Přejít na obsah


Fotka

Team Geocaching CZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2006 - 21:57

Redakce serveru Team Geocaching CZ hledá zájemce na pozici redaktora. Více informací na serveru Team Geocaching CZ .
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2006 - 22:20

Redakce serveru Team Geocaching CZ hledá zájemce na pozici redaktora. Více informací na serveru Team Geocaching CZ .

Zacinam mit v nove vznikajicich geocacherskych organizacich trochu bordel. Mohl by mi prosim nekdo osvetlit, co je tenhle server zac? Dik.
Michal
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:08

Redakce serveru Team Geocaching CZ hledá zájemce na pozici redaktora. Více informací na serveru Team Geocaching CZ .


Výborný nápad, jistě se najde mnoho lidí, kteří budou bezplatně psát články pro komerční server. Taky vždycky když jdu kolem obchodu daruji jim pár svých věcí aby je mohli prodávat. Někdy i po nocích takové věci vyrábím, co bych pro ně neudělal.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 14:40

Najprv nam vysvetli, preco zavadzas v tomto prispevku. Preco pises Team Geocaching.cz a linka je na team.geocachingshop.cz?????
Okrem toho - geocaching.cz je okrem tohoto servru aj jeden login na geocaching.com, takze co? dufas ze si to pomylime?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2006 - 22:56

Zacinam mit v nove vznikajicich geocacherskych organizacich trochu bordel. Mohl by mi prosim nekdo osvetlit, co je tenhle server zac? Dik.
Michal



Možná budeme mít brzy evropský rekord v počtu gc serverů na počet aktivních kešerů.... :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:23

Výborný nápad, jistě se najde mnoho lidí, kteří budou bezplatně psát články pro komerční server. Taky vždycky když jdu kolem obchodu daruji jim pár svých věcí aby je mohli prodávat. Někdy i po nocích takové věci vyrábím, co bych pro ně neudělal.

Kde jste přišel na to, že tento server je komerční ?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 14:44

aha uz to vidim... tak sorry za moj vyrok o zavadzani.
takze vas server sa vola team geocaching cz a jeho adresa je www.team.geocachingshop.cz
:-))
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 11:34

zda se, ze www.geodorcadioncaching.cz jeste neni zaregistrovano
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:27

Kde jste přišel na to, že tento server je komerční ?


Já se jen tak domnívám, dost možná se ale mýlím. Možná "prostor pro vaši reklamu" je nekomerční záležitost, snad i reklama na GPS je úplně nekomerční, nejspíš i samotná adresa http://www.team.geocachingshop.cz/ nemá s komercí zhola nic společného.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 16:59

nase slova padli na urodnu podu a uz je to Team Geocaching Shop CZ. tak sa tesim na ponuku geocaching shopu :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 11:52

zda se, ze www.geodorcadioncaching.cz jeste neni zaregistrovano


...že bych do toho šel???? :) :) :)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:39

Já se jen tak domnívám, dost možná se ale mýlím. Možná "prostor pro vaši reklamu" je nekomerční záležitost, snad i reklama na GPS je úplně nekomerční, nejspíš i samotná adresa http://www.team.geocachingshop.cz/ nemá s komercí zhola nic společného.

Ano samozřejmě, že máte pravdu, ale reklama není vždy jenom o penězích, reklamu na GPS jsem zatím neumístil ( pokud tedy popis přístroje Geko 201 nepovažujete za reklamu ) a adresa jistě napoví o co tady jde.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:41

Já se jen tak domnívám, dost možná se ale mýlím. Možná "prostor pro vaši reklamu" je nekomerční záležitost, snad i reklama na GPS je úplně nekomerční, nejspíš i samotná adresa http://www.team.geocachingshop.cz/ nemá s komercí zhola nic společného.

mne osobne je jedno ze vznika nejaky novy server o geocachingu, ak tam bude nieco zaujimaveho co gc.cz neponuka, nevidim dovod, preco ho nepouzivat, ale nepaci sa mi, ze pouziva nazov Team Geocaching CZ, to mi pride ako parazitovanie na uspesnej zavedenej znacke. Napr. teraz sme posielali emaily o platbe za ceske geocoiny, boli tam s Honzom B. nase mena a geocaching.cz, pride mi to ako nekorektne zo strany noveho serveru. Kludne pouzivajte Team Geocachingshop.cz, nehanbite sa za to, nie je na tom nic zleho a kazdy bude moct rozlisit, o koho sa jedna.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 11:57

Rozhodne.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 14:38

Ano samozřejmě, že máte pravdu, ale reklama není vždy jenom o penězích, reklamu na GPS jsem zatím neumístil ( pokud tedy popis přístroje Geko 201 nepovažujete za reklamu ) a adresa jistě napoví o co tady jde.


Škoda jen, že většina současných "komerčních" aktivit jde od nadšenců typu Šaman & spol.
Čekal bych větší aktivitu, obchod plný geozboží apod. Travelbugy, geocoiny z celého světa, trička, čepice, nášivky. Možná i přístroje za super ceny.
Team Geocaching CZ je Honza a spol. Souhlasím s názorem, že to zavání parazitováním na úspěšné a zavedené obchodní značce.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 11:57

Rozhodne.


....asi ne, už takhle spravuju 4 web servery.... :(
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:06

5 je takove pekne cislo:)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:09

....asi ne, už takhle spravuju 4 web servery.... :(

Michale, ty musis byt jednobunecna hyperaktivni trojcata, vystupujici pod znackou Dorcadion, jinak nechapu jak stihas :-)))
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2006 - 12:22

Michale, ty musis byt jednobunecna hyperaktivni trojcata, vystupujici pod znackou Dorcadion, jinak nechapu jak stihas :-)))


právě že nestíhám (a to v poslední době díky geocachingu, kterej je příšerně návykovej... :)

M
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama