Přejít na obsah


Fotka

Pátrání po Travel Slugi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 21:30

Ahoj, pátráme po našem Travel Slugi http://www.geocachin...aspx?id=1951372, který byl naposledy vložen 18.7.09 do keše Lovos hill http://www.geocachin...5b-0d68fff4cb1e. Travel Slug už tam není strašně dlouho. Prosili jsme několikrát mezi logy, zda by nám někteří budoucí návštěvníci nepomohli a neofotili logbook, kdo to vyzvedl (samozřejmě se mohlo stát, že to není ani zapsané, ale je to to jediné, co lze udělat). Bohužel asi lidi nečtou logy před navštěvou keše, takže jsme se nic nedozvěděli. Tak prosím tady, kdyby tam měl někdo náhodou cestu, zda by nám nemohl pomoci. Díky.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 21:40

A co napsat na majitele keše, aby při návštěvě a kontrole keše ofotil logbook z té doby a poslal ho... Pravda, bohužel málo kdo čte logy před návštěvou keše.
  • 0

#3 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 5:31

sobikovi napsal/a:
A co napsat na majitele keše, aby při návštěvě a kontrole keše ofotil logbook z té doby a poslal ho... Pravda, bohužel málo kdo čte logy před návštěvou keše.


Já coby majitel keše o tom vím, :) jenže momentálně není z mé strany na kontrolní výšlap o takové kombinaci vzdálenosti a převýšení dost zdraví. :( Čili myšlenka dobrá, ale do počátku října nebudu v přiměřeném rozsahu stačit s dechem - naprosto neexistuje. Pro nejbližší měsíc plánuju tak dvě tři údržby na rovinatějších kouscích a co přesněji bude dál, závisí na rozvrhu, který mi teprve dají. Kontrolu na Lovoši tedy vidím tak na jaro, do oné doby můžu maximálně tak prosbu o náhled do lb upopředit z logů taky do listingu.
  • 0

#4 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 6:21

Tak, lidičkové dobří, máte pro nejbližší dny, případně týdny to pátrací oznámení direkt v listingu, víc pro tuhle chvíli nezmůžu. Jinak coin už jsem odznačil jako missing před týdnem, tohle už řešit nemusíte. Pokud se nějaká stopa zjistí, předpokládám, že nám to bude oznámeno v některém logu.
  • 0

#5 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 7:33

Nechápu, jak někdo může ukradnout takovej plíšek, spíš si myslím, že je někdo trochu bordelář :-))). Ale to víte, že mě to štve. Já se tam taky nemůžu bohužel vypravit. No tak uvidíme, jestli někdo něco vyšpioní. Jinak díky všem, kteří pomáhají a pomohou.
  • 0

#6 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 20:47

Dobrých lidí běhá po světě dost a dost, o tom se přesvědčuju pořád. Kolega renekk (posílám veliký dík) si už dneska dal při návštěvě kešky tu práci navíc, zápisky dukladně profotografoval a obrázky ke svému logu přiložil. Račte si je tedy prostudovat, i když netuším, zda to nějaký úspěch přinese. Na každý pád výzvu už můžeme z listingu zase odebrat, po téhle linii se vydolovalo, co mohlo.
  • 0

#7 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 21:27

Koukám že asi vyfotografoval jinej rok. Je ztracený asi 2 měsíce, což zase není tak dlouho. Možná se ještě někde objeví. Já jsem například před časem našel v kešce v Krušných horách geocoin, který byl půl roku ztracený v Austrálii a nebylo tam napsáno kdo ho tam vložil. A podobnou zkušenost mám se svým TB, který se ztratil u Brna a po roce se objevil někde spolu s dalšími asi 5 trackovatelnýmy předměty a opět tam nebylo kdo to tam vložil. A já sem mezi tím vyslal do světa kopii a tak ho mám teď doma a kopii někde ve Finsku.
  • 0

#8 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 12:57

Jojo, renekk ma muj velky dik, ale bohuzel ofotil lonsky rok.
  • 0

#9 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 14:03

Takže naše prosba, zda by někdo neofotil ten logbook (18.7.2009 a později, předpokládám, že byl vyzvednut celkem brzy po tomto datu) stále trvá. Díky předem.
  • 0

#10 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 10:38

Díky teamu TwiceRaP máme již v ruce okopírovaný logbook. Dne 21.7. je v logbooku uveden kačer Hebega, který TS vyzvedl. Na GC.com nikdo takovy neexistuje a v elektronickem logovani kese je ze dne 21.7. uveden kačer zachvatka. Napsala jsem mail a budu čekat. Není tu bohužel jistota, že hebega i zachvatka je jedna a tataz osoba. Pokud by někdo tyto osoby(u) znal, dejte vědět. Zachvatka ma pouze 5 keší, čtyří z března, jednu z července. Bohužel to nevidím s osudem TS dobře.
  • 0

#11 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 21:22

Samozřejmě se mi zatím nikdo neozval. Neznáte někdo kačera Hebega nebo Zachvatka?
  • 0

#12 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 22:44

friedlata napsal/a:
Samozřejmě se mi zatím nikdo neozval. Neznáte někdo kačera Hebega nebo Zachvatka?


Zachvatka má sice v profilu přímo napsanou adresu bydliště v Praze na Stodůlkách, ale najděte takového člověka ve velikém paneláku... :(
  • 0

#13 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 18:57

No právě a navíc nemíním fyzicky dotyčného/dotyčnou hledat. Napsala jsem už druhý mail a samozřejmě stále nic. Je fakt, že někdy mi pošta přes geocaching.com někam mizí, ale nemyslím si, že je to tehle případ (děje se to, když nepřipojím svoji adresu ke zprávě, teď jsem ji připojila). Takze sbohem náš šneku ...docela škoda a zbytečná ztráta asi jen proto, že je někdo bordelář, co než skončí s kešováním, neudá předměty, co nasyslil. Už jsme vypustili dost věcí, dvě jsou ztracený, další už posílat asi nebudeme.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama