Přejít na obsah


Fotka

Listing v BeeLineGPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 22:19

Ahojda, zkusila jsem si nainstalovat BeeLineGPS, podařilo se mi stáhnout kešky, ale nemám u nich listing. Nevíte někdo co s tím? Postupovla jsem podle tohoto návodu: http://edenik.elka.c...na-geocaching/. Díky za pomoc :-)
  • 0

#2 siTsche

siTsche

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 11:01

Na listing používám GCzII, vyžaduje to ale připojení..vyhledáš si nejlbližší kde zrovna jsi a přešteš si krásně listing, logy, hint, waypointy, případné Tb.... A má to i šipku, takže se dá jet i podle ní. Luxusní věcička pro PDA.
  • 0

#3 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:33

Daku napsal/a:
Ahojda, zkusila jsem si nainstalovat BeeLineGPS, podařilo se mi stáhnout kešky, ale nemám u nich listing. Nevíte někdo co s tím? Postupovla jsem podle tohoto návodu: http://edenik.elka.c...na-geocaching/.

Díky za pomoc :-)


Ja pouzival BeeLine .. importoval jsem do BeeLine pomoci Mikromova makra z GeoGetu .. a listngy byly... takze pokavad mas geoGet, zkus tuto cestu.
Ja skysotlac pouzival velmi davno .. uz s nim zkusenost nemam. A jak psal vyse siTsche - pouzivam ted take GCzII - mam datovy tarif... navic je moznost si kese postahovat doma (treba pres wifi, pri propojeni s PC) a pak je nacitat ze seznamu "offline".
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#4 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:35

Díky za rady, bohužel datový tarif nemám...
  • 0

#5 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:46

Daku napsal/a:
Díky za rady, bohužel datový tarif nemám...


A varianta, ze to vyexportujes do gpx a naimportujes do beeline..?

Jeste jsem nasel toto vlakno:
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0

treba tam je reseni...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#6 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:49

brazajar napsal/a:

Daku napsal/a:
Díky za rady, bohužel datový tarif nemám...


A varianta, ze to vyexportujes do gpx a naimportujes do beeline..?


Vyzkouším to, uvidíme :-)
  • 0

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 14:00

Daku napsal/a:
Vyzkouším to, uvidíme :-)


Jeste mam jedno reseni v zaloze..;) Pac se mi BeeLine zas tak moc na predhoczim pda nelibilo... pouzival jsem primarne pro listingy a zakladni navigaci Kesovadlo (viz menu Projekty tady vlevo) a do BeeLine daval jen vypocitany stage mysterek.. a na vse primarne pouzival Kesovadlo.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#8 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 10:37

Čau, taky jsem měl s tím problémy. Potom jsem BL nainstaloval (dřív jsem ho neměl nainstalovaný, pouze nahraný na kartě) a už to šlo. Používal jsem formát GPX ze Skrýšotlače, provedl jsem v BL import a fungovalo to bez problémů... ;)
  • 0

#9 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 11:32

hajass napsal/a:
Čau, taky jsem měl s tím problémy. Potom jsem BL nainstaloval (dřív jsem ho neměl nainstalovaný, pouze nahraný na kartě) a už to šlo. Používal jsem formát GPX ze Skrýšotlače, provedl jsem v BL import a fungovalo to bez problémů... ;)


Aha, asi to bude znít blbě, ale jak poznám, jestli mám pragram jen nahraný, nebo nainstalovaný? PDA mám chvíli a žila jsem v domění, že jsen si ho nainstalovala, ale třeba jsem ho jen nahrála... :)
  • 0

#10 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 16:46

Instalace se provádí spuštěním souboru *.cab přímo v PDA
  • 0

#11 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 17:29

Ano, souhlasím, je super. Abych nemusel řešit problém s NEnačítáním importvaných listingů, mám ho nainstalovaný v hlavní paměti a ne na paměťové kartě. Keše i s listingem se dají pohodlně stahovat v Cacheprinteru a po importu si všechno krásně rozumí. Osobně mám jen jeden problém, listing se mi otevírá v Exploreru a nezobrazuje mi korektně některé české znaky, hlavně písmena s háčkama. Ale s tím se žít dá a spíš to bude problém prohlížeče a fontů... ale návodu na odstranění bych se nebránil ... :-)
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama