Jaký formát souřadnic mám zadat?
#1
Publikováno 26 srpen 2009 - 12:58
#2
Publikováno 26 srpen 2009 - 16:20
Pro správnou fci je do template třeba souřadnice vložit ve formátu Decimal Degrees.
#3
Publikováno 27 srpen 2009 - 23:30
#4
Publikováno 28 srpen 2009 - 0:02
gibron napsal/a:
kdyz dam download my found caches, ukaze mi to ze jsou vsechny vzdalene 5755,8 km... tak chyba musi byt nekde u tohodle
Nemáš tam místo E dané W? Už se mi taky jednou někde povedlo
#5
Publikováno 28 srpen 2009 - 7:38
#6
Publikováno 02 září 2009 - 6:33
#8
Publikováno 02 září 2009 - 7:25
#9
Publikováno 02 září 2009 - 7:27
#10
Publikováno 02 září 2009 - 7:43
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#11
Publikováno 02 září 2009 - 7:45
#12
Publikováno 02 září 2009 - 8:14
#13
Publikováno 02 září 2009 - 11:02
#14
Publikováno 02 září 2009 - 11:33
#15
Publikováno 02 září 2009 - 11:55
HaLuMa napsal/a:
Pak to v template spravne neni.
nejcastejsi chyby:
- zapsano ve spatnem formatu
- zapsano se spatnym oddelovacem (tecka a ne carka)
- zapsano sice spravne, ale radky s definici souradnic zustaly zakomentovany!
tečka tam je, zakomentované to není a správně byt to být mělo, mám tam:
HOMECOORDINATES 49.54252 16.54921
#16
Publikováno 07 září 2009 - 22:11
#17
Publikováno 07 září 2009 - 22:31
#18
Publikováno 07 září 2009 - 23:39
ano melo by to stacit, pokud jsou ve vyse zminenem desetinnem formatu
Mel jsem za to, ze ggstat2 je stary a byl nahrazen autostatem...
zcela spravne
Jdu zkusit autostat
na 99% ti to problem nevyresi, i kdyz nejnovejsi (zatim nezverejnena) verze autostatu kontroluje spravnost zadanych souradnic (pri zadavani)
#19
Publikováno 08 září 2009 - 19:45
HaLuMa napsal/a:
No, on ti nikdo na hlasku "ukazuje to kraviny" vic neporadi, protoze opravdu nevime, co konkretne se ti na statistice nezda. tak nahod nejake konkretni priklady. Treba jestli mas blbe vzdalenosti, tak napis, co ti z toho leze, a tak.
Hlavně ty vzdálenosti můj profil:
http://www.geocachin...9c-fe26e2d247e9
Nějak se mi podařilo rozchodit ty nejjižněší keš atd, ale zatím se mi nezobrazují délky logů (měl bych mít logy natažený) a taky mě zaráží vzdálenost mé nejbližší kešky. údajně je to 24 km, přitom když si dám v geogetu podle vzdálenosti, tak mám od HC 1 kilometr, což je správně, ale ve statistikách ne a ne zobrazit
EDIT: a taky je divný že bydlím dejme tomu v šumperku a brněnské keše se zobrazují jako 35 km od HC (všiml jsem si to v profilu u milníků)
#20
Publikováno 08 září 2009 - 20:18
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů