Přejít na obsah


Fotka

MAPA!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 chorche666

chorche666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 7:47

Zdravím,kolegové kačeři.Mám dotaz ohledně mapy na zdejším webu.Komu chodí bez nějakých zádrhelů?Mám na mysli načítání keší a hlášky o chybách načítání stránky,a nakonec o skriptu,který zpomalí prohlížeč,pokud se nevypne.Bohužel asi 3 dny se mi už nedaří načíst víc jak pár keší,asi tak do 10.Zbytek mapy je prázdný.
  • 0

#2 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 8:19

Me to taky ruzne blbne..... Navic mne tuhle udivilo, kdyz jsem koukal proc to blbne, ze ac si nezobrazuju uzivatele, stahnul se z netu jejich seznam i se souradnicemi... hml neco okolo 500kB... dost desne...
  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 10:13

Mně mapa tady funguje docela v pohodě. Trochu teda blbne vypínání, kdy se prohlížeč na chvíli zadrhne a pak ohlásí, že skript neodpovídá. Dával jsem to původně za vinu SeaMonkey, kterou požívám. Jediný vážnější problém (takový, že bych mapu nemohl pořádně použít) za poslední dobu jsem zaznamenal s mysterkami, ale tam byla příčina spíš ve zdroji dat a už je to v pořádku. Možná si zkuste pohrát s limitem počtu zobrazovaných keší. Já tam mám 250, což v pohodě stačí a šlape to i celkem rychle... edit: Teď jsem mapu zkoušel ještě na jiném počítači ve Firefoxu a IE. Firefox, se tvářil v pohodě. IE zahlásil něco neukončeném skriptu, tak možná tam fakt nějaký drobný problém bude.
  • 0

#4 Galus

Galus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 23:12

me mapa nefunguje vubec v opere... nevim cim to je ale nevidim jedinou kesku. :-( nejak me prestava zdejsi portal bavit...
  • 0
Galus

#5 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 23:38

Galus napsal/a:
me mapa nefunguje vubec v opere... nevim cim to je ale nevidim jedinou kesku. :-( nejak me prestava zdejsi portal bavit...


Stalo se mě to taky jednou (neviděl jsem kešky), ale posléze jsem zjistil, že nejsem na gc.cz přihlášen. Jinak mě mapa s keškami ve FireFoxu funguje na 100%.
  • 0

#6 sepicnu

sepicnu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 23:53

IE ok, no problem
  • 0
Lukyno

#7 kamilek

kamilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 2:11

Opera 10, FF 2.0.06 i IE 7 bez problému.
  • 0

#8 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 10:41

A proč nepoužíváte mapu na geocaching.com? Pro mě dostačující :P
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:16

Kvety: protoze ta nema takove "feature". Navic nejlepsi mapa je GoogleMaps a pres API nacpany vlastni data z GeoGet. To tam clovek potom vidi i finalky mysterek apod.
  • 0

#10 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:22

S474N: aha do toho nevidím, zatím mám jen 160 nálezů, to asi užiji až jich budu mít o mnoho víc. Tak se vám do toho zatím nebudu motat :P
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 14:33

Kvety: zni to slozite, ale je to naprosto jednoduche. Proste si rozchod GeoGet a potom das jenom Soubor -> Export - Mapa kesek a mas to hotove.
  • 0

#12 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 17:18

S474N: Ať zbytečně neplácáme mimo téma, tak ti děkuji, a někdy časem to zkusím. Až bude pětistovka :D
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 18:01

Google chrome taky v pohodě. Ale postup takový, že nejprve vypnu všechny vrstvy, potom si nazoomuji mapu jakou potřebuji a pak teprve opět zaškrtnu vrstvu kešek. A pak to lítá jako ďas :-)
  • 0

#14 chorche666

chorche666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 21:28

Bohužel musím konstatovat,že mapa načítá body a konkrétně v Praze vyhlásí chybu na stránce.....
  • 0

#15 xlibor

xlibor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 21:40

Tohle je normalni vlastnost Google maps API, mapy s body jsou pak v prohlizeci zobrazeny jako javascript a v tom je cela ta "tragedie", ktera celkem dost zatezuje systemove prostredky PC. S tim je treba se smirit.
  • 0

#16 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 7:05

Mně mapa na geocaching.cz nefunguje už několik měsíců vůbec, nenačte se mi jediná keš!!! Myslela jsem si, že závada je u mě, tak jsme zaúkolovala přihlášené kamarády a taky jim to nejde:( V čem může být závada? Uživatelem to snad není, protože dřív mi to šlo a prohlížeče máme různý. CO S TÍM?
  • 0

#17 Ed&Kat

Ed&Kat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 9:31

Je to rozbitýýýý! Nam to taky nechodilo dlouho. Ta mapa je pekne blbe udelana a vecne nefunguje. Logujeme se jen na geocaching.com a tam se na ampe automaticky objevi smajlik a to mi pro prehled staci. Samo pak jakakoliv nase mapa je podorobnejsi, ale to pak staci vzit souradnice a udelat ctrl+c ctrl+v a nacte se ti to misto na jakekoliv mape.
  • 0

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 10:34

no mne teda vecne funguje, jsem s ni spokojeny a blbe udelana urcite neni B)
  • 0

#19 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 14:30

Nevim co s tim delate, ale mapa je v poradku a funguje, takze 99% problemu je mezi zidli a klavesnici. Spousta z vas tam ma nastaveny nizky limit na zobrazovani kesi a pak se divi, ze se zoomem na pul republiky nevidi kese. (Az si to nekteri z vas nastavi na zobrazeni 5000 kesi ve vyrezu, tak zas budete rvat, ze vam to zase nefunguje...) Mam to vyzkousene na trech ruznych prohlizecich a jedine, co jsem zjistil je, ze to vsude jede jak ma. Porad. A takovouhle mapu, vam jen tak nekdo neudela, takze kecy typu ze je blbe udelana si laskave nechejte. nebo udelejte lepsi a presvedcete Pepu, at ji tam da. Howgh
  • 0

#20 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 16:47

Souhlas s Numirou... mě také jede bezproblémů. A používám ji hlavně protože mi vyhovuje turistická mapa s tur. značkama. B)
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama