Nacteni cachi kolem bodu + volitelna vzdalenost
#1
Publikováno 14 listopad 2009 - 13:04
#2
Publikováno 14 listopad 2009 - 13:14
Exporty: GPX Garmin, POI Garmin, CSV Configurable, KML pro Google Earth a iGO8, Kešovadlo
Další: MagicImageSorter
#3
Publikováno 14 listopad 2009 - 21:39
#4
Publikováno 14 listopad 2009 - 22:42
Jdeš do nastavení filtru (F2) a tam na záložce Atributy dáš jako aktivní (tj. must have) "Vzdálenost v km je <" nastavíš odpvídající km a je hotovo..
#5
Publikováno 14 listopad 2009 - 22:47
Exporty: GPX Garmin, POI Garmin, CSV Configurable, KML pro Google Earth a iGO8, Kešovadlo
Další: MagicImageSorter
#6
Publikováno 15 listopad 2009 - 20:16
#7
Publikováno 15 listopad 2009 - 20:41
Tuším, že jsi psal v jiném vlákně, že jsi to stahoval přes GJ, předpokládám přes makro Customized Download, ale to je ostatně jedno. Jde o to, že kraj je nastaven u nových keší po dni D a u těch, kde to majitel nastavil ručně. U valné většiny keší to nastaveno ještě není... takže to makro ti stáhlo jen ty keše, kde to nastaveno je. Proto moje apelace na majitele keší, ať si nastaví kraj u svých keší...S474N napsal/a:
JJ super, tak to funguje presne, jak jsem si predstavoval, diky za konzultaci.
BTW jenom nechapu, ze jsem si stahl dva kraje a u nekterych mi to nestahlo dost cachi a nechapu proc, i kdyz si dam prave tlacitko a zmenit tagy, tak CZ KRAJ je u nich zadefinovan spravne a i presto nic, nechapu.
#8
Publikováno 15 listopad 2009 - 20:55
#9
Publikováno 16 listopad 2009 - 8:00
No to ti akorát aktualizovalo listingy keší, co už v GG máš stažené.S474N napsal/a:
Ne ne, udelal jsem si filtr na jeden kraj a dal pres dalsi filtr pricist i dalsi kraj. Potom jsem to vsechno oznacil a dal "Download listings".
Pokud by jsi ale chtěl načíst keše v okruhu xy km od nějakého bodu, pak to jde udělat tak, že si najdeš keš, která odpovídá středu toho kruhu, tu jedinou si načteš do seznamu v GG, zvolíš si ji a pak použiješ z GJ makro "Download Near Caches". Podle toho jak máš nastaveny parametry v gj.ini ti to stáhne určitý počet keší od tohoto bodu. Je potřeba si pohrát s parametry maxdistance=5 a maxcount=50. Takto je mám nastaveny já pro keše v okruhu 5km.
#10
Publikováno 16 listopad 2009 - 8:34
#11
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:03
#12
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:12
#13
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:15
Exporty: GPX Garmin, POI Garmin, CSV Configurable, KML pro Google Earth a iGO8, Kešovadlo
Další: MagicImageSorter
#14
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:18
#15
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:22
Exporty: GPX Garmin, POI Garmin, CSV Configurable, KML pro Google Earth a iGO8, Kešovadlo
Další: MagicImageSorter
#16
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:22
#17
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:29
#18
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:36
S474N napsal/a:
sobikovi: ano, konkretne prave PP Ricky tam mam, ale vcera jsem na miste s GPS v ruce zjistil, ze ji v tom GPX nemam. Proto jsem po tom zacal patrat. Jinak v GG mam aktualne 15529 cachi.
Provedl jsem ted nacteni vsech cachi a potom jsem klikl na Pluginy -> CZ Kraje a okresy, ale konkretne u PP Ricky se opetovne nic nezmenilo, kdyz si dam zobrazit tagy u ni.
Tak jsem vybral polygon, CZ KRAJ a Jihomoravsky a razem mam 1390 cachi vcetne PP Ricky.
Tak tomu teda rikam dobry zmateni, protoze jsem puvodne pocital s tim, ze kdyz je neco ve filtru, tak se na to muzu spolehnout a evidentne ne. Tudiz je to vzdy nutno delat s timhle postupem.
A jeste dalsi souvisejici dotaz. Kdyz to chci vyexportovat do GPX, tak mi to pri 1000 zaznamech napise chybovou hlasku. Mam to ignorovat nebo je treba orezat vysledny vypis pred exportem napriklad o waypointy atd? Podotykam, ze to chci naladovat do Oregonu 550.
Já mám v GG 15720, což s archivovanejma atd. atd. by mohlo odpovídat :-)
Kde se ti nic nezměnilo? Jaký sloupec si necháváš zobrazit? Tag CZ kraj nebo Oblast? To makro zapisuje do tagu CZ kraj a ne do Oblasti...
Ve filtru je jen to, co je v databázi. Takže pokud u keše není vyplněna hodnota Oblast, pak nemůže být ve filtru vidět atd.
#19
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:36
Exporty: GPX Garmin, POI Garmin, CSV Configurable, KML pro Google Earth a iGO8, Kešovadlo
Další: MagicImageSorter
#20
Publikováno 16 listopad 2009 - 12:50
To možná ano, ale ne přesnější... Jestliže je keš s vyluštěnou finalkou, pak se ti podle polygonu najde, ale podle tagu ne. Tag či Oblast je podle výchozích souřadnic.medwyn_cz napsal/a:
No, to je jinak. Na filtry se spolehnout da, ale na data v databazi ne
jinak sobik pise c) uvnitr polygonu - to neni treba. Pokud predtim pouzijes makro , muzes filtrovat c) podle tagu (coz je mnohonasobne rychlejsi).
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů