Přejít na obsah


Fotka

Jak to bylo s lomem u Červených Peček


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 9:32

Ahoj, předem přikládám link, aby se každý mohl podívat, o co jde: http://www.geocachin...&log=y&decrypt= Takže, na týhle kešce má takové domnělé FTF. Když jí majtel založil, dal mi souřadnice, abych ji šel otestovat, jestli je vše OK, takovej beta-test. Já jsem se tam vypravil, našel, ale i zalogoval, což byla chyba. Tehdy jsme s kešingem byli teprve na začátku, takže nám to nedošlo, mně ani majiteli, co jsem tím způsobil. Když byla keška publikovaná, geotýmy se tam sjeli prý do 15 minut, ne-li méně a když zjistili, že jsem zalogovaný, tak se spustilo v log your visit u kešky forum o tom, jak že jsem se tam mohl takhle rychle dostat. Já to celé tehdy pomotal a snažil jsem se hájit, že jsem byl první. Vůbec jsem tehdy netušil, jak rychle by mohl někdo být u keše po publikaci. Tímto se chci omluvit všem, kteří tam byli opravdu první v rámci pravidel hry: Adrebovi, Singinovi, Pandanovi, Veverkovcům ... FTF si na tom místě nepočítám, budu rád, když omluvu přijmete ;) Honza (Gitt)
  • 0
Honza

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 9:39

Copak že takové přiznání až po roce? B)
  • 0

#3 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 10:03

:D No comment...
  • 0
Berda

#4 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 10:08

Á keš archivovaná :@, je možno se přiznat :D, nikoho to už v podstatě nebude zajímat ;).
  • 0

#5 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 10:09

No, to se právě docela pleteš... :) zainteresovaní vědí... :)
  • 0
Berda

#6 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 10:21

Witko&Wendy napsal/a:
Tak tohle už musíš říct!:) stejně tak jako v tom vláknu o zničených geocoinech,taky musel s pravdou ven a nebyli zničeny jen mu spadli i s keši do studny...geolama.:-D


Teď nevím, o kom mluvíš, ale mně žádná GC do studny nespadly.
  • 0
Honza

#7 suhajici

suhajici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 10:50

jsem rád, že se to vysvětlilo a koudelníci můžou zakopat válečnou sekyru
  • 0

#8 tcadina

tcadina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 11:22

to to trvalo
  • 0

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 11:29

Gitt napsal/a:
...FTF si na tom místě nepočítám, budu rád, když omluvu přijmete ;)

Honza (Gitt)


Fuj. Lhát se nemá. A ještě pak svoje lži obhajovat v "diskusi" u keše. Fuj fuj.
Nebylo lepší se přiznat rovnou?
  • 0

#10 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 12:02

Minimalne lze ocenit odvahu, ze ses rozhodl to i po takovy dobe verejne priznat. U me mas malej bezvyznamnej plusovej bod. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#11 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 12:40

No že se toto vysvětlí, jsem neočekával ani ve snu - njn, to jsou ty boží mlýny. Zaplaťpánbůh, že jsem ateista :D Jinak také oceňuji toto přiznání, které potvrdilo to, co jsme tady všichni dávno věděli /tušili/
  • 0

#12 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 13:34

To je ale komedie.....A hlavne v tech logach, jak se skoro nekteri hunteri rozbreceli! Jsem zvedavej, kdy si ti FTFkari zacnou gumovat logbooky aby byli prvni nebo si budou radeji vozit vlastni cisty logbooky a menit je. :D
  • 0

#13 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 13:50

:D no to je srandaFTF :D - a nejlepší jsou ty matematické výpočty v logách :)

ale že Gitt si vzpoměl až po roce je taky dobré :) Že by svědomí ? B) - ale myslím, že by mu to mohlo být odpuštěno :P


Jo a vtipné je též toto:

http://img.geocachin...81adf71d8a2.jpg - někdo mu tam ten datum dosmahnul :)
  • 0

#14 michal74

michal74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 13:53

Je možný, že při tý jeho rychlosti jej svědomí dohnalo až teď... Je to nečestné a nesportovní a Mirek Dušín by to nikdy neudělal ;)
  • 0

#15 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 14:20

jenom pro vysvětlení - nedohnalo ho svědomí, ale vlastní blbost /nebo skleróza?/ :)
viz. tato debata
Gitt zde napsal /08.09.2009 21:05/
Já sám tím nežiju, ale ještě FTF nemám a chtěl bych si to zažít ...
no a to způsobilo řetězovou reakci, která ho semlela /toto přiznání je už jen z nouze ctnost/

ale už by se to mohlo ukončit, bratrstvo kočičí pracky bylo poraženo a pravda a láska opět zvítězila nad lží a nenávistí - a tak to má být, ne ? :)
  • 0

#16 singin

singin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 15:21

To jsou mi tedy veci.. :o
  • 0

#17 Pandan

Pandan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:02

Mili Gitte, nepises tady vubec nic noveho pod sluncem. Toto vsechno my uz vime rok a pul. Omluva hezka a opet s nejakyma tema tvyma nesrovnalostma. Nekterym vecem opet neverim, ale resit to nebudu. Jen jednu vec, ze jsme na FTF byli s thvt a ne Veverkovcema. U zjistovani, kde je pravda a zda se da provest tvuj popsany (nekolikrat zmeneny) postup odlovu, jsme se velice bavili a byl to skvely zazitek, ktery uz jen tak nezazijem. Bavili jsme tim okoli ne jedno sezeni u piva. Za to ti patri VELKY DIK. Jinak jednu radu ke tvemu druhemu vlaknu, pokud chces take ulovit FTF, tak musis taky nekdy vyrazit a neresit kdo a kdy to FTF zaloguje na netu. Risk je zisk a jednou ti to urcite vyjde... Omluvu prijimam (i kdyz dneska je to uplne jedno), ale myslet si o tobe stejne asi budu sve. To muze zmenit jen osobni setkani nekdy u piva. No treba se zadari...
  • 0

#18 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:53

Tak Gitte, co ti opravdu verim je to, ze si s GC zacinal a nevedel, co dokazou pro FTF nekteri kaceri udelat. :D:D Jinak hlavne ses mel omlouvit za to sve lhani, kterym sis udelal v GC spatnou povest. V FTF bych problem nevidel. Nikde neni receno, jak to FTF musis ziskat. Je to jen o kacerech a "podvodu" v GC je plno. Ja sam jsem se treba na jedne kesi zapsal do logbooku po ulozeni kese s autorem, ale vyslovne jsem uvedl, ze FTF stale ceka na nalezce. I presto, ze autorovi bylo uplne jedno, zda to budu mit jako FTF nebo ne. Proste me by to prislo nefer vuci tem, co by podnikli tu turu tim horskym terenem (4-5 hodin pesky od cesty). B)
  • 0

#19 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 20:09

Tuto kauzu jsem taky zaznamenal a můžu říct jen jedno - ta omluva mě potěšila. A tato veřejná forma (velmi veřejná) vyžaduje určitě kus odvahy. ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama