Přejít na obsah


Fotka

CACHE V OKOLÍ KADANĚ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 7:46

Ahoj, v sobotu jedu na návštěvu do Kadaně a budu mít tak 3 hod. volno. Poradíte mi někdo nějakou kešku, která stojí za to vidět? Díky
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 7:50

nikde nic a nikde nic 2 (GC163BA a GC18CFH)
  • 0

#3 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 13:10

Kousek vedle v Klášterci je sáňkařská dráha. Takže, pokud si chceš představit, jaké to je řítit se betonovým korytem, tak GC13VW6. Celou cestu nahoru jsem přemýšlel, jestli bych na ty sáně zalehl nebo ne.
  • 0

#4 djklubicko

djklubicko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:24

Doporučuji Bucifal - poslední permoník . GC1N9HC pohodová kešulka s pěkným uložením a výhledem
  • 0
Začínám 4,3 2008

#5 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:41

Moc hezká je multina GC1A3Q7, ale musel bych se podívat do tracklogu, jak dlouho mi trvala.
  • 0

#6 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:46

mirotiro napsal/a:
nikde nic a nikde nic 2 (GC163BA a GC18CFH)

Jojo, preci nejvic je videt tam kde nic videt neni.... :D:D:D Taky doporucuju...
  • 0

#7 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 20:21

Nikde nic asi bude nad moje síly, koukala jsem na to dnes tak nějak v prác furt :-) U dvojky se cosi vynořilo, ale jinak mi to nic neřeklo. Uvidím, jestli se do pátku vzpamatuju. Jinak díky, určitě to všechno oběhnu :-)
  • 0

#8 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 21:59

A proč né třeba: GC14DH3 - Kralovske mesto Kadan GCQDY1 - Kadan - Svatak GC1WYWX - Svatý vrch - Cedic (The Holy Hill - Basalt) a bude to tak akorát :) a kdyby ne tak ještě GC14RYP - Kralovsky vrch
  • 0

#9 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 22:59

NO záleží jestli chceš spíše do města nebo do přírody... všechny z výše psaných lze určitě doporučit, do města se nejvíce asi hodí ta GC14DH3 - Kralovske mesto Kadan, do přírody třeba některá od Olivina - např. poslední případ Sherloka Holmesa je velmi pěkná multina tak akorát na 3h. Všeobecně bych řekl, že keše tady v okolí Kadaně a Klášterce n.O. jsou velmi pěkně udělané, s multinou / mysterkou neuděláš chybu ani s jednou.
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#10 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 7:23

TO MaK - diky za tipy, kromě tý earthky už o všech vím. Ta multina ve městě by mě lákala, jen nevím, jestli to stihnu. Přítel mě vždycky vypustí a nechá být, pak najednou zavelí a musím to téměř hned ukončit. A to by mě těsně před cílem tedy pěkně na.... Já si to hodně užívám, fotím atd., takže mi to vždycky trvá trochu dýl. Díky všem, už se nemůžu soboty dočkat, v práci je to otrava :-(
  • 0

#11 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 8:20

Mufa napsal/a:
TO MaK - diky za tipy, kromě tý earthky už o všech vím. Ta multina ve městě by mě lákala, jen nevím, jestli to stihnu. Přítel mě vždycky vypustí a nechá být, pak najednou zavelí a musím to téměř hned ukončit. A to by mě těsně před cílem tedy pěkně na.... Já si to hodně užívám, fotím atd., takže mi to vždycky trvá trochu dýl. Díky všem, už se nemůžu soboty dočkat, v práci je to otrava :-(

Tak přítel prostě chvilku počká, nebo to dojde s tebou B) Jo a dobrej je vedle kadaně v Klášterci letterbox...
  • 0

#12 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 9:57

Nenapsala jsi, jaké kešky preferuješ. Pokud si chceš prohlédnout historické centrum, tak si udělej tu Královskou Kadaň. Ale pozor, na finále to chce dobré obutí. Jinak souhlasím s Makem a přidal bych ještě mysterku 14 svatých pomocníků. Tu si můžeš vyluštit předem. Tak trochu netradiční a vtipná je i mysterka Potrestaná pýcha.
  • 0

#13 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 10:27

Díky,mám je v evidenci :-) Zapomněla jsem hlavně napsat, že mám s sebou kolo, ale to nevadí, jsem schopná s ním absolvovat všechno. Mám ráda mysterky, ale nemám tolik času, abych jich stihla za 2 dny vyluštit dvacet (zvlášť když kolegyně z práce má dovču). Mě vlastně baví úplně všechno, dělám to zhruba 2 měsíce, tak jsem nadšená ze všeho
  • 0

#14 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 12:13

ahoj, na výběr je tady toho více než dost. Záleží na tom, jestli si chceš krabičky vychutnat nebo posbírat. Jak jsem pochopil, spíše jsi první případ. Upozorňuji, že skoro všechny mysterky v okolí města jsou na déle a s kolem jen omezeně dostupné. Dtto Královské město, které je specifické - celé se dá obchodit nebo objezdit, konec je trochu drsnější a kolo budeš asi muset někde nechat. Na kole se rychle a pohodlně dá odlovit např. Mikulovická lípa, Konec prokletí Gnómů a Tajemný hrad templářů. Na Svatém vrchu jsou zase tři blízko sebe, ale s kolem to je horší.
  • 0

#15 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:15

Díky všem, už to tisknu, dneska budu do noci luštit a v sobotu... nakonec nic nenajdu :-)
  • 0

#16 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 9:56

Ještě doplňiji a napravuji - na kole se dá naprosto v pohodě a celkem luxusně odlovit Japonské dobrodružství - GC16F7R. Vřele doporučuji Tvé pozornosti....jen je to na začátku trochu koumání....:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama