Přejít na obsah


Fotka

Půjčil by mi někdo skejt na Styx?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 14:12

Ahoj, nemáte někdo z pražských skejt či dva na půjčení pro Styx? Vím, že nejsou nutné, ale potěšily by :-) Rád bych s pár kamarády vyrazil v pátek...
  • 0
Hczech

#2 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 14:51

Jsou tam k zapujceni erarni, takze smele vyraz a prijemnou zabavu! :) (teda doufam, ze je nikdo nerozkradl)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#3 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 15:35

Hlavne se nejdriv podivej kolik tece vody...ja tam nahlizel v patek z naplavky a zacatek byl regulerne na lod :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#4 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 21:41

Já jsem to dal se Sun-Manem na inlinech, neboj se, jde to...!
  • 0

#5 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 9:15

Já bych se na in-linech zabil, tak raději půjčím erár, nebo budu kachnit :-) Za informaci o eráru tímto díky!! Ono už se to někde probíralo, ale můžete mi prosím připomenout i maximální rozumný počet kačerů v jedné skupince? Nás bude asi 8 a dumám, zda se v rozhodující chvíli rozdělit na 4+4, nebo jít komplet...
  • 0
Hczech

#6 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 9:34

Podivej se z5 do logu, 2 jsem zapujcil dal a jsou kousek od vstupu, domluv se s nynejsimi majiteli, nepamatuji si presne jmena, proto se koukni do logu, bude to tam napsano.
  • 0

#7 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 15:40

hczech napsal/a:
Já bych se na in-linech zabil, tak raději půjčím erár, nebo budu kachnit :-) Za informaci o eráru tímto díky!!

Ono už se to někde probíralo, ale můžete mi prosím připomenout i maximální rozumný počet kačerů v jedné skupince? Nás bude asi 8 a dumám, zda se v rozhodující chvíli rozdělit na 4+4, nebo jít komplet...


8 je zu viel... Myslím 4 a 4 je ok, ale já mám 120 kg a málem jsem to ucpal...
  • 0

#8 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 22:44

Díky! Tušil jsem to. A k příspěvkům výše, existuje nějaká míra, kdy je vody už dost málo? Půjdu to dopředu očíhnout, ale neb jsem tam uvnitř nebyl, nevim, jestli mi z toho bude jasno. A nechci 7 lidí zklamat zjištěním, že to tentokrát nejde. (Přečtu-li si své dotazy po akci, asi se budu shovívavě usmívat, ale teď potřebuju trochu vození za ručičku - dosud se Vám slušně dařilo, opravd dík)
  • 0
Hczech

#9 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 7:03

až slezeš z mostku a půjdeš do Styxu, narazíš na takovou římsu p olevé straně. Já bych šel Styx, kdyby římsa byla min 20-30 čísel na vodou. To by byl můj limit asi...
  • 0

#10 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 10:50

Díky všem za rady a informace - včera jsme Styx dali v 7 lidech (4+3) a byla to paráda, stejně jako následující Jezdci. K jakému nejlepšímu způsobu pohybu na skejtu jste mmch. došli? Já nakonec jet pozadu, jednou rukou "řídit" zadek skejtu a zbytkem končetin se odrážet (helma nutná). Ale musí existovat i lepší způsob, respektive mnoho způsobů :-)
  • 0
Hczech

#11 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 11:28

Ja skejt pouzil jsko riditelne prkno drzene rukama a normalne v predklonu hura za nim. Sem tam jsem si na nej pak sedl proodpocinek, ale takto jsme to probehli docela rychle. Pri sezeni mi porad ujizdel nekam na stranu. A to jak po predu, po zadu, v leze...
  • 0

#12 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 11:35

:-) Tak to jsem taky zkoušel, ale byla to docela zabíračka a neviděl jsem při tom moc dopředu (ne že by zrovna to bylo při mém způsobu lepší :-))
  • 0
Hczech




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka