Přejít na obsah


Fotka

GCzII - omezený seznam keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 morio

morio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 12:28

Nevím jak ostatním, ale mě poslední cca dva dny GCzII stáhne maximánlě cca 130 keší bez ohledu na to, kolik si jich nastavím. Má někdo podobný problém?
  • 0

#2 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 17:52

Osobně si vystačím s počtem do 40ti keší v okolí, ale dost možná to souvisí se změnou na stránkách gc.com, která proběhla dva dny zpátky. Na fóru GCzII je tvůj dotaz položen také, ale zatím bez odpovědi:
http://forum.xda-dev...482249&page=224
  • 0

#3 morio

morio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 19:13

jo, to mě taky napadlo, že to bude nějakými změnami na GC.com, ostatně i dneska v noci se tam něco dělo
  • 0

#4 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 9:39

Ano, prubeh zpracovani je ponekud "zvlastni". Napriklad stahovat jsem chtel cca 300 kesi do Prahy. Nepochopitelne nektere kese vynehava, preskakuje az do 80km vzdalenosti a zpetne stahuje kesule blize zvolenemu mistu. Bude treba vyckat nove verze..
  • 0

Vojcek 1986


#5 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 11:11

Myslim ze to bude sposobene keskami 'Unknown', ktore su terazky 'Mystery/Puzzle' a program sa na to bude musiet prisposobit.
  • 0

#6 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 1:26

Bohužel, GCZii se mi chová stejně (špatně), jak je uvedeno v prvním příspěvku. Některé stránky seznamu zcela vynechává, a ty chybějící stáhne někdy až v závěru, výsledkem je zpřeházený a neúplný seznam cache. Dříve autor GCZii vydával i několik verzí denně, teď je ticho po pěšině. Nehraji moc dlouho a znám a používám vlastně pouze program GCZii. Pokud by neopravený stav zůstával déle, asi bych zkusil jiný program pro WM - doporučíte mi nějaký vhodný, podobný ? Děkuji bohouscl6
  • 0

#7 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 9:10

Autor GCzII uz ma moznost to vedet, ale bohuzel je delsi dobu "mrtev". Apropo nekde v Mozigo jsem zahledl neco ohledne GCzII. Umi to s nim nejak spolupracovat? Jak?
  • 0

#8 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 10:15

Pozri tu
  • 0

#9 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 11:39

Nová verze s opravou je na světě, paráda, jdu sosat a asi nebudu sám :) !
  • 0

#10 latcarf

latcarf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 22:20

Zdravím, pořeboval bych poradit, jak GCzII nainstalovat na HTC Touch Pro2. Když sosnu archiv s koncovkou cab, tak při otvírání jej chce HTC nastavovat jako grafický motiv telefonu. Když archiv rozbalím na PC a přenesu do HTC, tak v tomto adresáři zase nikde není žádný .exe, kterým by se aplikace nainstalovala. Prosím poraďte jak na to. Předem díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama