Přejít na obsah


Fotka

Geocoin 09-09-09


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 21:17

Nevím jak komu, ale mě se stále nedaří aktivovat tento eventový geocoin. Oakcoins dělají, že track number neznají a GC.com hlásí, že není aktivovaný. Docela by mě zajímalo jak ho aktivovat.
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 21:27

Pokud vím, tak werg nebo osvejda je aktovovali rovnou na eventu a bylo to bez problému, takže asi máš vadný kus, chyba v celé serii to nebude.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 22:16

Pokud by to byl vadný kus nebylo by tracking number v databázi na gc.com ;). Aktivaci to nabídne s mým TN, ale nemám potřebný aktivační klíč.
  • 0

#4 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 22:28

Hamerinski napsal/a:
Pokud by to byl vadný kus nebylo by tracking number v databázi na gc.com ;). Aktivaci to nabídne s mým TN, ale nemám potřebný aktivační klíč.


klíč bývá nalepený nebo vložený u coinu, hledej
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 22:31

POZOR! Na Eventu v pozdejších hodinách, cca kolem deváté nekdo, predpokládám omylem, sbalil tištený abecední seznam CWG mini písmem, na nekolika listech formátu A6. Spolu s ním list A4 s cody discovered z Eventu a propisku do zelena. Pokud ho u sebe máte, prosím o vrácení.Díky.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 0:01

Protože na papírku u coinu následuje za "activation code" prázdné místo, prosím někoho šťastnějšího, aby mi aktivační kód GC poslal třeba do soukromé zprávy. Díky ;)

EDIT: Tak už jsem na to přišel - takže pro lamy jako já: stačilo vyplnit formulář na této této stránce a aktivační kód byl můj.
Jen pozor, pokud je kačer zbrklý a stránku třeba zavře, kód už znovu nezobrazí a musí si o něj napsat.
  • 0

#7 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 0:33

Mince jde aktivovat uplne normalne na te strance, ktera je uvedena na papirku v obalu mince. Zadas tam svuj e-mail a trackovaci cislo mince. Kod se objevi na strance. Opises si ho a pomoci neho pak minci aktivujes na gc.com. Pochopitelne kod lze vyzadat jen jednou. Takze kdyz si nekdo stranku zavre, musi slozite zadat provozovatele...
  • 0

#8 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 8:35

Taky si dávejte pozor na případnou záměnu "óčka" a "nuly" - to bývá často důvod, proč se vám aktivační kód nezobrazí ;o))
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#9 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 15:39

Na aktivační stránce NENÍ potřeba zadávat email. Je to jen pro přihlášení k jejich newsletteru a aktivační kód na ten email nepošlou. BTW nevíte proč coin nemá ikonku? Původně jsme mysleli, že je to kvůli malému množství, ale všechny světové 09-09-09 coiny jsou vedeny dohromady pod jedním ID a je jich 2243. Může to být kvůli tomu, že jsou příliš nové a ikonka se teprv objeví?
  • 0

#10 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 15:56

U mě záměna čísel za písmenka nehrozí. Problém je v tom, že se ani napoprvé neukázalo potřebné aktivační číslo. To by mělo být stejné pro všechny geocoiny jedné série (alespoň tomu tak je u jiných od oakcoins). A s mojí anglinou to není na nějakou komunikaci slavné...
  • 0

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 19:55

Lucecitka napsal/a:
Taky si dávejte pozor na případnou záměnu "óčka" a "nuly" - to bývá často důvod, proč se vám aktivační kód nezobrazí ;o))


Tak ten můj Českej mi to taky hlásí. že trackovací číslo není v databázi a na GC.COM že není ještě aktivován. A v mém případě záměna znaků nepřipadá v úvahu. Trackovací číslo neobsahuje žádný z problematických znaků.
Ten co jsem získal z Austrálie byl OK.
  • 0

#12 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 19:56

Zegga napsal/a:

Hamerinski napsal/a:
Pokud by to byl vadný kus nebylo by tracking number v databázi na gc.com ;). Aktivaci to nabídne s mým TN, ale nemám potřebný aktivační klíč.


klíč bývá nalepený nebo vložený u coinu, hledej


ALe prd. Nic nehledej a napiš na support at oakcoin dot com.
Já už jsem to udělal.
  • 0

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:02

osvejda napsal/a:
Na aktivační stránce NENÍ potřeba zadávat email. Je to jen pro přihlášení k jejich newsletteru a aktivační kód na ten email nepošlou.

BTW nevíte proč coin nemá ikonku? Původně jsme mysleli, že je to kvůli malému množství, ale všechny světové 09-09-09 coiny jsou vedeny dohromady pod jedním ID a je jich 2243. Může to být kvůli tomu, že jsou příliš nové a ikonka se teprv objeví?


Proč nemají geocoiny 09-09-09 ještě ikonku?
Je to jednoduché. Groundspeak jí ještě neaktivoval, nebo jí ještě nedostal od zadavatele.
Existují dvě možnosti.
Prudit Groudspeak ať to spraví. Prudit výrobce ať to vyřeší. Tohle dělám běžně. Mám aktivovanejch spoustu geocoinů, které čekají na svojí ikonu. A většinou se to začne řešit až když někdo prudí. :D
  • 0

#14 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:05

Hamerinski napsal/a:
U mě záměna čísel za písmenka nehrozí. Problém je v tom, že se ani napoprvé neukázalo potřebné aktivační číslo. To by mělo být stejné pro všechny geocoiny jedné série (alespoň tomu tak je u jiných od oakcoins).
A s mojí anglinou to není na nějakou komunikaci slavné...


Problém je v tom, že jak někdo na té stránce zadá trackovací číslo cizího geocoinu a potvrdí to, je vymalováno a už ho nezískáš jinak než že jim napíšeš.
  • 0

#15 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:41

Problém s aktivací 09-09-09 multievent coinu. Mám dva coiny, oba ze včerejška z Prahy. K jednomu jsem na stránkách oakcoins.com získal kód v pohodě (jako pro jiné coiny) u druhého mi to hlásí, že coin není v databázi. Napsal jsem jim mailík na jejich mail support..., zatím čekám na odpověď. Tak trošku jsem i rád, že v tom nejsem sám, že zmatek v číslech coinů mají vícenásobný. (Před časem jsem už jednou narazil na coin, který nešel aktivovat a tehdy to vyřešil jeden mail na výrobce. Doufám, že to tentokrát bude stejný případ.) EDIT: Záměna za podobné znaky u mne opravdu nehrozí...
  • 0

#16 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:45

A když se výrobce a "aktivátor" nebude mít k odpovědi, vyrazím holt na prodejce. To není vůbec nic proti Lucecitce, to je realita. Doufám ale, že z oakcoins odpoví nějak rychle, evidentně mají problém se seznamy čísel poměrně rozsáhlý. Jinak je ten coin moc super, perfektní provedení. :):):) Daleko, daleko lepší než na obrázcích v listingu.
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:50

venca68 napsal/a:
A když se výrobce a "aktivátor" nebude mít k odpovědi, vyrazím holt na prodejce. To není vůbec nic proti Lucecitce, to je realita. Doufám ale, že z oakcoins odpoví nějak rychle, evidentně mají problém se seznamy čísel poměrně rozsáhlý.
Jinak je ten coin moc super, perfektní provedení. :):):) Daleko, daleko lepší než na obrázcích v listingu.


Jistota je Groundspeak. Tam aktivační kód mají v databázi stopro. Tyhle stránky s kódama jsou naprd. Groudspeak má všechny.
Jinak mám tenhle geocoin ještě z Austrálie a zdá se mi hezčí než ten náš. ;)
Jinak v listingu myslím nebyla původně fotka geocoinu, pouze návrhu pro výrobu.
  • 0

#18 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:51

Venca68 a není pro všechny tyto eventové možnost stejného aktivačního klíče? Pro Dragon spinnery to bylo rozlišeno jen dle verze, tj. 5 verzí - 5 klíčů.
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:54

venca68 napsal/a:
Problém s aktivací 09-09-09 multievent coinu. Mám dva coiny, oba ze včerejška z Prahy. K jednomu jsem na stránkách oakcoins.com získal kód v pohodě (jako pro jiné coiny) u druhého mi to hlásí, že coin není v databázi. Napsal jsem jim mailík na jejich mail support..., zatím čekám na odpověď.
Tak trošku jsem i rád, že v tom nejsem sám, že zmatek v číslech coinů mají vícenásobný. (Před časem jsem už jednou narazil na coin, který nešel aktivovat a tehdy to vyřešil jeden mail na výrobce. Doufám, že to tentokrát bude stejný případ.)
EDIT: Záměna za podobné znaky u mne opravdu nehrozí...


Ono to sice hlásí že geocoin není v databázi, ale hned pod tím je tuším napsáno, že to co se píše může být z několika důvodů:
- geocoin není v databázi
- o kód již bylo zažádáno
- nesprávně zadaný kód
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 20:58

Hamerinski napsal/a:
Venca68 a není pro všechny tyto eventové možnost stejného aktivačního klíče?
Pro Dragon spinnery to bylo rozlišeno jen dle verze, tj. 5 verzí - 5 klíčů.


Není to pravidlo. Mám šest Dragon spinner geocoinů (jeden z nich je nemocnej), tedy celkem pět druhů. Ale tři různé mají stejný kód a zbytek každý jiný.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama