Přejít na obsah


Fotka

GC1PKW5 - jaky je to typ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 16:38

Mohl by mi nekdo prozradit, o jaky se jedna typ cache, kdyz v realu se tato cache sklada ze 2 stage (1 stage + finalka)? Na prvni stage si clovek dohleda informace o finalce. Zduraznuji, ze ani ne jako souradnice, ale pouze obecny slovni popis a potom jde na stage 2, coz je uz finalka. GC1PKW5 - Zahrada u Jeffreyho (Jeffrey’s Garden)
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 16:42

možná letterbox hybrid nebo mystery. Určitě ne tradiční. Podobný případ byla Rozestavene lod Francise Drakea.
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 16:52

Ano, tam jsem dal podnet k archivaci taktez po jejim navstiveni. U teto cache mi byl bohuzel log smazan a prisel mi opravdu "zajimavy" email od ownera.
  • 0

#4 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 17:13

a proč hned archivace?
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 17:16

to on ted dava "vsude", takova tradice :D
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 17:16

Adame, procti si logy drive, na tuto skutecnost byl jiz owner nekolikrat upozornovan jinymi cachery. Proc zbytecne ztracet cas? Navic z jeho mailu, ktery mi zaslal je patrno, ze je moc dobre si teto skutecnosti vedom, ale nehodla s ni nic delat.
  • 0

#7 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:14

archivace je zbytečná, ale změna na mystery ču multy by neuškodila...
  • 0

#8 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:17

Poslouchej, Satane, proč teď vídám tvoje jméno v každém vlákně? Ty asi nemáš fakt roupama co dělat, že?
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:21

Sutech: to vis, chci te dotahnout v poctech prispevku.... Ted vazne - mas problem s tim co pisu? Pisu nekde neco mimo tema? Tak se nad tim poradne zamysli a potom teprve zvol slova a predevsim barvu sveho textu. Dekuji
  • 0

#10 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:31

S474N napsal/a:
Mohl by mi nekdo prozradit, o jaky se jedna typ cache, kdyz v realu se tato cache sklada ze 2 stage (1 stage + finalka)?

Na prvni stage si clovek dohleda informace o finalce. Zduraznuji, ze ani ne jako souradnice, ale pouze obecny slovni popis a potom jde na stage 2, coz je uz finalka.

GC1PKW5 - Zahrada u Jeffreyho (Jeffrey’s Garden)

Je to tradička, tak si se měl zalogovat na 1. stage :P
  • 0

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:54

No nic, rozčílil jsem se a tímto příspěvkem s tebou končím, protože jednak s kecálisty nedebatuji, jednak už takhle jsem slevil ze svých "morálních" zásad týkajících se přispívání do nesmyslných vláken: Počet mých příspěvků je vysoký kvůli dlouhé době, co jsem tu na rozdíl od tebe zaregistrován, takže rychlost, se kterou příspěvky naskakují tobě, je opravdu obdivuhodná. Především je ale počet mých příspěvků vysoký díky tomu, že 90% z nich tvoří rady ostatním cacherům, nikoliv reakce na stupidní témata a nebo hůř, vymýšlení vlastních jako v případě tvém. Tím tedy odpovídám na tvůj dotaz - ano, už jen tím, že máš potřebu všude reagovat, jsi dost mimo. Člověk tu otevře jakékoliv vlákno a vidí tam jen a jen tvůj nick. Toto téma je opět nesmyslné - zdá se ti typ špatný? Tak kontaktuj reviewera, tady s tím asi nikdo nic neudělá (pokud ano, opravte mě). A abych se nezprověřil ještě další své zásadě, tak odpovídám alespoň na dotaz týkající se tohoto tématu - jde o jasnou mysterku. Takže já se opět vrátím k standardní barvě textu, ostatně k téhle jsem se snížil snad poprvé jen kvůli tobě a ty zkus trochu mírnit svou přihlouplou potřebu něco stále řešit, nikdo na to není zvědavý! Děkuji. Howgh (pro neznalé = domluvil jsem, tedy už na nic dalšího reagovat nebudu).
  • 0

#12 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:54

S474N napsal/a:
Ano, tam jsem dal podnet k archivaci taktez po jejim navstiveni. U teto cache mi byl bohuzel log smazan a prisel mi opravdu "zajimavy" email od ownera.


Nejak nerozumim proc se nekdo stara timto zpusobem o kese jinych owneru? Pekne dekuju, jsi snad jeho blahorodi inkvizitor?
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 20:09

Sutech: zajimave, takze kdyz neco napisu ja, tak neni vubec dulezite to CO pisu, ale ze to pisu ja? Cim je toto vlakno nesmyslne? Cim jsou nesmyslna dalsi vlakna, ktere jsem zakladal? Evidentne mas nejakou alergii na muj nick, mohu ti doporucit snad jenom to, ze proste me prispevky preskakuj a necti. Nepovazuji vetsinu svych prispevku za zbytecne, stejne tak bych se mohl oborit ja na tebe. Toto tema rozhodne neni nesmyslne. Kategorie se jmenuje "Cache - obecná diskuze", pokyny pro psani jsem snad take splnil (nejedna se o duplicitni tema, kod cache je v Predmetu uveden, stejne tak ve strucnosti napsane konkretni veci). Samozrejme, ze jsem jiz kontaktoval drive jak majitele, tak i patricneho reviewera, ale dekuji za tvou starost. A jeste neco nakonec - reagovat si budu s dovolenim tam, kde sam uznam za vhodne. Stejne jako budu resit to, co se mi nelibi nebo mi nevyhovuje. Krkovicka: protoze ten "nekdo" (mas problem se jmenovanim?) hraje tu stejnou hru a pomerne mu vadi, kdyz se na miste vyklube z tradicky neco jineho, nez by melo byt podle pravidel. Pokud nekdo nehodla respektovat pravidla GC co se zvoleni typu cache tyce, at si zvoli jinou hru.
  • 0

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 21:53

S474N napsal/a:
Krkovicka: protoze ten "nekdo" (mas problem se jmenovanim?) hraje tu stejnou hru a pomerne mu vadi, kdyz se na miste vyklube z tradicky neco jineho, nez by melo byt podle pravidel. Pokud nekdo nehodla respektovat pravidla GC co se zvoleni typu cache tyce, at si zvoli jinou hru.


Alespoň není hra jednotvárná, když nevíš, co máš čekat :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 22:11

GC1PKW5 - Zahrada u Jeffreyho. Ja bych z toho nedelal zadnou vedu....je to alespon vetsi sranda kdyz te to takhle prekvapi.Je zbytecne o tom zakladat vlakno...
  • 0

#16 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 22:19

S474N napsal/a:
Adame...


ja vím, že třeba není typ keše v pořádku, ale vadí mi právě to, když se někdo snaží rozhodovat za ownera a žádá archivaci. Nevím jaký je autor, protože ho neznám. Samozřejmě, že to je zase jen moje mínění, že žádat archivaci je okamžitě přehnané.
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 8:40

sekator: co je pro tebe zbytecne, nemusi byt zbytecne pro jine. Nebyt tu jasne specifikovana pravidla, tak je mi to taky burt. A dalsi veci je, ze na cestach lovim predevsim tradicni (predevsim z duvodu casu). Jakekoliv "prekvapeni" v tomto smeru mi opravdu vadi. O tom, ze je to svym zpusobem nesmyslna cache u neci zahradky pomlcim. Mortticia: spatne chapes institut "Need archive". Jedine, co se stane, je to, ze reviewerovi prijde tato informace taktez na mail (tzn. nejenom ownerovi) a on muze sam podrobnym pruzkumem zjistit, zdali cache je v souladu s pravidly ci nikoliv a jiz se dale domluvit s ownerem cache. Neber to tedy tak tvrde, jak to mozna zni, ale je to jedina "oficialni" cesta, jak spravne kontaktovat reviewera, pro jeho kontrolu.
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 9:16

Takze situaci jiz reviewer vyresil tim, ze na zaklade meho kontaktovani emailem proveril cache a ucinil patricne zavery jiz vcera sam:

November 20 by Geohorse reviewer (0 found)
Dle informací a náznacích, které obsahuje hint a nekteré logy hledacu, není dle pravidel gc.com možno oznacit tuto cache jako tradicní.
Jen pro upresnení: tradicní cache se musí nacházet na souradnicích uvedených v záhlaví listingu.
Prosím tedy autora, aby me informoval o situaci kolem této cache, poprípade jí upravil ci požádal o zmenu druhu cache a doplnil príslušné stages.

Prozatím disablovano
Geohorse, reviewer pro CZ, SK a okoli


http://www.geocachin...e9-fdc128bed311
  • 0

#19 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 9:53

Cim je toto vlakno nesmyslne?


Tím, že existuje! Tím, že nemá za účel nic jiného než ukazovat prstíčkem na jiné a stejně nic neřeší......
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 9:57

Ano, tam jsem dal podnet k archivaci taktez po jejim navstiveni.


spatne chapes institut "Need archive". Jedine, co se stane, je to, ze reviewerovi prijde tato informace taktez na mail (tzn. nejenom ownerovi) a on muze sam podrobnym pruzkumem zjistit, zdali cache je v souladu s pravidly ci nikoliv a jiz se dale domluvit s ownerem cache. Neber to tedy tak tvrde, jak to mozna zni, ale je to jedina "oficialni" cesta, jak spravne kontaktovat reviewera, pro jeho kontrolu.


Zdá s to jenom mě nebo si docela bolestně protiřečíš?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama