Přejít na obsah


Fotka

gps program ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 bellissimo

bellissimo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 14:06

Zdravim, nezná, nebo nemá někdo nějaký GS software/program, který ukazuje a počítá i s cestami. Já osobně mám sonny ericson K790i, gps modul Nokia l4-3w a v mobilu mám HG Arcao Edition...ten bohužel počítá jen se vzáleností vzdušnou čarou. pokud možno, chtěl bych free program/software a nejlépe v češtině...děkuji moc :)
  • 0

#2 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 14:10

V jave nic takoveho nebude, kup neco se symbianem nebo WM a mas po problemu.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#3 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 14:13

napada me treba TrekBuddy, muzes si do nej pripravit mapy a mit je offline v mobilu.. ale jak jiz bylo receno s javou je to nejhorsi, na druhym miste je symbian, a na windows mobile je tech programu uz kupa..
  • 0

#4 Velekrt

Velekrt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 14:21

Zkus prográmek Locify. Nejlepší ale je, když máš normální gps. Nebo potom ještě ten BT GPS modul.(BlueTooth GPS module) Myslím že ho vyrábí nokia a lze připojit ke každému mobilu s Bluetoothem.;)
  • 0

#5 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 14:37

TrekBuddy ani Locify nepouzivam, ale zeby tyto programy mely zabudovane routovani to se mi teda nezda :-)
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#6 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 15:34

predpokladam ze tazateli nejde jen o mapy, ale predevsim o routovani. Nic takoveho v jave asi vazne nenajdes.
  • 0

#7 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 18:29

existuje např. http://www.amazegps.com/ používal jsem kdysi na nokia 6233, ale pozor, chce to datový tarif, protože mapu si stále průběžně stahuje ze sítě... nebo zkus vygůglit "TMJ - TrackMyJourney"
  • 0

#8 maruki

maruki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 18:46

našel jsem kdysi na internetu nejaky projekt,kdy nekdo chtel offline navigaci pro javu...
  • 0
SE K750i, GPS modul Nokia LD-4W; GeoGet, Trekbuddy, Handy Geocaching Arcao Edition

#9 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 8:31

Zkus si pohrát s tímto programem: http://www.jrr.cz/jmap.php V programu je možnost vyhledávání trasy. Myslím že to tahá z mapy.cz Největší slabinou je asi příprava mapy.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama