Přejít na obsah


Fotka

Československý geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2006 - 18:57

Jak to tady pozoruju tak mě napadla kacířská myšlenka, co takhle zavzpomínat na staré dobré časy a nechat udělat ČS geocoin? Jak se na to kdo díváte? a bylo by to vůbec možné?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2006 - 19:05

Jak to tady pozoruju tak mě napadla kacířská myšlenka, co takhle zavzpomínat na staré dobré časy a nechat udělat ČS geocoin? Jak se na to kdo díváte? a bylo by to vůbec možné?

mozne je vsetko, len sa toho treba chytit. Mozem dat know-how. Dolezitejsie mi pride urobit slovensky geocoin, ale na Slovensku riesia este otazky webovej stranky gc.sk a nechcu sa tomu este venovat, az neskor.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2006 - 22:35

Jak to tady pozoruju tak mě napadla kacířská myšlenka, co takhle zavzpomínat na staré dobré časy a nechat udělat ČS geocoin? Jak se na to kdo díváte? a bylo by to vůbec možné?

Ja bych byl pro, ta myslenka se mi libi. A i kdyz pomineme nakolik je mezi geocachery skutecne rozsirena nejaka ta nostalgie nebo pocit pretrvavajiciho "bratrstvi"... tak pro vetsinu sveta je porad klicove slovo "cekoslovakia", po pulkach jim to tak rychle nespina :]
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 22:00

Tak mě hnedka nekamenujte, byl to jen nápad. Ale mohlo by to být i v duchu těch připomínek co tady zazněly. např. x let od rozdělení, nebo jedna strana česká a druhá slovenská ;-)

...no dobře, už mlčím...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2006 - 9:43

Ja bych byl pro, ta myslenka se mi libi. A i kdyz pomineme nakolik je mezi geocachery skutecne rozsirena nejaka ta nostalgie nebo pocit pretrvavajiciho "bratrstvi"... tak pro vetsinu sveta je porad klicove slovo "cekoslovakia", po pulkach jim to tak rychle nespina :]


teda vy jim do toho chcete vnest jeste vetsi chaos? :)))
uz vidim jak dostanou do ruky cesky coin, pak ceskoslovensky a pak treba slovensky :))) to uz jim to nesepne nikdy
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 20:51

tak pro vetsinu sveta je porad klicove slovo "cekoslovakia", po pulkach jim to tak rychle nespina :]

A neni to prave chyba? Podle me by bylo mnohem lepsi neco takoveho nedelat a nechat cizince zvykat si na dva odlisne staty. CZ a SK a ne CS! Ja za sebe bych takovy napad rozhodne nepodporil a budu se citit ne zcela prijemne pokud se neco takoveho dostane do obehu... :/ Proc rovnou nezalozime geoccoin Rakousko-Uhersky?

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 11:18

např. x let od rozdělení

Československý geocoin 2008
- 90 let od vzniku, 15 let od rozdělení.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 23:57

A neni to prave chyba? Podle me by bylo mnohem lepsi neco takoveho nedelat a nechat cizince zvykat si na dva odlisne staty. CZ a SK a ne CS! Ja za sebe bych takovy napad rozhodne nepodporil a budu se citit ne zcela prijemne pokud se neco takoveho dostane do obehu... :/ Proc rovnou nezalozime geoccoin Rakousko-Uhersky?


S tím Rakousko-Uherským geocoinem to není vůbec špatný nápad. Myslím, že bysme mohli mít i Velkomoravský geocoin a možná dokonce i geocoin Sámovy říše :-D
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 9:48

/ Proc rovnou nezalozime geoccoin Rakousko-Uhersky?

No to je výborný nápad, ten by byl vekutku nadnárodní. Jen namátkou by byl doma v těchto státech:
Česko, Rakousko, Itálie, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Ukrajina, Moldávie, Rumunsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora a také část Srbska (tedy dnešní zbytek Jugoslávie). Krásná představa.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 11:25

A neni to prave chyba? Podle me by bylo mnohem lepsi neco takoveho nedelat a nechat cizince zvykat si na dva odlisne staty. CZ a SK a ne CS! Ja za sebe bych takovy napad rozhodne nepodporil a budu se citit ne zcela prijemne pokud se neco takoveho dostane do obehu... :/ Proc rovnou nezalozime geoccoin Rakousko-Uhersky?

Ja som za - velmi by som nad tym nefilozofoval, proste by som si 2 objednal a hotovo. Politicky to uz nik nezmeni. Uz si nepamatam kto to bol, ale na otazku o jeho pocite z rozdelenia CS odpovedal: "V Ceskoslovensku som sa narodil, je to moja vlast." Citim sa priblizne rovnako:)

Sice, PeCecko - ty si uz Cech, ze? ;-))) A cudzincov by som tiez neriesil, vzdy budu 2 skupiny - rozhladeni versus zadubeni.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 11:28

Československý geocoin 2008
- 90 let od vzniku, 15 let od rozdělení.

Nooo, 2018 by bolo velkolepejsie vyrocie. Ale pri sikovnosti Samana a spol je aj 2008 opatrne zvoleny termin:)))
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 9:44

S tím Rakousko-Uherským geocoinem to není vůbec špatný nápad. Myslím, že bysme mohli mít i Velkomoravský geocoin a možná dokonce i geocoin Sámovy říše :-D


V tom případě ja chci coin s Havranpírkem a na druhý straně se smečkou Lovců mamutů :)))
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 17:44

Sice, PeCecko - ty si uz Cech, ze? ;-))) A cudzincov by som tiez neriesil, vzdy budu 2 skupiny - rozhladeni versus zadubeni.

No, sice jsem nejmladsi, ale teda zas tak mlady nejsem... Narodil jsem se jeste ze totality, 17.1.1989. Tedy jsem cele 4 roky zil v Ceskoslovensku. To ale nic nemeni na mem nazoru na Ceskou republiku vs. republiku Slovenskou. Jsou to samostatne staty a nechapu proc delat spolecne coiny. Proc, kdyz uz ne Rakousko-Uhersky neudelat treba coiny SSSR? :(

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 18:28

Ja som za - velmi by som nad tym nefilozofoval, proste by som si 2 objednal a hotovo .....

Reagoval bych podobně, asi tak dva kousky, jeden pošlu do oběhu v ČR části, druhý v SR části ...
A na líci coinu by mohla být rozlomená mapa republiky ...

Mimochodem, kdyby se to dalo do kupy, to Rakousko-Uhesko by taky nebylo špatné, kam se na to hrabe celá EU :-)
Jen nevím, co dát na R-U coin ....

  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 9:50

V tom případě ja chci coin s Havranpírkem a na druhý straně se smečkou Lovců mamutů :)))

Dovoluji si přidat návrh na geocoin Adam a Eva, dále k prapočátku si netroufám, nevím jak by se zvěčnila do podoby geocoinu věta "Na počátku bylo slovo".
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 17:45

No, sice jsem nejmladsi, ale teda zas tak mlady nejsem... Narodil jsem se jeste ze totality, 17.1.1989. Tedy jsem cele 4 roky zil v Ceskoslovensku. To ale nic nemeni na mem nazoru na Ceskou republiku vs. republiku Slovenskou. Jsou to samostatne staty a nechapu proc delat spolecne coiny. Proc, kdyz uz ne Rakousko-Uhersky neudelat treba coiny SSSR? :(

no zrovna CCCP by si v USA predal aj tri tisice :)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 17:54

Jsou to samostatne staty a nechapu proc delat spolecne coiny. Proc, kdyz uz ne Rakousko-Uhersky neudelat treba coiny SSSR? :(

A preco nie? Jedinym kriteriom je zaujem o ne. Ak bude zaujem, budu coiny. Rovnako ako mozu byt pripadne skandinavske, alebo geocoiny Beneluxu - vsetko je o dohode a spolupraci :)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 18:59

Nechcem sa nikoho dotknut, ale podla mna musite pri diskusii o rakusko-uhorskej a cesko-slovenskej minci mat niekde v kutiku hlavy taky maly neodbytny pocit, ze to je cele velka blbost :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 11:42

Dovoluji si přidat návrh na geocoin Adam a Eva, dále k prapočátku si netroufám, nevím jak by se zvěčnila do podoby geocoinu věta "Na počátku bylo slovo".


Adam a Eva ? Ale kde že - Geocoin Velkého třesku - to jo to oč tu běží.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 19:02

Nechcem sa nikoho dotknut, ale podla mna musite pri diskusii o rakusko-uhorskej a cesko-slovenskej minci mat niekde v kutiku hlavy taky maly neodbytny pocit, ze to je cele velka blbost :-)

Ani omylem! Geocoin Říše dynastie i-Ting budu prosazovat veškerou svou silou ! :-D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama