opět spadne jelikož nepřežije takový nápor :):D
  • 0

#294 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 8:59

lidi a to nemáte nic jinýho na práci??? B)
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#295 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:02

mauricie napsal/a:
lidi a to nemáte nic jinýho na práci??? B)

Souhlas je nádherně jdu venB)
  • 0

#296 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:09

gc přeji at se uzdraví, a kdyby už ne tak jemu i Vám milé kačerstvo děkuji za super rok plný zážitků!! a hurá na kolo, do hospod, bez stresu, bez gps...dokud je na severu slunce. mějte se a mejte se. odnikudnikam;)
  • 0

#297 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:09

Dirty-JI napsal/a:
To jsou normální takovéto dlouhé výpadky? B)

No,zapal si byt,pak ho nech prolít cisternou vody a schválně ,za jak dlouho pak zprovozníš svoje Pc a data v něm :)

Každopádně,vhodné je PODĚKOVÁNÍ chlapcům co nám dali k dispozici seznamy keší v ČR. Je hezké ,že solidarita mezi lidmi je nejen o povodních,ale i při požárech.Díky vám,kamarádi a hybaj všichni do lesa !! B)
  • 0

#298 maravy

maravy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:11

Diky moc HuntBehind-ovi a Osikovi za data!
  • 0

#299 tokusy

tokusy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:25

Omlouvám se přátelé. Asi mne strháte, že si dovoluji zasahovat do Vašich zasvěcených debat. Jsem jen postarší cacher, navíc mám odloveno jen něco přes stovku krabiček, tak doufám, že mne neukamenujete. Navíc nemám ani GPS. Jen mě napadlo, že když se stala takováto nepříjemná věc, že by občas nebylo špatné zásobit se informacemi na papíře. Víte, já lovím kešky tak, že si na počítači najdu takovou, která mne zaujme a upravím si je pro tisk.V příloze Vám posílám ukázku. Ono na to zaujatý kečer nemá čas, navíc máte tehniku, které vůbec nerozumím.Je to jen takový nápad, že když budete mít čas, a budete vědět, že dopředu někam pojedete, třeba si i dát práci a připravit se na výpadek techniky. Jinak mne taky mrzí, že GC.COm je mimo, potřebuji si už od včerejška zalogovat tři kešky, a také se řadím mezi fanatiky, kteří v noci nespali a každou hoďku zkoušeli, zda to nenaběhlo. Tak ještě jednou se omlouvám za neodborný nápad a měl bych prosbu.Nebuďme vulgární na své kolegy....Moc Vám děkuji, přeji nám všem krásný den a GC.COM hodně čtěstí, ať to ti lidé už co nejdříve pro nás závisláky zprovozní.
  • 0

#300 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:28

Ještě že část našho týmu je nyní v plzni s haldou papírů a loví a loví a loví. Akorát to vyšlo ;) Snad se na gc.com zapracuje a dneska už se bude lovit:) To s tim přetížením se klidně může stát..a asi i stane.
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama