Kompletni export z GSAK do GeoGetu
#1
Publikováno 04 listopad 2009 - 9:16
#2
Publikováno 04 listopad 2009 - 9:20
#3
Publikováno 04 listopad 2009 - 9:38
#4
Publikováno 04 listopad 2009 - 9:41
#5
Publikováno 04 listopad 2009 - 9:50
#6
Publikováno 04 listopad 2009 - 12:45
#7
Publikováno 04 listopad 2009 - 12:52
#8
Publikováno 04 listopad 2009 - 12:54
#9
Publikováno 04 listopad 2009 - 12:54
#10
Publikováno 04 listopad 2009 - 12:56
#11
Publikováno 04 listopad 2009 - 13:10
Dotaz na HaLuMu, je tento smer uvazovani spravny? Cim konkretne by musely byt nahrazeny nasledujici HTML znacky:
<b>Brnenska nadrazi: Slatina by dark.metalswamp & les-coccinelles (1,5/1,5)<FONT COLOR="#ff0000"> (Archived)</FONT> </b> <br><b>N49° 12.001 E16° 43.001<FONT COLOR="#ff0000"> (Corrected)</FONT> </b> (WGS84) <br>UTM 33U E 622574 N 5447760<br>BTW souradnice jsem pochopitelne prepsal spatnymi
#12
Publikováno 04 listopad 2009 - 13:11
Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost!
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)
#13
Publikováno 04 listopad 2009 - 13:35
Mame kesky a k nim pridane waypointy. Takove ty waypointy jako parkovaci misto, stage z multikese, a tak. A jednim z techto waypointu je i waypoint typu "final waypoint".
Vsechno toto urcite umi GSAK importovat a predpokladam ze i exportovat, protoze se to pouziva ve standardnim PQ GPX.
Takze jde jen o to, jestli se da ten GSAK donutit k tomu, aby se k finalnim souradnicim choval jako ke standardnimu pridanemu waypointu a takovy i vyexportovat.
Nerikejte mi, ze by tohle GSAK nedokazal?
#14
Publikováno 04 listopad 2009 - 13:46
Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost!
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)
#15
Publikováno 04 listopad 2009 - 14:03
#16
Publikováno 04 listopad 2009 - 14:40
Nakonec jsem to ručně předlabalS474N napsal/a:
sobikovi: a ten problem si vyresil nebo jak si to nakonec udelal?
#17
Publikováno 04 listopad 2009 - 14:48
#18
Publikováno 04 listopad 2009 - 14:52
#19
Publikováno 04 listopad 2009 - 15:09
Prvni variantu (udelat GPX nebo jinej export) uz jsem tady navrhoval (ale to me nikdo neposlouchal ) - to by jit melo, makra nepisu a o udelatku pro posledni variantu nevim - nepotrebuju.HaLuMa napsal/a:
Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost!
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)
#20
Publikováno 04 listopad 2009 - 15:16
3 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů