Přejít na obsah


Fotka

Znáte někdo kačera "matapat"?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 11:57

Tento kačer vyzvedl 27.6. náš coin z kešky, zalogoval a od té doby nic. Snažil jsem se ho kontaktovat mailem (3x), ale neodpovídá. Přitom se přihlašuje téměř denně a keše loguje, Neznáte ho někdo?
  • 0

#2 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 7:09

Tak jsem se pokusil mu napsat prez GC.com, tak uvidis jestli se ozve.
  • 0

#3 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 7:30

jakamil napsal/a:
Tak jsem se pokusil mu napsat prez GC.com, tak uvidis jestli se ozve.

Já mu takhle psal 3x, dlabe na mne. :@
Díky.
  • 0

#4 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:11

Zkus ještě kontaktovat nick varnabci http://www.geocachin...48-0326487265dd
V tomto logu se zmiňují o společném odlovu s matapat, třeba se znají a mohli by přispět k vyřešení.
  • 0

#5 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 12:57

Díky za pomoc, varnabci odepsali že matapat kontaktují, že to jsou začátečníci. Údajně chtěli coin několikrát někam vložit, ale vždy jej zapomněli doma.... Následně se ozvali matapat s omluvou a tím, že coin brzo pošlou dál. Dnes byl coin zalogován do kešky, takže snad vše dobře dopadlo. Co mi nedochází je to, proč neodpovídali na několik mailů, které jsem jim poslal a zareagovali zřejmě až po nakopnutí od varnábků. Opravdu nechápu. Díky všem za pomoc. :)
  • 0

#6 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 13:37

mno zcela jednoduse to diky odkazum na ruznych mail serverech muze padat do spamu :)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#7 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 14:56

MadDogTeam napsal/a:
mno zcela jednoduse to diky odkazum na ruznych mail serverech muze padat do spamu :)

Co může... mne už tam některé z mailů typu "[GEO] XY contacting..." spadly...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 15:55

To je možné, nicméně minimálně jedna zpráva byla psána přímo na mailovou adresu, kterou jsem někde od někoho vyšašil a která byla správná, jak se nakonec ukázalo. A ani na tuhle zprávu neodpověděli. To, že mají coin 2 měsíce není až takový problém, kdyby napsali že neměli čas, nebo něco a že ho brzo někam vrznou, tak je klid. Nejvíc mne naštvalo právě to mlčení...
  • 0

#9 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 17:18

jenže někdy to může být i tím že: čím víc otravuješ, tim víc tě ignoruji... když mi kdysi jedna dívčina psala a volala X-krát denně, tak jsme si sice její číslo dal na černou listinu,ale sms chodily všechny... když člověk vleze na skype a hned zpráva, na icq to samé tak je to ne bednu.. ono se člověk ani kolikrát nedostane do mailu- jaký si vtipálek mi na něm změnil heslo, koho by napadlo že QWERTzuiop12345+ěščř může někdo opsat? :-D nebo prostě nemá net...nebo má jinou novou adresu...možností je... a čím víc člověk otravuje,může se stát,že ten dotyčný GC někam virtuálně vloží,ale fyzicky nikoliv..můžeš se sice dotazovat kačerů kolem té doby,jeslti ho tam viděli,ale někdo ho mohl taky sebrat aani se nezapsat dologbooku, jen třeba když šel kolem..je to jen o lidech.. pokud ho nemá do domácí sbírky,tak ho dříve nebopozděli někam plácne.. pokud má, máš smolíka.. taky mu mohl někam zapadnout, komu z nás se to nikdy nestalo? podšívka bundy,někde v autě...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#10 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 17:25

pepega napsal/a:
jenže někdy to může být i tím že: čím víc otravuješ, tim víc tě ignoruji...
když mi kdysi jedna dívčina psala a volala X-krát denně, tak jsme si sice její číslo dal na černou listinu,ale sms chodily všechny...
když člověk vleze na skype a hned zpráva, na icq to samé tak je to ne bednu..
ono se člověk ani kolikrát nedostane do mailu- jaký si vtipálek mi na něm změnil heslo, koho by napadlo že QWERTzuiop12345+ěščř může někdo opsat? :-D nebo prostě nemá net...nebo má jinou novou adresu...možností je...
a čím víc člověk otravuje,může se stát,že ten dotyčný GC někam virtuálně vloží,ale fyzicky nikoliv..můžeš se sice dotazovat kačerů kolem té doby,jeslti ho tam viděli,ale někdo ho mohl taky sebrat aani se nezapsat dologbooku, jen třeba když šel kolem..je to jen o lidech..
pokud ho nemá do domácí sbírky,tak ho dříve nebopozděli někam plácne.. pokud má, máš smolíka..
taky mu mohl někam zapadnout, komu z nás se to nikdy nestalo? podšívka bundy,někde v autě...


Ano, 4 zprávy za 2 měsíce, resp za ten druhý měsíc je hrozné otravování. Ostatně stačilo napsat jednu větu na ten první dotaz a byl by klid...

Mně se nikdy nestalo, že by mi coin nebo TB někam zapadl, nebo ho zabordelil. Každopádně pokud se mi to nedejbože někdy stane, nebudu hrát mrtvého brouka, ale holt se přiznám a nabídnu řešení. Jiné chování je podle mne hovadské.
  • 0

#11 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 18:41

hm ale ono taky existuje něco jiného než GC...je to pořád jen hra a pokud někdo má v životě nějaké problémy, tak ho určitě nějakáý coin nezajímá..představ si že budeš mít někoho blízské v nemocnici,nebudeš vědět co s ním bude,ale budeš vědět, že se musíš sebrat,letět na net a nebo někam na keš? Gc je hra..prostě když mám čas nebo příležitost, hledám, když ne, třeba týden nevytáhnu GPSku... nikdy nevíšproč se ten druhý tak chová... někdy je to z lenosti, jindy třeba přišel o GPS a na novou nemá, jindy se nedostane na net... mě se zdá že jsou tu samé Rychlé šípy, ono to ale tak podle tobho co vidím venku nevypadá....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#12 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 18:53

Neda mi to nereagovat - cizi GC, TB a dalsi trackovatelne predmety mi NEPATRI, nejsem jejich majitelem, tudiz je treba s nimi jako s cizi veci nakladat. Ano, mohou nastat situace, kdy je nemuzu z nejakeho duvodu v kratkem case premistit, pak opravdu staci napsat majiteli dve tri vety s omluvou a myslim, ze vetsina lidi to pochopi. Mozna si pletes dusinovstvi se slusnym chovanim.
  • 0

#13 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:06

pepega napsal/a:
hm ale ono taky existuje něco jiného než GC...je to pořád jen hra a pokud někdo má v životě nějaké problémy, tak ho určitě nějakáý coin nezajímá..představ si že budeš mít někoho blízské v nemocnici,nebudeš vědět co s ním bude,ale budeš vědět, že se musíš sebrat,letět na net a nebo někam na keš?
Gc je hra..prostě když mám čas nebo příležitost, hledám, když ne, třeba týden nevytáhnu GPSku...
nikdy nevíšproč se ten druhý tak chová...
někdy je to z lenosti, jindy třeba přišel o GPS a na novou nemá, jindy se nedostane na net...
mě se zdá že jsou tu samé Rychlé šípy, ono to ale tak podle tobho co vidím venku nevypadá....


Nezlob se na mne, ale tohle jsou kecy a hloupé výmluvy. Taková situace samozřejmě může nastat, v drtivé většině případů se ale jedná o lenost, nezodpovědnost, nehoráznost nebo lemplovství ze strany "kačera".
Ano, GC je hra, tak by ji ten hráč neměl prasit. Týden nikdo neřeší, 14 dní taky ne, ale pokud u sebe někdo suší minci 2 měsíce, tak je minimální slušnost odpovědět na dotaz alespoň stylem - jo, neboj, brzo jí někam dáme, teď to nešlo.
To co jsi teď předvedl ty je jen hledání omluvy pro lempla za každou cenu.
  • 0

#14 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:25

2 měsíce ?
Co je to proti věčnosti ?
Anebo alespoň proti osudu mého [tb]TB1F556[/tb] který je v držení jednoho kačera už od 17. května LOŇSKÉHO ROKU !
Na žádný kontakt neodpovídá, ale přitom dál vesele kešuje a loguje...
  • 0

#15 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:26

třeba ho ztratil a nechce to říct... Doufám že takový osud nepotká moje GC
  • 0

#16 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:42

ZCh napsal/a:
2 měsíce ?
Co je to proti věčnosti ?
Anebo alespoň proti osudu mého [tb]TB1F556[/tb] který je v držení jednoho kačera už od 17. května LOŇSKÉHO ROKU !
Na žádný kontakt neodpovídá, ale přitom dál vesele kešuje a loguje...


No, tak to je opravdu hovádko... :(
  • 0

#17 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:35

ZCh napsal/a:
2 měsíce ?
Co je to proti věčnosti ?
Anebo alespoň proti osudu mého [tb]TB1F556[/tb] který je v držení jednoho kačera už od 17. května LOŇSKÉHO ROKU !
Na žádný kontakt neodpovídá, ale přitom dál vesele kešuje a loguje...


no to je blb to je něco jiného....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#18 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 13:10

pepega napsal/a:
hm ale ono taky existuje něco jiného než GC...je to pořád jen hra a pokud někdo má v životě nějaké problémy, tak ho určitě nějakáý coin nezajímá..představ si že budeš mít někoho blízské v nemocnici,nebudeš vědět co s ním bude,ale budeš vědět, že se musíš sebrat,letět na net a nebo někam na keš?

Pokud ale tu hru někdo denně hraje, na netu je on-line a keše si loguje, pak nevidím důvod, proč slušně neodepsat na dotaz majitele, co je s jeho coinem..
  • 0

#19 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 17:57

l_ucie napsal/a:

pepega napsal/a:
hm ale ono taky existuje něco jiného než GC...je to pořád jen hra a pokud někdo má v životě nějaké problémy, tak ho určitě nějakáý coin nezajímá..představ si že budeš mít někoho blízské v nemocnici,nebudeš vědět co s ním bude,ale budeš vědět, že se musíš sebrat,letět na net a nebo někam na keš?

Pokud ale tu hru někdo denně hraje, na netu je on-line a keše si loguje, pak nevidím důvod, proč slušně neodepsat na dotaz majitele, co je s jeho coinem..

tak to jsou jen dvě možnosti- buď to má mezi spamem- stává se to, nebo na to jednoduše kálí...
nechci ho nijak hájit ani hanět,ale ony jsou fakt někdy důležitější věci než GC, i když jich moc není..
u mě si jeden TB odnesl pes do pelechu a zahrabal si ho mezi svoje hračky...a děti umí to samý...a když jich je víc,snad no se na nějaký zapomene..nebo NIKDO z rychlých šípů nikdy nanic nezapomněl?
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#20 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 18:13

Za pomoc ještě jednou děkuji, ale protože se tu začíná blábolit, viď, pepego, tak vlákno zamykám.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama