Přejít na obsah


Fotka

FindsByCountry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 18:15

...tak jsem si chtěl do statistiky přidat mapku USA a narazil jsem. Při generování mě GgStat vyhodí chybu "Illegal division by zero at script/GgStat.pl line 3241, <TEMPLATE> line 298." Stejně se to chová když tam dám i jiný parametr kontinentu, kromě europe a world
...když už si tedy zobrazím world abych někde měl zobrazené kešky i z USA, tak se mě tyto keše vypíšou i do tabulky evropy
...dělám někde chybu já nebo je tu nový problém? Molh by to někdo otestovat? Dík
  • 0

#2 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 17:09

...jde někomu vygenerovat i jiná mapa než world nebo europe. Mě se to stále nedaří a to jsem skoučel i sarší verze GgStatu :( ...kde je chyba?
  • 0

#3 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 17:46

Teď jsem to zkoušel a úplně bez problémů usa a south_america. Dej sem nějaký kód keše, zřejmě je chyba tam.
  • 0
MaFa

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 17:54

Tak jsem to vyzkoušel a je asi něco špatně... Nemám žádnou keš odlovenou mimo Evropu, ale zadal jsem si mapu Evropy, USA a World. Evropa je OK, USA vypsalo tabulku 0% a nezobrazilo mapu, World nezobrazilo nic... ... dle mého by se to mělo chovat aspoň tak, že to zobrazí prázdnou mapu. Možná by bylo vhodné nastavení do GGStatu, zda v takovém případě zobrazit prázdnou mapu nebo nic... ... rozdhodně to nepadlo na chybě template
  • 0

#5 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 18:38

Tak jsem se na to ještě koukal a mapa usa se nekoná a je pro to dobrý důvod. V případě mapy usa jde o zobrazeni jednotlivých států (State) a nikoliv zemí (Country) což není implementováno - jsi první (a tím i jediný) kdo se o to zajímá. Takže bych to shrnul usa nejsou a dlouho nebudou. Chybku se zemi ve spatnem kontinentu jsem si opravil, v dalsi verzi uz nebude.
  • 0
MaFa

#6 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 22:04

...nu což, když usa nebude, tak nebude, i bez toho se dá žít :)
  • 0

#7 jendap_CZ

jendap_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 10:50

Myslím, že nejsi jediný... Už jsme minimálně 2, komu mapa USA chybí. Nejde to nějak přeimplementovat z GSAKu??
  • 0

#8 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 17:35

...já si mapu USA udělal ručně - zas tak často ji neaktualizuji a dlouho asi nebudu :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama