Přejít na obsah


Fotka

Geocache Navigator - stop working


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 21:59

Zdravim Dnes jsem byl nepříjemně překvapen :o ,když jsem otevíral svou velice oblíbenou aplikaci Geocache Navigator a na displeji bylo napsáno toto: This free edition of Geocache Navigator will stop working on September 12, 2009.Select"Options Upgrade" to get a new enhanced version now and save 50 %!To vše bez předchozího varování. :@ Jsem jediným překvapeným nebo se to stalo někomu jinému?Rád bych tuto aplikaci používal dál.Ať se na mě ostatní nezlobí,ale Locify i Handy poněkud za tímto zaostávají.Našel jsem už s tím pěknou řádku keší. Klidně za to těch 15 Euro dám ;) ,ale nechce se mi zakládat jen kvůli jedné platbě účet na PayPal.Moc tomu nedůvěřuji. :| Rád uvítám vaše názory a rady. Díky. Myškin
  • 0

#2 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2009 - 23:36

jo, dnes jsem tuto hlášku viděl taky u kamarádky na N95
  • 0

#3 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 7:32

Zatim mi Geocache Navigator i pres hlasku funguje dal po volbe Skip. Otazka je jak dlouho... Pouzival jsem tu aplikaci hodne i diky moznosti Field Notes. V Geocaching Live to zatim nefunguje.
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 8:59

No jo no, tak to vypada, ze nekdo chce penize za svoji praci... Lehce jsem probehl jejich stranku a vypada to, ze: 1. Geocache Navigator is now available for sale on Nokia’s OVI store (http://store.ovi.com) for a one-time fee of €30 = muzete aplikaci koupit za 30 euracu (one-time = nafurt), pokud vam ted pri prechodu na placenou verzi nabizeji slevu 50%, tak bych to zvazil. 2. Nemyslim, ze se tak deje "bez predchoziho varovani" - to varovani prave ted vidis a bude Ti to fungovat jeste mesic. Je to dost predchozi? :) 3. Pro platbu pres PayPal nemusis u nich zakladat ucet (ackoliv i to je zadarmo, stejne jako poslani platby - plati se tam za PRIJEM penez), muzes proste poslat platbu, pokud mas embosovanou kartu (ano, bez registrace). 4. PayPal uz ma dneska spousta lidi, staci se optat nebo pozadat. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:26

1.Velmi rád za tento program zaplatím,protože jsem s ním opravdu spokojený. :) 2.Spletl jsem si august s novemberem :) 3.Bohužel v tomto směru nemám vůbec žádné zkušenosti. :| 4.Játakového neznám,ale pokud by se někdo takový tady našel tak by mi vytrhl trn z paty. :)
  • 0

#6 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:35

Tak uz jsem prisel na to kam se odesilaji Field Notes z Geocaching Live. Primo na stranku live.geocaching.com do My LIVE. Nick a heslo je stejny jako na gc.com. Navic se muze rovnou pridat poznamka (log). Myskine zkus schvalne tuto aplikaci.
  • 0

#7 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:39

JJ. live.gc je dobra take, al epred pustenim app v tel je potreba se prihlasit na webu, pak to nedela neplechu, aspon takovou zkusenost mam. Kazdopadne ted paralelne pouzivam oboji. Vlastne snad s nicim jinym nechodim po schrankach...
  • 0

#8 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 11:09

Tak ty field notes jsou poreseny v Handy geocaching Arcao edition ma tu na foru i vlastni vlakno :-) od doby co tu fungují jsem Geocache navigator nespustil :-) a uz asi ani nespustim
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#9 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 12:33

Myškine - jakou máš verzi Geocache Navigatoru? Ja mam 2.0.4 a zádné hlásení se mi neobjevilo...
  • 0

#10 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 12:58

mam 2.0.4. a ta hlaška s tim že to přestane fungovat k tomu datu na mě vyběhla
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#11 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 13:03

Mám také tuto verzi. :)
  • 0

#12 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 13:14

Myškin napsal/a:
Mám také tuto verzi. :)

Když jsem to zde ráno četl, zkusil jsem si načíst keše v okolí a žádný hlášení se mi taky neukázalo. Objevilo se ale až při dalším spuštění aplikace, no co, tak to půjde z mobilu pryč. Stejně jsem to už nepoužíval..;)
  • 0

#13 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 14:07

tak jak pise miki6, druhé spuštění aplikace a hlášku mam také:o
  • 0

#14 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 14:54

Pro Hroch team: Handy ti ovsem neukaze mapu a kesky rovnou na ni. Tohle mi v Navigatoru hodne chybelo. Navic gc live umi rovnou cist GPX. Urazem je zatim pomalost aplikace, ale Handy na ni rozhodne nema...
  • 0

#15 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 15:58

Witko&Wendy napsal/a:
Čest. Najde se tu někdo kdo místo geonavigatoru používá handy od Arcaa v nokii N95? Mě to nejak nechodí


Ahoj,
ja ji pouzivam N95-8GB, ale s instalaci Handyho-Arco edition jsem nemel vubec zadne potize..
  • 0

#16 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 16:58

Witko&Wendy napsal/a:
Čest. Najde se tu někdo kdo místo geonavigatoru používá handy od Arcaa v nokii N95? Mě to nejak nechodí

Zase zahnojujes jinak funkcni vlakno tematama, ktery do nej nepatrej? Arcao mas jinde, tak pis tam.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#17 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 20:17

Drazí kolegové, jak tady čtu vaše příspěvky, docházím k přesvědčení, že jsem se mohl zeptat malý Toničky od náz z baráku, které je pět, má sadu báboviček, každého zdraví brýýýden a byl bych na tom stejně :D
  • 0

#18 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 10:48

Ne Myskine. Tim chci jenom rict at vyzkousis Geocaching Live, ktery Geocache Navigator v mnohem prevysuje...
  • 0

#19 jiki

jiki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 15:28

Tak už se mi to zabloklo a chce to kod:( nevíte o náký medicíně?
  • 0

#20 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 16:34

Diky za vytazeni tohoto tematu nahoru, nechtelo se mi hledat. Takze prukopnicka spoluprace mezi Myskinem (zajemcem o koupi softwaru) a mnou (majitelem embossovane karty a uzivatelem PayPalu) a samozrejme zakaznickym servisem Trimblu (museli jsme jim vysvetlit, proc platce a kupujici neni tataz osoba :)) prinesla sve ovoce a po cca 10 koleckach mailovani vsemi smery se zakoupeni licence a nasledne zprovozneni plne verze povedlo. Postup spociva zhruba v tom, ze si zajemce stahne primo pres nokiacky browser z jejich stranek novou verzi, do te zada sve telefonni cislo a PIN, to tlf. cislo jsme potom poslali do Trimblu zaroven s identifikaci platby pres PayPal, po overeni si zajemce aplikaci odinstaloval, telefon restartnul, aplikaci stahnul znova a uz to chodi. Cena 15 EUR - v dobe platby vysla na 392.13 CZK.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama