Přejít na obsah


Fotka

Romix


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Birne

Birne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 9:49

Vážení kolegové kačeři, včerejšího dne okolo 19. hodiny náhle zemřel jeden z nás, dlouholetý jihočeský kačer Romix. Stalo se tak při hledání keší v okolí Nové Bystřice a jednalo se o náhlou plicní embolii. Kdo jste Romixe znali, věnujte mu alespoň tichhou vzpomínku. Díky všem.
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 10:16

uz dve hodiny jen tak tupe sedim u pocitace. bude mi chybet.
  • 0

#3 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 10:33

to si děláš prdel, či co ? :o poznal jsem ho na sjezdu Vltavy a /sakra ani nevim co dál psát/ :(
  • 0

#4 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 10:38

Ježíšmarjá, vžyť jsem s ním před nedávnem seděl v Hůrkách u piva a pak venku v kolečku pil jeho výbornej černej humus. Sakra, to jsou zprávy! Budiž mu země lehká.
  • 0

#5 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 10:58

Tohle se nema stavat. Od rana jsem spatnej, nemuzu to rozchodit. Roman byl skvelej kluk.
  • 0

#6 Lakus

Lakus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 11:19

Romana známe skoro tak dlouho jako geocaching, nejprve jen z logu a jeho nezapomenutelných kešek, později z mnoha setkání. Vzpomínáme na poslední dlouhý rozhovor v Hůrkách. Stále tomu nemůžeme uvěřit, ani nevíme jak s keškama dál - všude ho budeme vidět...
  • 0

#7 suhajici

suhajici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 11:34

to je nám hrozně líto, romix a jeho keše, to je pojem. budeme na něj vzpomínat s veselou, to by si asi přál nejvíc. za šuhajíky jirka
  • 0

#8 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 11:56

Už sem nepíšu, ale tentokráte musím. Roman byl skvělej kluk, kterej nikdy nezkazil žádnou srandu. Na setkání s ním jsem se vždy těšil, protože jsem věděl, že bude na co vzpomínat. Zážitky s ním z Hurek jsou nezapomenutelný a budu je mít v sobě po zbytek života. Romane neboj, o krabice se ti postaráme. Kurva proooooooč.......
  • 0

#9 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 12:14

V Hůrkách jsem s ním pokecal, po jeho skvělých pixlách chodil a včera jsem se dokonce někde poblíž pohyboval......... Hodně FTF v kačerském nebi Romane.
  • 0
Ať Vás signál provází!

#10 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 12:31

...před pár dny v Hůrkách jsme s Romanem domlouvali akcičku na Silvestra nebo na Nový rok, kdy budeme s georodinkou s nějvětší pravděpodobností v J. Hradci na dovče. Ale všechno je jinak, sakra... Stále tomu nechci věřit. Odešel bezva kámoš a tvůrce krasnejch kešek, kterej nikdy nezkazil žádnou legraci a sám ji spíše "vyráběl". Budeš nám chybět Romane...
  • 0

#11 pavlikVB

pavlikVB

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 12:44

...nemám slov... Přes slzy nevidím na monitor - snad se tam Nahoře ještě potkáme.
  • 0

#12 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 13:45

Tak tohle je hodně smutná zpráva.:(
  • 0

#13 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 15:55

Už sem taky moc nechodím, ale od včerejšího večera tupě zírám do monitoru a nevím co dělat. V těchto chvílích si vždy říkám, že je třeba si život užívat, nicméně po takovéto citové ráně nemám slov a chuť cokoliv dělat.

Měl jsem tu čest s Romanem sedět na jedné lodi během eventu na Vltavě a musím konstatovat, že s ním byla opravdu sranda.

Romane, nikdy nezapomenu na těch pár super dní. Měj se tam nahoře hezky a nemusíš se bát, o tvé kešky bude královsky postaráno.
  • 0

#14 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 16:36

Co na to rici.. Od rana co jsem se to dozvedel nedokazu nejak moc dobre premyslet ani fungovat. Mel jsem tu cest odlovit FTF na jeho posledni publikovane krabicce a tesil sem se hned na dalsi. Vzdy to bylo na krasnych mistech, proste romixovka jak vysita. Byl to fajn chlap a kdo ho znal, tak na nej nezapomene! :(:(:(
  • 0

#15 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 19:58

:( :( :( Chybí nám odlovit 4 Romixovo keše. Kdo si přečte logy, které pak napíšeme??? Na kterou mailovku ti je máme Romane poslat??? Jen pro tebe jsme doma zapálili svíčku.......
  • 0

#16 Kaama

Kaama

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 20:30

Z této zprávy jsem se ještě nestihla probrat, potkali jsme se sice jen na 2 eventech, ale Romixe si pamatuji jako stále se smějícího člověka, který dělá krásné kešky
  • 0

#17 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 21:03

S Romixem se naposledy rozloučíme ve čtvrtek 1.10.2009 v 9:30 v obřadní síni krematoria v Českých Budějovicích.

  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 7:02

Romixe jsem neznal, v létě jsem málem odlovil jednu z jeho keší, ale i tak upřímnou soustrast všem blízkým. Příliš brzo by se odcházet nemělo :(
  • 0

#19 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 11:21

Škoda každého člověka a kačera dvojnásob, dnes večer s kolegy připijeme na jeho památku. Jedinou útěchou mně je že kdybych se dostal do nebe budou tam na mě čekat hezké kešky. Sbohem.
  • 0

#20 tucnak.1

tucnak.1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 11:46

Upřímnou soustrast za mě a kolegu Tomase.Romixe jsme osobně neznali,ale zrovna včera jsme se vrátili z Nové Bystřice kde jsme byli na 4dením odlovu.Patřili tam i jeho kešky.Je to smutné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama