Přejít na obsah


Fotka

GEOCACHING.COM OPET SPADL!!!!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
484 odpovědí na toto téma

#301 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:30

Tak to já jedu taky "postaru" :) a okolí mám povětšinou zapsané i v notýsku. Není nad starý dobrý papír.
  • 0

#302 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:30

Zverejnuju souradky mojij kese Sigmund Freud v Pribore 49ˇ38.365 018ˇ08.558Mikro, Magnet, tam kde byva nejvetsi tma. A jeste kouknu co muj modry zapisnicek nabizi. Poslu mailem. Pribor: Farni Kostel, Pohrbena minulost Koprivnice: Sostyn, Raskova vyhlidka Okoli Ostravy:Staroveska, Vyhasla sopka Skotnice, Vresina kostel, Zamek Studenka, Kaple Sv.Anny Studenka,Zatisi, Ctyri kamaradi, Lekninove Jezirko, Kaplicka Pusta Polom Beskydy: Frydlant nad Ostravici, Baska, Malenovice kostel na Borove. Pak neco malo z Bratislavy a okoli Horsovskeho tyna-zapadni Cechy. Jo, a byla bych vdecna za kontakt na Technicka, bo v normalnim (nekacerskem) autoservise me poslali do ..... Lee.Hill@seznam.cz
  • 0
Podpis

#303 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:30

maravy napsal/a:
Diky moc HuntBehind-ovi a Osikovi za data!


K dikum se mohu jedine pripojit, tak DIKY i ode mne.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#304 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:34

[quote]tokusy napsal/a:
Jen mě napadlo, že když se stala takováto nepříjemná věc, že by občas nebylo špatné zásobit se informacemi na papíře.

Na papir jsem take nezapomel uplne :)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#305 tokusy

tokusy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 9:44

Díval jsem se na téma pana kolegy speedyGT. Ten převodník a Vaše stránky jsou podle mne skvělé. Nám začátečníkům mohou velmi pomoct.Děkuji a přeji krásný den.
  • 0

#306 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:03

No tak když nemůžem hledat, tak pudem něco založit :P
  • 0

#307 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:05

kolombo napsal/a:
A třeba právě rozdělení sítě a replikace dat na různé lokality nese nezanedbatelné problémy se stejností dat na jednotlivých serverech.
To by jsi nevěřil, jak pomalu se některé věci replikují ...

Což konkrétně u gc.com není závažný problém, jelikož neaktuální data se uživateli projeví jedině tak, že nebude vidět ty úplně nejnovější logy a před-chvilkou-publikované-keše. To druhé by sice některým nejmenovaným lovcům B) mohlo vadit, ale to lze řešit speciální rutinou ošetřující nové keše + PM uživatele.

romantic29 napsal/a:
Takže už víme, díky komu server zase spadl - pravděpodobně právě díky takovým jako si ty :-) a ob den zbytečně zatěžují server stahováním (aktualizací)...

A přečetl sis, kvůli čemu gc.com spadl? Že by za každých tisíc PQ Bůh seslal na zem nebeský oheň? ;)

Ale pravdu má MaK_cz. Když nemám co lovit, konečně budu mít čas dodělat jednu keš, kterou jsem začal zakládat před 2 měsíci B)
  • 0

#308 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:06

kozo.roh napsal/a:

brtnicek napsal/a:

kvapa napsal/a:
Cau, aktualni vyvoj muzete sledovat na http://twitter.com/locuslingua. Myslim, ze nez se vsichni v Cechach probudite bude server up.



:( auto nastartované směr parkoviště pod Pradědem : :(:( a tady furt nic :( :( achjo :(


Máme staženou Malou Morávku a okolí do 25 km, jaký máš e-mail?
kozo.roh (kozo.roh@seznam.cz)


:) máš mejl a díky předem...
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#309 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:14

hczech: Naprostej souhlas. Já sám teď čekám na zalogování 2 keší a 3 travelů. NO a až to budeš dělat každej, za chvíli nám to spadne zase:( Horší bude, že ve středu jedu na dovolenou, a chybí mí půlka keší, které ještě nemám připravené
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#310 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:15

Pokud by bylo nutno, jsme schopni zaslat PQ okolí Olomouce ( 39 km okolo Olomouce ) z 2.7.2009. Pro každý případ [mail]saky@klikni.cz[/mail]
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#311 Prochy20

Prochy20

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:30

konečně budu mít čas dodělat jednu keš, kterou jsem začal zakládat před 2 měsíci smiley

Copak copak se chystá? nějaká kanálovka :D:D:D
  • 0

#312 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:34

he he... všichni se v době kamenné vrhnou na dodělání svých cache (ne že bych v tom taky nejel) a retrívři se z toho pak poserou. Budiž jim pak země lehká. ;)
  • 0

#313 sunax

sunax

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:39

Dneska jdeme na geovýlet na kolech, ale kvůli spadlému webu toho moc neodlovíme. Naštěstí si něco málo pamatuju.:|
  • 0

#314 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:43

chemic77 napsal/a:
he he... všichni se v době kamenné vrhnou na dodělání svých cache (ne že bych v tom taky nejel) a retrívři se z toho pak poserou.
Budiž jim pak země lehká. ;)

Nu což, třeba vypukne požár v keškoměrce :D
  • 0

#315 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:50

Poslední zpráva stará asi 3 minuty: Machines now have power. Working to get the sites online now. Vypadá to, že už za chvíli naskočí :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#316 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:50

Mrkěte sem, je tam video-reportáž [EN] http://www.kirotv.co...673/detail.html //koukam že už to tady bylo tak sry
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#317 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 10:51

ty jo to se to tu dobře rozjelo.. nestíhám číst vlastní fórum :) :D uz sem z toho celkem nervní ze to nefunguje.. zrovna mam schovanou krabku a i napsany listing ale nemuzu odeslat :( nema nekdo PQ trutnovska? dík
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#318 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 11:00

Honzahais - koukni sem - http://www.geocachin...245#post_140245
  • 0

#319 stepn

stepn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 11:01

Prosím nějaké dobračisko, aby mi na mail zaslalo souřadnice GCQKPX Beskydmountains Lysa hora. Budu mu neskonale vděčný... Jsem na cestě k vrcholu a právě jsem zjistil výpadek. Díky! vlaju zavináč seznam cz
  • 0

#320 CurtCobain

CurtCobain

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 11:05

Nemuze mi nekdo poslat listing ke kesce Pekne pocasi. je to mysterka na koupaku v Ostrave Porube. Diky Vojtech.Kubacek@seznam.cz
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama