Přejít na obsah


Fotka

čas odlovení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 18:32

Právě jsem si AutoStatem stáhl informace o svých odlovených keších - prostřednictvím GJ18. Ač čas odlovu píšu do logu stále ve stejném formátu, tak u některých keší se mi dosadilo 00:00. kde by mohla být chyba ?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:07

Dosadilo se ti to tam, kde nemáš čas vyplněný nebo je v jiném formátu, než GG podporuje...
  • 0

#3 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:23

Časy do logu píši formou : #číslokeše(mezera)11:40(mezera)komentář a při stahování GeoJarrym 18 (Download My Found Caches) se mi čas také nenatahuje, vždy ho pak musím dosadit ručně. Dělám někde chybu? Díky za případnou odpověď ;)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:39

sakypaky napsal/a:
Časy do logu píši formou :

#číslokeše(mezera)11:40(mezera)komentář
...


Já píšu:

11:30

a vždy se mi to natahne. Zkus to psát na nový řádek.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 ZajdaTeam

ZajdaTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:42

sakypaky napsal/a:
Časy do logu píši formou :

#číslokeše(mezera)11:40(mezera)komentář

a při stahování GeoJarrym 18 (Download My Found Caches) se mi
čas také nenatahuje, vždy ho pak musím dosadit ručně. Dělám někde chybu? Díky za případnou odpověď ;)


Ahoj, taky jsem to tak dělal a čas se do GG nestahoval.
Teď jsem u posledních cca tří začal log takto:
"11:40 (#150) komentář"
Samozřejmě bez uvozovek a hle, v GG se GeoJarrym stáhl čas nálezu.
  • 0

#6 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:45

Vyzkoušíme , uvidíme :) Díky moc ! ;)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 19:57

GG přidává čas jen pokud je čas jako první údaj v logu ve formátu hh:mm (24 hodin)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 20:15

GG očekává primárně, že log je čas 11:40 jako první znaky a pak už mu to je jedno. Haluma pak dodělal tuším další varianta jako #255 11:40 tj. pořadové číslo nálezu a čas nálezu... Já vždy píšu čas jako první a vždy se 100% načte správně.
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 20:24

ten format s poradovym cislem na zacatku by mel fungovat take, ale nevylucuji, ze tam mam nekde chybu. Ja nejak nemel potrebu tam to poradove cislo psat, protoze nalezy mi geoget seradi spravnje. (No, pravda, u nedavneho milenia jsem tam to #1000 napsal... ;))
  • 0

#10 lennyd

lennyd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 7:00

Potvrzuji, že formát #XXX XX:XX (#543 10:02) funguje perfektně.
  • 0

#11 happz

happz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 10:14

Pisu od zacatku do logu "hh:mm text logu" a cas se mi z logu do geogetu nenaimportoval ani jednou... Ale nejak jsem nemel sily s tim experimentovat.
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 10:40

happz napsal/a:
Pisu od zacatku do logu "hh:mm text logu" a cas se mi z logu do geogetu nenaimportoval ani jednou... Ale nejak jsem nemel sily s tim experimentovat.

Pokud stahuješ nalezené jako:
1\ MyFinds PQ
2\ uložený GPX dané keše a následně import gpx do GG
3\ GJ stáhneš listing po zalogování

a nemáš před tím už v GG ručně nastaveno Found, pak by to mělo na 101% fungovat. Pokud už je nastaveno Found s nějakým časem, tak se údaj o logu a čase již nepřepisuje podle webu...
  • 0

#13 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 10:52

sobikovi napsal/a:

happz napsal/a:
Pisu od zacatku do logu "hh:mm text logu" a cas se mi z logu do geogetu nenaimportoval ani jednou... Ale nejak jsem nemel sily s tim experimentovat.

Pokud stahuješ nalezené jako:
1\ MyFinds PQ
2\ uložený GPX dané keše a následně import gpx do GG
3\ GJ stáhneš listing po zalogování

a nemáš před tím už v GG ručně nastaveno Found, pak by to mělo na 101% fungovat. Pokud už je nastaveno Found s nějakým časem, tak se údaj o logu a čase již nepřepisuje podle webu...


Tak nějak. Čas se mi do GG stahoval jen do té doby, dokud jsem stahoval My Finds PQ, v momentě počnutí používání GeoJarryho se už čas nenačítá, holt si budu muset zvyknout na nové uspořádání v logu :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 11:33

HaLuMa napsal/a:
ten format s poradovym cislem na zacatku by mel fungovat take, ale nevylucuji, ze tam mam nekde chybu. Ja nejak nemel potrebu tam to poradove cislo psat, protoze nalezy mi geoget seradi spravnje. (No, pravda, u nedavneho milenia jsem tam to #1000 napsal... ;))


Já právě používám tento formát zásadně a všude, a ty co se mi nenatáhly jsou - což je zajímavé - většinou vzdálené keše, prakticky všechny zahraniční. Může v tom být rozdíl ?
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 11:56

sakypaky napsal/a:
Tak nějak. Čas se mi do GG stahoval jen do té doby, dokud jsem stahoval My Finds PQ, v momentě počnutí používání GeoJarryho se už čas nenačítá, holt si budu muset zvyknout na nové uspořádání v logu :)


Rutina pro rozeznani casu logu je tataz pro ruzne zdroje dat.

Rozdil je jen v tom, ze zatimco ve tvem PQ jsou vsechny tvoje logy vzdy obsazeny, tak pro webovy listing to neplati! Tam mas standardne zobrazenych jen poslednich 5 logu. A pokud zrovna mezi nimi tvuj log neni, tak jej Geoget nemuze videt.

Takze otazky do pranice:

- Pokud se neoznaci ten cas, oznaci se alespon nalez? (pak za predpokladu, ze je cas zapsany spravne, bude chyba zakopana v GG.)

- Pokud se neoznaci ani nalez, je skutecne vas found log zrovna na listingu? Co to udela, kdyz si stahnete listing se vsemi logy o kese?
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 11:57

Arne1 napsal/a:
Já právě používám tento formát zásadně a všude, a ty co se mi nenatáhly jsou - což je zajímavé - většinou vzdálené keše, prakticky všechny zahraniční. Může v tom být rozdíl ?


Nemuze.
jedine ze by selhalo samotne parsovani logu. Mas v GG logy u kese natazene spravne? (v porovnani se situaci na webu)
  • 0

#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 19:31

HaLuMa napsal/a:

Nemuze.
jedine ze by selhalo samotne parsovani logu. Mas v GG logy u kese natazene spravne? (v porovnani se situaci na webu)


Právě v tom bádám.
1) zjistil jsem, že některé logy které jsem částečně přebíral od Niximora obsahovaly pomlčku mezi pořadím keše a mezi časem. Takže ta asi vadila. -> námět na vylepšení

2) Pokud k logu přidám souřadnice, tak se uloží jako první řádek a GJ už čas na skutečném prvním řádku nenajde -> námět na vylepšení

3) Skutečně, ty německé keše neměly stažené listingy, ale jak jsem pochopil, tak je musím označit, použít správnou ikonu pro stažení a pak ještě ten listing prohlédnout a až pak se tam ten čas objeví. Dá se to nějak zjednodušit ?
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2009 - 20:10

Arne1 napsal/a:
1) zjistil jsem, že některé logy které jsem částečně přebíral od Niximora obsahovaly pomlčku mezi pořadím keše a mezi časem. Takže ta asi vadila. -> námět na vylepšení

2) Pokud k logu přidám souřadnice, tak se uloží jako první řádek a GJ už čas na skutečném prvním řádku nenajde -> námět na vylepšení

3) Skutečně, ty německé keše neměly stažené listingy, ale jak jsem pochopil, tak je musím označit, použít správnou ikonu pro stažení a pak ještě ten listing prohlédnout a až pak se tam ten čas objeví. Dá se to nějak zjednodušit ?


Vyborne, diky. Z takovehoto reportu mam radost. Takze 1 i 2 poznamenano, prilezitostne to tam upravim.

K trojce - nalez i cas se v databazi oznaci skutecne v okamziku importu dat. problem je v tom, ze zobrazene udaje neni zivy pohled na data v databazi, takze koukas na verzi dat pred importem. Resenim je nacist seznam znova, uvidis, ze vse uz bude oznaceno dle importu.

To se zobrazenim kese je vlastne jen vedlejsi efekt. protoze to okno se zbrazenou kesi muze data modifikovat, je tam obezlicka, ze pri zavirani toho okna se najde a aktualizuje zaznam ve zobrazenem seznamu.
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2009 - 20:27

lennyd napsal/a:
Potvrzuji, že formát #XXX XX:XX (#543 10:02) funguje perfektně.


Je nejak v mych silach "dodelat" si i rozliseni casu a poradi ve tvaru:

#XXX, XX:XX (#543, 10:02)

Tzn. jeste carka za poradim? Diky
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2009 - 21:02

Tenhle format by mel fungovat take, nefunguje?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama