Přejít na obsah


Fotka

smazat nebo nesmazat log


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
11 odpovědí na toto téma

#1 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:03

Mám tenhle log smazat, nebo ho nemám mazat?

Proč dotyčný vůbec loguje, když nález považuje za zbytečný...

Log Date: 7/19/2009
13:15, #2851 - nalezeno jako soucast peletonu na Prvnim Kolohnatskem Cykloeventu

Kdyby tudy nevedla trasa cykloeventu, tak bych se sem znova nehrabal, svuj nazor na tuhle zbytecnou earthku jsem uz rekl po publikaci. Odpovedi poslali uz ostatni prede mnou a jsem hned na nekolika fotkach (ten zlutej se zdvizenym prostrednickem [:o)]). Diky za dalsi zbytecnej bod. [;)]

xxx

*** Omlouvam se za hodne pozdni logovani [B)] - v pripade pochyb muzu vse vysvetlit a dokazat nalez nafocenym logbookem [;)] ***

  • 0

#2 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:14

Jo, taky si vybavuju nedavne dologovavani s tou poznamkou o nafocenem logbooku. Zkus z nej dostat fotky, logbook od earthcache jsem jeste nevidel :) EDIT: aha, poradna, takze odpovidam - pokud dotycny vyhovi podminkam (tj. posle odpovedi opsane od ostatnich), tak nemazat.
  • 0

#3 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:16

nevím co je to za keš. Ale splnil podmínky dané v listingu? Tak nechat. Nesplnil podmínky? upozornit aby napravil a pokud to neučiní tak klidně smazat. Za tou větou o zbytečném logu je smajlík, myslím že to nemyslel tak uplně vážně, takže asi spíš nechat, je to jeho vizitka a ne tvoje.
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:18

Jestli ti dotyčný neposlal e-mail s odpověďmi, tak technicky vzato mazat můžeš, nejlépe po upozornění, ale je to zároveň jediný důvod, který by tě k tomu opravňoval. Jestli ti ale stojí za to se s takovým 'píp' dohadovat a zbytečně se vytáčet, to už je na tobě. Aha teď koukám, že 'píp' byl H+.:)
  • 0

#5 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 17:56

Jasne, H+ si necha preposlat e-mail od maaacy a ten Ti preposle. Doufam, ze to dusicce udela radost... Jo, s tim copy+paste posledniho radku jsem se tady netrefil, za ostatnim si stojim. Nezapomen sem taky vykopirovat diskuzi, ktera tomu logu predchazela hned po publikaci Tvoji zbytecny earthky. ;) Btw. neni rychlejsi napsat primo mne, nez brecet na foru? Ale Ty prece vis, ze Ti ten mail zase preposlat muzu, kdyz jsem to ulovil s dalsima 15 lidma, tak je lepsi tady placnout do vody, vid? Edit: ne, ze by to nebylo jedno, ale jedna se o GC1Q1TM. Edit 2: maaaca Ti mail taky neposlal, takze si budu muset asi napsat minarjovi, ten tam byl taky. Samozrejme jemu budu psat i v pripade smazani logu. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:02

A nechcete toho plácání do vody nechat tak nějak oboustranně?;)
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:05

alkes napsal/a:
A nechcete toho plácání do vody nechat tak nějak oboustranně?;)

Ja si nezacal, jen jsem si vsimnul (po anonymnim upozorneni), ze se tu ten muj log zacal resit. ;)

Ovsem vsichni vedi, ze obvykle jsem hodnej kluk a takhle zamerne osklivy logy pisu jen v opodstatnenych pripadech. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 m@ila

m@ila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:27

Nevidím důvod mazat log jen kvůli tomu, že někdo jí považuje za zbytečnou. Mimochodem mám stejný názor, když už je zde téměř totožná starší fyzická keš. Nevim, proč se zakládají
  • 0

#9 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:32

obvykle jsem hodnej kluk

ehm cože ? :D:D

Ale vraťme se k tématu žeano ... Vážně je potřeba GC1Q1TM , když několik dní předtím vyšla i GC1PKMH ? Možná brhela se*e ten bookmark, každopádně to je jen a jen jeho boj, má zakládat earthky tam, kde je to potřeba. Bohužel, lidí co založí earth jen kvůli odznáčku a ikonce je víc a víc ....
  • 0

#10 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:37

hplus napsal/a:
Ja si nezacal...

No tady ne. Trošku tenhle tvůj hon na čarodějnice nechápu (Earthky na místech s jinou keší sice taky ne, ale přeci jenom o trochu míň.) a navíc tahle Earthka, aspoň podle diskuze pod listingem, v něm může být i docela nevině. :-/
  • 0

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 18:47

E-mail odeslan.

Vzhledem k tomu, ze me owner nikdy nekontaktoval, jen to tema rozjel verejne zde, tak bych se ho rad optal, jestli mu staci ten e-mail, nebo jestli mam odpovedi vystavit taky verejne zde. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 19:17

mně je to jedno..., jen nechápu, proč někdo ztrácí čas logováním zbytečné keše za zbytečný bod.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama