Přejít na obsah


Fotka

Import cache do Locify pres kabel


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 18:57

Je nejaký pokud možno jednoduchý způsob, jak importovat do Locify cache, když nemám telefon připojený k internetu? Doma mám připojený jen počítač, do něj bych si stáhnul cache a pres USB přenesl do Nokia N78.
  • 0

#2 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 22:16

pokud máš firefox, pak zkus Add to Locify Script,
musíš se ale registrovat na servru locify, aby to fungovalo, vytvořený soubor keš.kml stahneš do pc a kabelem importuj do E:\locify\files ( já mám instalováno na kartu)
v mobilu to pak v locify najdeš v uložené >procházet > mělo by to snad fungovat...B)
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 23:09

Ano, jde. Z GG vygeneruješ gpx soubory a ty uložíš do příslušného adresáře locify
  • 0

#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 23:45

sobikovi napsal/a:
Ano, jde. Z GG vygeneruješ gpx soubory a ty uložíš do příslušného adresáře locify


jde to u aktuální verze 1.5.12 ?? nikde to nevidím...
  • 0

#5 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 17:26

sobikovi napsal/a:
uložíš do příslušného adresáře locify

Díky za rady. Nevím jistě, který je ten adresář. Dal jsem PocketQuery GPX do adresáře Locify\files. Když pak spustím Locify, tak najdu ten soubor v uložených místech, otevřu ho, a mám tam seznam cache, ale jen jejich kody, takže nepoznám, která je která. Když pak dám u jednotlivé cache Možnosti, tak tam je volba zobrazit na mapě, a to mi nejde, protože nemám v Locify offline mapy. Potřeboval bych, aby šlo přenést listing cache a pak bych to přes Locify přenesl do Nokia maps.
  • 0

#6 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 17:52

miki6 napsal/a:
pokud máš firefox, pak zkus Add to Locify Script,
musíš se ale registrovat na servru locify, aby to fungovalo, vytvořený soubor keš.kml stahneš do pc a kabelem importuj do E:\locify\files ( já mám instalováno na kartu)
v mobilu to pak v locify najdeš v uložené >procházet > mělo by to snad fungovat...B)


Kdyz spustím instalaci "Add to Locify", tak mi Windows píšou "chyba kompilace". Nicméně, na Locify serveru jsem se zaregistroval, a nahrál si GPX z Geoget, uložil si kml soubor do \locify\files a v uložené >procházet se to neojevilo.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 20:11

Beranci napsal/a:

sobikovi napsal/a:
uložíš do příslušného adresáře locify

Díky za rady. Nevím jistě, který je ten adresář. Dal jsem PocketQuery GPX do adresáře Locify\files. Když pak spustím Locify, tak najdu ten soubor v uložených místech, otevřu ho, a mám tam seznam cache, ale jen jejich kody, takže nepoznám, která je která. Když pak dám u jednotlivé cache Možnosti, tak tam je volba zobrazit na mapě, a to mi nejde, protože nemám v Locify offline mapy. Potřeboval bych, aby šlo přenést listing cache a pak bych to přes Locify přenesl do Nokia maps.

Ono to nebere každý gpx soubor, už si nepamatuji, který jsem to z GG nechával generovat, ale nebyl to určitě původní PQ gpx a pak mám dojem, že to vezme i kml soubor jednotlivých keší..
... netuším jak to pak dostat do Nokia maps
... ideální je zobrazení v online google maps nebo si nainstalovat offline mapu
... už to nepoužívám, jelikož Locify je dle mého na geocaching srač.a
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama