Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 13:47

Je tak nějak ticho po pěšině... připravuje někdo GEO kalendář na příští rok?
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 17:02

zkoušel jsem, ale vzhledem k počasí se nepovedlo, takže 2011
  • 0

#3 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 20:23

Tak já to letos snad dotáhnu do konce, akorát to vidím na náklad do 10 kusů, takže i cena bude o dost vyšší. Ovšem pokud se to povede, tak by to mohlo /a mělo/ být podle mých představ B)
  • 0

#4 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 21:05

GEO kalendar? To zni zajimave... Budou tam zaznamenane GEO akce? Jestli ano, tak to bych mel zajem... A mozna i o vic kusu. Byl by to asi dobry darek na vanoce pro spratelene cachery.
  • 0

#5 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 22:22

A co třeba hodit výslednej produkt v PDF někde ke stažení, každej kdo bude mít zájem si to stáhne a vytiskne a kroužkovou vazbu nebo ty plastový náhradičky co prodávají v každým papírnictví už snad všichni zvládnou. Stačí to jen nasázet tak, že netisknutelný okraje budou mimo možností všech tiskáren a NO PROBLEM. Na kroužkovku se dáva cca 9mm a okraje se dělají 5. Pokud by jsi potřeboval poradit, tak přes SZ. Hlavně prosím to nedělej v té stupiditě co se jmenuje WORD...
  • 0

#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 7:30

REVIZ napsal/a:
A co třeba hodit výslednej produkt v PDF někde ke stažení, každej kdo bude mít zájem si to stáhne a vytiskne a kroužkovou vazbu nebo ty plastový náhradičky co prodávají v každým papírnictví už snad všichni zvládnou. Stačí to jen nasázet tak, že netisknutelný okraje budou mimo možností všech tiskáren a NO PROBLEM. Na kroužkovku se dáva cca 9mm a okraje se dělají 5. Pokud by jsi potřeboval poradit, tak přes SZ. Hlavně prosím to nedělej v té stupiditě co se jmenuje WORD...

Víš ono s tím focením jsou spojené náklady (doprava na lokace, pokud fotíš v aťasu tak pronájem...), takže docela silně pochybuju, že by autor kalendáře dělal charitu a zveřejnil ho v pdf... musí se ti vrátit to, co do toho vložíš...
  • 0

#7 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:11

Ja ti nevim, ze by udelat kalendar nebyla tak uplne sranda? To musis, nafotit, vybrat, natisknout, dostribuovat, udelat reklamu, odolavat emailovym utokum ... :-)

Pazitka je jeden z autoru Geokalendare 2009
  • 0
Via est scopus!

#8 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 15:11

Pazitka napsal/a:
Pazitka je jeden z autoru Geokalendare 2009

Pazitka je příliš skromný, Pazitka je hlavním tahounem nejlepšího Geokalendáře na rok 2009, co jsem viděl.
  • 0

#9 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 15:17

Pažitkův kalendář nám doma dělá parádu a rádi bychom dali příští na jeho místo nové vydání. Bude edice 2010? Hlásíme se! ;)
  • 0
adrtru

#10 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 19:33

Protoze jsem Pazitkovi psal osobne, jeste se zkusim pripojit k zadosti o novy geokalendar takto verejne. Dane, pekne prosim, smutne koukam.
  • 0
at se dari

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:30

Osik napsal/a:

Pazitka napsal/a:
Pazitka je jeden z autoru Geokalendare 2009

Pazitka je příliš skromný, Pazitka je hlavním tahounem nejlepšího Geokalendáře na rok 2009, co jsem viděl.


Taky si myslím, že bych raději věřil osvědčenému týmu a klidně rovnou objednám 2 kousky :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 21:35

Taky bych se připojil s alespoň jedním kouskem. Díky
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 21:42

i já bych koupil... má svoje místo nad psacím stolem a jizerky já můůůůžu od mala
  • 0

#14 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 22:17

No já teda nevím, téhle zábavě se věnujeme zatím jen chvilku, ale už jsem párkrát dělal kalendáře pro modeláře (kterýma jsem potom obdaroval kámoše) a bylo to tak, že o kvalitní fotky jsem na fóru požádal ostatní a ty jsem jen nasázel do předem připravených jednotlivých listů. Někdo poslal jednu fotku, někdo celej archív a já jsem dle svýho přesvědčení vybral ty nejlepší, všude jsem uvedl autora, model i výrobce stavebnice a měřítko. V první fázi jsem to hodil na web, kde s pomocí hesla si to stáhli autoři fotek (ode všech jsem měl souhlas) a potom po novým odsouhlasení jsem to dal volně ke stažení. Se svojí prácí žádnou vědu nedělám a vlastně to byla kompenzace za poskytnutý fotky... Myslím si, že takto to lze, ale klidně mě můžete přesvědčit o opaku. Vzhledem k tomu, že mě tenkrát oslovovaly i firmy prodávající modely a nabízely i odměnu za moji práci ve formě modelů, doplňků, atd., si nemyslím, že by to byl tak úplně špatnej nápad. Nepotřeboval jsem nikam jezdit a nic fotit, prostě jsem jen udělal sazbu, nic ví nic míň.
  • 0

#15 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 9:13

zní to docela zajímavě... pokud by to bylo za přijatelnou cenu, tak jdu do toho taky ;-)
  • 0

#16 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:54

jojo zní to zajímavě, pokud kalendář bude vypadat tak pěkně jako 09 (nebo lépe) tak se nabízíme k prodeji...*** reklama *** admin
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#17 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 11:00

GC prodejnu na Praze 10??? To musim okamzite prozkoumat - na 10 bydlim a vsechno si slozite objednavam pres net...
  • 0

#18 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:37

no jasne....*** reklama *** admin
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#19 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 16:49

REVIZ napsal/a:
No já teda nevím, téhle zábavě se věnujeme zatím jen chvilku, ale už jsem párkrát dělal kalendáře pro modeláře (kterýma jsem potom obdaroval kámoše) a bylo to tak, že o kvalitní fotky jsem na fóru požádal ostatní a ty jsem jen nasázel do předem připravených jednotlivých listů. Někdo poslal jednu fotku, někdo celej archív a já jsem dle svýho přesvědčení vybral ty nejlepší, všude jsem uvedl autora, model i výrobce stavebnice a měřítko. V první fázi jsem to hodil na web, kde s pomocí hesla si to stáhli autoři fotek (ode všech jsem měl souhlas) a potom po novým odsouhlasení jsem to dal volně ke stažení. Se svojí prácí žádnou vědu nedělám a vlastně to byla kompenzace za poskytnutý fotky... Myslím si, že takto to lze, ale klidně mě můžete přesvědčit o opaku. Vzhledem k tomu, že mě tenkrát oslovovaly i firmy prodávající modely a nabízely i odměnu za moji práci ve formě modelů, doplňků, atd., si nemyslím, že by to byl tak úplně špatnej nápad. Nepotřeboval jsem nikam jezdit a nic fotit, prostě jsem jen udělal sazbu, nic ví nic míň.


No je vidět, že si asi novej....podívej se na debatu okolo oficiálního kalendáře 2009 a bude ti vše hned jasné. ;)
Určité pravidla ZDE, již tak nějakou dobu nefungují...
  • 0

#20 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 13:55

Chcete GeoKalendář 2010? Nevíme, zda-li se do toho pustit, proto vás žádáme o vás názor. Prosíme odpovězte na jednu jednoduchou anketní otázku otázku, ANO/NE ... GeoKalendář 2010 - anketa

Děkuji za každý názor!
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama