Přejít na obsah


Fotka

Nekovové geocoiny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 16:50

Existují geocoiny i z jiných materiálů než je kov? Pokud už jste nějaký měli nebo potkali, z čeho byl a jaká předpokládáte, že je jeho životnost? Sháním dárek a chtěl bych něco co nemá každý ;)
  • 0

#2 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 16:54

Určitě, co třeba

http://www.geocoinsh...ss-Geocoin.html

nebo tady http://www.geogems.us/
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 19:05

cacher123 napsal/a:
Existují geocoiny i z jiných materiálů než je kov? Pokud už jste nějaký měli nebo potkali, z čeho byl a jaká předpokládáte, že je jeho životnost? Sháním dárek a chtěl bych něco co nemá každý ;)


Mám třeba tyto:
Crystal Compass Rose (broušené sklo)
Vložený obrázek
A hezká věcička je třeba (glazurovaná matná keramika) Four Spirit 5 set:
Vložený obrázek Vložený obrázek

Existuje ještě velice vzácný Holandský dřevák z porcelánu. Ten zatím nemám. A mnoho dalších.

Tou životností myslíš trvanlivost materiálu, nebo dobu života v cache?
V prvním případě slušná, v druhém nulová.
  • 0

#4 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 17:27

Edit: Moje odpověď asi nebyla úplně "košer", omlouvám se a mažu.
  • 0

#5 Myschman

Myschman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 17:52

A co se tyka GeoGemu, jelikoz se zpracovavaj (podle me) strojne, tak se na ne sem tam nejaka ta chybicka vloudi... ale jinak cela zbirka pohromade je docela pekna (co vim tak jich je 11)
  • 0

#6 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 19:41

cz.nemo napsal/a:
Několik Crystal Compass Rose Geocoinů mám na

*** reklama, admin ***

Jsou skleněné a ručně leštěné, tak ani cena není nejmenší...


Koukam, ze sou tady admini celkem SOLIDNI ?!!!!!
Kdyz se tady zminim, ze neco mame, tak nam to tady smazou a nedej boze, ze se zminime, ze mame obchod v Praze, tak nas rovnou na nekolik dni bloknou.:(
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#7 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 21:23

ty,ty,ty & familly napsal/a:

cz.nemo napsal/a:
Několik Crystal Compass Rose Geocoinů mám na

*** reklama, admin ***

Jsou skleněné a ručně leštěné, tak ani cena není nejmenší...


Koukam, ze sou tady admini celkem SOLIDNI ?!!!!!
Kdyz se tady zminim, ze neco mame, tak nam to tady smazou a nedej boze, ze se zminime, ze mame obchod v Praze, tak nas rovnou na nekolik dni bloknou.:(


Já jsem za tuto odpověď rád, kdyby mi tu napsal ještě někdo další, kde můžu něco koupit, tak budu rád. Proto jsem se ptal. Můžu se zeptat někde jinde, aby z toho nebyl problém?
  • 0

#8 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 21:40

jo, já vím, že jsou lidi rádi za tyto odkazy, ale když nemůžem my, tak by neměl nikdo... bránili jsme se (zejména tím, že kačeři - nováčci hledají geocoiny a jiné, ale nemohou nálezt takový, který se jim líbí....každý odkaz je pro ně jen rozšíření možností, které si mohou pořídit), ovšem v tomto odkazování nám byl znemožněn přístup (prý na 24 hodin, ale znemožnění trvalo cca 40 hodin...). Nechci tu ničit konkurenci, ale chci pouze rovnocenný boj pro všechny (nevim zda to nazvat boj, protože já na tom nevydělávám).
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#9 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 21:54

Chtěl jsem se zeptat, jaký obchod máš ty, ale pak jsem si uvědomil, že mi nemůžeš odpovědět :( Ale kdo hledá najde :) Kouknul jsem do tvého profilu tady na serveru a našel i odkaz na obchod, který jsem ještě neznal. Jenom škoda, že tam nebyl žádný geocoin, který hledám. Asi koupím ten Crystal Compass Rose, sklo se mi líbí a nic jiného jsem v českém obchodě zatím neobjevil, jenom ještě musím vybrat barvu.
  • 0

#10 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 5:47

ty,ty,ty & familly napsal/a:
jo, já vím, že jsou lidi rádi za tyto odkazy, ale když nemůžem my, tak by neměl nikdo... bránili jsme se (zejména tím, že kačeři - nováčci hledají geocoiny a jiné, ale nemohou nálezt takový, který se jim líbí....každý odkaz je pro ně jen rozšíření možností, které si mohou pořídit), ovšem v tomto odkazování nám byl znemožněn přístup (prý na 24 hodin, ale znemožnění trvalo cca 40 hodin...).

Nechci tu ničit konkurenci, ale chci pouze rovnocenný boj pro všechny (nevim zda to nazvat boj, protože já na tom nevydělávám).


Existují soukromé zprávy, na tom jsme se přece domluvili. A to že zablokování trvalo déle, bylo zapříčiněno mou nepřístupností na net a za to jsem se omluvil. Zablokován jste byl po několika prohřešcích už z minulosti.

admin
  • 0

#11 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 12:36

Dobry den, jsem Lama a nevim jak koupit tento vyrobek z Nemecka. Nevite nekdo o moznosti koupe v Ceske republice? Dekuji za pomoc LAMA
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama