Přejít na obsah


Fotka

CWG do keší v zahraničí.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Tamila

Tamila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:28

Myslíte že má cenu umisťovat svá CWG do keší v zahraničí? Znají tyto předměty a sbírají je, nebo to považují za běžnou věc k výměně.
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:44

CWG _JE_ běžná věc k výměně :)
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:45

Nesbírají je ve velkém jako se sbírají u nás. Ale berou to jako pzdrav od kolegy s čech a rádi si je berou a ponechávají. Mám takhle dva maily od kačerů ze zahraničí, obvykle se ujišťují že je nemusí logovat a posílat dál. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 13:32

No ja bral na Island jen 3 CWG pro strycka prihodu, a nakonec jsem byl rad, protoze jsme tam nasli prave 3 cizi a vymenili je :) z 15 kesi (nepocitam earth) je to solidni frekvence nalezu cwg, jakou u nas nemam ani nahodou :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#5 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 15:23

S CWGcky v zahranici je vetsi sranda nez v Cechach. Par jsem jich tam nechal a pak byl velice mile prekvapen, kdyz se mi ozval nekdo z uplne jineho statu, ze nasel muj GC a nemuze na nem najit trakovaci cislo. :)
  • 0

#6 Armitt

Armitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 20:12

Jojo, i když CWG (ještě?) nemáme, po dovolené mi přišla zpráva od kačera, který jedno našel v keši, kde jsem byla i já - a tak myslel, že jsem ho tam já dala, když je z Čech - a ptal se, co s ním. Vypadal potěšeně, že si ho může nechat B)
  • 0
Jaka hra? Tohle je zivotni styl :-)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama