Přejít na obsah


Fotka

Prokopské údolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 maranella

maranella

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:01

Planuju zde zajit na mensi vylet, jenze jsem tu nikdy nebyla, tak bych uvitala radu na to, jak naplanovat pohodovou trasu na max. 3 hodiny, zahrnout do toho cwg smenarnu. Zkratka, kde zacit a kde skoncit. Nevim, jestli je to opravdu jen udoli nebo se musi prekonavat i kopecky nahoru a dolu. Dekuji za rady.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 21:54

V Prokopáku jsou keše jak podél údolní cesty, tak samozřejmě i ve svazích nebo na horních okrajích. Plánování je tady opravdu hodně důležité B)
  • 0

#3 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 9:48

Teď tam zrovna před chvílí vyšla nová multina GC1Y847. Jak píšou Sobíkovi, plánování je potřeba. Pokud chceš tam lovit kešky, je nejlepší vzít to po svých. Je možné vzít to od Metra B (např. Hůrka) a skončit v Hlubočepích na stanici tramvaje. Procházka určitě stojí za to. Posbírat všechno na jeden zátah by sice asi šlo, ale počítej s tím, že to bude náročné. Já osobně mám posbíraných jenom pár kešek a časem bych se tam chtěl vypravit znova.
  • 0

#4 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 13:47

maranella napsal/a:
Planuju zde zajit na mensi vylet, jenze jsem tu nikdy nebyla, tak bych uvitala radu na to, jak naplanovat pohodovou trasu na max. 3 hodiny, zahrnout do toho cwg smenarnu. Zkratka, kde zacit a kde skoncit. Nevim, jestli je to opravdu jen udoli nebo se musi prekonavat i kopecky nahoru a dolu. Dekuji za rady.

Pohodová procházka na tři hodiny = směnárna a okolí. Doporučoval bych vyšetřit si celý den a vzít to z Řeporyj od Železniční a podél trasy se najde dost keší k odskočení a to nejen tradiček. Sám jsem si takto odskakoval a vyšlo to na cca 8 hodin a to jsem to šel jen po viadukt co je u bývalého koupaliště.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama