Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Carlos

Carlos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 15:23

Ahoj, mám dotaz ohledně Handy Geocachingu a GPS modulu. V prodejně modulů mi tvrdí, že je mi k ničemu, protože mám telefon trošku v letech, Nokii 6230i, na které není žádná mapová aplikace. Ale díky HG by mi to mohlo fungovat, nebo jsem to pochopila naprosto špatně? Děkuju všem za odpověď
  • 0

#2 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 15:32

Ahoj, také ho používám, ale žádné mapy tam nejsou. Jen díky tomu snadno najdeš na internetu vše o keškách (vyhledávání podle různých dat) a jejich listingy. Pochopil jsem že je na to, že když jsem se pokusil na telefonu připojit na GC.com, napsalo že je moc veliká stránka.
  • 0

#3 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 16:23

Na listingy Operu mini a na mapy javove MGMaps. Problem je, ze 6230i nema multitasking takze muze bezet pouze jedna aplikace.
  • 0

#4 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 16:32

Carlos napsal/a:
Ahoj, mám dotaz ohledně Handy Geocachingu a GPS modulu. V prodejně modulů mi tvrdí, že je mi k ničemu, protože mám telefon trošku v letech, Nokii 6230i, na které není žádná mapová aplikace. Ale díky HG by mi to mohlo fungovat, nebo jsem to pochopila naprosto špatně? Děkuju všem za odpověď

To je úplně v pohodě tato kombinace. Na hledání keší to naprosto stačí. Handy Geocaching umí stáhnou listing keše, a pak k té keši navigovat. Tak většinou není potřeba nic jiného. A pokud by ses už nutně potřebovala podívat do mapy, tak Google mapy jsou zdarma a fungují i na tomto telefonu, ale musíš před tím vždy ukončit ten Handy Geocaching. Ale to zase tam moc nevadí. Také jsem to tak kdysi nějaký čas používal s tím samým telefonem.
  • 0

#5 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 17:08

Carlos napsal/a:
Ahoj, mám dotaz ohledně Handy Geocachingu a GPS modulu. V prodejně modulů mi tvrdí, že je mi k ničemu, protože mám telefon trošku v letech, Nokii 6230i, na které není žádná mapová aplikace. Ale díky HG by mi to mohlo fungovat, nebo jsem to pochopila naprosto špatně? Děkuju všem za odpověď


Potvrzuji, ze N6230i, externi GPS a HG (puvodni verze) funguji. Sam jsem pouzival nez jsem presel na E51. Na mapy muzes nainstalovat TrekBuddy.
  • 0

#6 JohnyLewis

JohnyLewis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 21:14

Také ještě používám tuto "vykopávku" a to i na geocaching - HG v Arcao verzi na online stažení kešek, když nejsem předem na kešování připraven nebo potřebuji něco dohledat + mapový TrekBuddy. Dříve jsem používal a společně s autorem programu ladil Locify ve speciální verzi pro tento telefon, s občasným pádem aplikace v něm fungovaly i jak offline tak online mapy, ale poslední verze jsou již moc velké (překračují limit Java aplikace), takže jsem se vrátil ke spolehlivému a pro GC postačujícímu HG.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 21:57

Za ty roky kešování s mobilem musím jednoznačně říct, že HG a nová verze HG AE je jednoznačně široko daleko jednička.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama