Přejít na obsah


Fotka

extrémně jednoduchý program


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 stepanek78

stepanek78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:22

Zdravím, tak nějak se začátečnicky prokousávám základy geocachingu.. Dnes jsem si koupil PDA s GPS a chci začít testovat.. Dostal jsem se přes počáteční problémy a rozchodil jsem program GCz, který je na mě, ale do začátku moc složitý.. Tím se dostávám k jádru pudla.. Existuje prosím nějaký velmi jednoduchý program (WM), kde by člověk prostě jen zadal souřadnice cíle a na displeji by naběhla jen třeba vzdálenost a šipka se směrem? Nic víc? Díky moc za případnou odpověď :)
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:46

takovahle uplne jednoducha obycejna sipka byl "richesse gps", nebo jak se to pise. zkus to vyhledat googlem. ale tusim, ze to podporovalo jen externi gps modul.
  • 0

#3 stepanek78

stepanek78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:49

Díky moc za ochotné odpovědi :) Já pátrám na googlu a ještě jsem narazil na tohle: http://www.instaluj.cz/gps-compass
  • 0

#4 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:52

stepanek78 napsal/a:
Zdravím,

tak nějak se začátečnicky prokousávám základy geocachingu.. Dnes jsem si koupil PDA s GPS a chci začít testovat.. Dostal jsem se přes počáteční problémy a rozchodil jsem program GCz, který je na mě, ale do začátku moc složitý.. Tím se dostávám k jádru pudla..

Existuje prosím nějaký velmi jednoduchý program (WM), kde by člověk prostě jen zadal souřadnice cíle a na displeji by naběhla jen třeba vzdálenost a šipka se směrem? Nic víc?

Díky moc za případnou odpověď :)

No jinak ... nemohl by jsi prosím sdělit, no co jinak to PDA používáš :o
  • 0

#5 stepanek78

stepanek78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:55

plánuji to využívat mimo gps ještě na poštu a podcasting (oblíbil jsem si automatické stahování pořadů a jejich následné poslouchání při cestě např. do práce) :)
  • 0

#6 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:56

HandyGC je java aplikace a to je na WM dost pres ruku. RichesseGPS by ti mohlo vyhovovat, funguje samozrejme i s interni GPS. Podobne treba BeelineGPS. Dalsi furu aplikaci najdes i na wiki: http://wiki.geocachi...plikace_pro_PDA, najdes tam i opravdu jednoduche sipky. Nejspis ale stejne brzy dokonvergujes k nejakemu komplexnejsimu programu (treba GCz II :)
  • 0

#7 stepanek78

stepanek78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:57

Parkis: moc děkuju za tip, podrobně to projdu :)
  • 0

#8 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 5:24

Dain a Olik napsal/a:
takovahle uplne jednoducha obycejna sipka byl "richesse gps", nebo jak se to pise. zkus to vyhledat googlem. ale tusim, ze to podporovalo jen externi gps modul.

Podporuje i interní GPS, hodně dlouho jsme chodili na kešky s PDA E-Ten M700 a RichesseGPS.
Na začátek naprosto ideální program ;)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#9 PepeLopez

PepeLopez

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:04

Pre PDA by mozno bol vhodny a aj jednoduchy CAHENAV a k nemu CACHEMATE alebo CETUS GPS.
  • 0
naviset: NOKIA 6120c + NOKIA LD-3W




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama