Přejít na obsah


Fotka

TRUTNOV (a okolí) - budu objednávat chritativní GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 19:29

Budu objednávat "FRPSP Charity Geocoin " - asi 4-5 ks Pokud někdo chcete něco z http://shop.svetgc.cz nebo http://www.georaj.cz nebo z jiného shopu, kde jsou tyto charitativní GC k mání, můžeme spojit objednávku. Mně o poštovné nejde, rozhodl jsem se každý rok koupit 2 tyto GC, ale pokud někdo chce nějakou drobnost, jistě potěší menší poštovné a já taky nerad platím české poště, která mi zatím domů nic nedoručila :-) dejte vědět na SZ nebo e-mailem pomocí tohoto fora objednávku vidím do 14 dnů - budu jezdit služebně TU-Praha tak to mohu i zavézt někde poblíž
  • 0

#2 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 21:01

Ahoj, jeden charitativní stříbrný bych vzal. Jsem z Červeného Kostelce. Peníze ti klidně pošlu předem. Předání by mohlo být buď v hospodě v půli cesty, napadají mě Paseky, nebo nějak jinak.
  • 0

#3 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 17:59

Pozdni sber napsal/a:
Ahoj, jeden charitativní stříbrný bych vzal. Jsem z Červeného Kostelce. Peníze ti klidně pošlu předem. Předání by mohlo být buď v hospodě v půli cesty, napadají mě Paseky, nebo nějak jinak.


Beru na vědomí, až objednám, pošlu číslo na mobil - stačí mne jen prozvonit, pak zavolám - volám zdarma :-D

Do Kostelce bych to zavezl v pracovní den, nebo až bych jel do Prahy přes Kostelec :-)
  • 0

#4 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 9:29

No tak objednávám, jsem ale mimo asi ještě týden, tak předání potom. Ta "půl cesta" je dobrý nápad, jel bych na kole a něco odlovil tímhle směrem :-) Dám vědět. Škoda že lidi ty charitativní tak nekupují :-(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama