Přejít na obsah


Fotka

Dist.keše 5711 km GEOSCOUT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Hondaboy

Hondaboy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 17:59

Ahoj všem, GeoScouta mám legálně (včetně posledního update). Problém je ten, že pustím GPS, import cache okolo pozice (případně pozice home). Skutečně stáhne okolní cache, ale vzdálenost napíše 5711 km. Nastaveny mám kilometry. Neporadíte mi? Už jsem zoufalej :( Poslední zjištění, tahá mi i zalogovaný (i když dám přeskočit) Dík za každou radu
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 18:03

A máš GPS opravdu zapnutou? A má fix na satelity. Ta vzdálenost by odpovídala tomu, že GPS nežije a dává nulové souřadnice.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#3 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 18:30

A máš skutečně poslední verzi (2.1.1.2)? Není na oficiálních stránkách, protože autor je na dovolené a tudíž to tam nemůže na dálku umístit. Tato verze je dočasně dostupná jen na: http://groups.google.../group/geoscout Je o tom několikastránková diskuse na jiném místním vlákně, takže se nebudu opakovat...
  • 0

#4 Hondaboy

Hondaboy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 19:07

Kdybych neměl GPS zapnutou, nestáhlo by to přece keše z nebližšího okolí. iGO jede bez problémů, takže v GPS problém není. Normálnš mi to šlapalo, než jsem to dal do servisu a udělal hard reset. Instalace všeho bez potíží, nechápu to.
  • 0

#5 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 19:52

Ještě jednou opakuji dotaz, jakou máš verzi? Vše co popisuješ vypadá, že nemáš 2.1.1.2, která jediná funguje po změnách na geocaching.com. Obě chyby odpovídají tomu, že se nepovedlo přihlášení (to je tou změnou na gc.com) - souřadnice keší jsou nulové (proto ta vzdálenost) a jsou tam i nalezené-keše, protože nejsi přihlášený.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka