Přejít na obsah


Fotka

Zimní keše?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 15:35

Je sice léto, že by byl venku pařák to ne, tak možná proto mě napadá, zda se někde dá dohledat seznam českých zimních keší. Tím myslím keše určené na zimu, ať už s tématikou věcí, které tam jsou jen o Vánocích nebo celoroční jen s nějakou zajímavostí hlavně v zimě. Pokud tu není, nebránil bych se udělat projekt českých zimních keší podobně jako projekty K pramenům, Významné stromy aj.
  • 0

#2 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 18:23

Problém je, že pod pojmem zimní keš si každý představí něco jiného, pokud vím, tak se tady rozjelo i flame co se týče umistňování atributu, keš dostupná v zimě. Podle toho se dají filtrovat keše dostupné, nebo nedostupné v zimě při generování PQ. Vím, že to myslíš trochu jinak, ale abych pravdu řekl čistokrevnou zimní keš neznám (kromě eventu geoledopády). Jinak pokud se ti chce dělat jakýkoliv projekt, je to jen na tobě ;)
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 18:30

Přemýšlím o tom, co je to zimní keš? Dosažitelná jen v zimě?
  • 0

#4 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 18:46

Osobně si myslím,že je to keš,která vhodná odlovit v zimě,např. na lyžích např. Velky Vichr je multina,která provádí kolem rozcestníků,a ty jsou na poli nebo zimní keš např. Nad zemí,tedy lovitelná v zimě.. ve městě většina mikrovek lovitelná v zimě..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#5 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 18:53

Zimní keš je taková, která je odlovitelná i v zimě, například lock-n-lock krabička zavěšená v hustém smrku. např. GC1A9Y6 Speciálním prípadem zimní keše je keš, která je odlovitelná jen a pouze v zimě, např tato keš GC1KDRB na ostrůvku v jezeře, které je rezervací a nesmí se v něm plavat.
  • 0

#6 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 20:45

Jak jsem psal v úvodním příspěvku, pro mě pojem zimní keš představuje keš, která ti ukáže místo pěkné hlavně v zimních časech. Např. http://www.geocachin...2a-968ff5385bb4 (GC1TMKM) j sem zakládal já. Je to keš s chráněným stromem a pouze v zimě je možné po cestě shlédnout krásný ledový úkaz.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama