Přejít na obsah


Fotka

Software - skoro nováček


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:02

Ahoj,i když mam už 85 nálezů...tak sem nováček,protože jsem doteď fungoval s etrex legend...stará dobrá gps... Chci si tak do měsíce pořídit samsung I900 omnia ... Má windows mobile a je to docela pěknej foun. Používáteho někdo na geocaching? A teď otázka...Pokud máte W(indows)M(obile)...Jakej soft v něm pro geocaching máte...Vůbec nevím,kterej software si vybrat..Kterej byste mi doporučily a kterej používáte...Předem děkuji za případné odpovědi.... ow-g :):):) B)B)B) :D:D:D Možná to tu někde je,ale já to nenašel ... :| :@
  • 0

#2 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:08

Sice je z hlediska lexikálně-gramatické stavby otázka zaměřena výhradně na krásnější polovinu lidstva (což je poměrně zvláštní), přesto si dovolím krom obligátní reference na tlačítko HLEDAT připojit i pár tipů: Geoscout Beeline GPS - ten jsem používal nejvíc (cca na 1000 keší) Vito navigator MoZiGo zřejmě taky... a mnohé další
  • 0

#3 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:09

díky:)
  • 0

#4 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:12

OziExplorer, GCzII
  • 0

#5 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:18

Parkis napsal/a:
OziExplorer, GCzII


Presne tak. K zivotu ti to uplne staci. Amen
  • 0

Vojcek 1986


#6 slanejcukr

slanejcukr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 14:21

Já jsem nováček jakbysmet, ale vim, že kamarád má něco od Google a je to super. Jede to pod Windows a tak by ti to tam mělo šlapat. Pracuje to s googlemaps a nemá to chybu.
  • 0

#7 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 16:10

slanejcukr napsal/a:
Já jsem nováček jakbysmet, ale vim, že kamarád má něco od Google a je to super. Jede to pod Windows a tak by ti to tam mělo šlapat. Pracuje to s googlemaps a nemá to chybu.


Zrejme jde o aplikaci s nazvem GCZII, ktera vyuziva vsak googlemaps jen okrajove (je tady na to vlakno). A pokud chces chodit v lese nebo jinde jen podle techto map, tak ti preji hodne trpelivosti a v pripade pouziti funkce moje poloha i hodne dobry datovy tarif.
  • 0

Vojcek 1986





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama