Přejít na obsah


Fotka

Trenčín pod palbou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2009 - 15:21

Uvažoval jsem, kam se vydat v neděli a jednou variantou se zdál slovenský Trenčín. To ale do chvíle, než jsem se podival na mapu keší. Přežila akorát ertkeš, do které nende nascat. Opět jen povzdech: komu tak můžeme vadit? :(
  • 0

#2 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2009 - 17:46

Hrozne veci se tam deji, "koprofília sa to nazýva", snad se to bude sirit stejne tak pomalu jako ta pandemicka chripka.

viz diskuze http://www.geocachin...me=8&theme=2621
  • 0

#3 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 17:38

Jj je to smutne. Chystame se tam nekdy k mym synovcum, ale, kdyz uz tam pojedu a budu muset ukecavat manzela (kteremu se tam az tak moc nechce (dalka a tak)), chci to spojit s keskovanim. Takze tak nejak doufam, ze to do jara, respektive leta bude tak trochu v poradku. Holt jsme to nemeli odkladat a meli se tam zacatkem leta vydat. To bylo vse jeste v poradku :(
  • 0

#4 Evcice

Evcice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 11:47

Zřejmě jdu s čtyři roky starým křížkem po funuse, ale - kdyby někdo zvažoval cestu do Trenčína, nechť ví, že kešek je tam celkem dost a v dobrém stavu, už si je nikdo neplete s kadibudkou. Jezdím tam celkem často třetím rokem, průběžně lovím a za tu dobu jsem na takto znehodnocenou kešuli nenarazila.
  • 0
Stále ještě geo elévka.

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 13:08

Evcice napsal/a:
Zřejmě jdu s čtyři roky starým křížkem po funuse, ale - kdyby někdo zvažoval cestu do Trenčína, nechť ví, že kešek je tam celkem dost a v dobrém stavu, už si je nikdo neplete s kadibudkou. Jezdím tam celkem často třetím rokem, průběžně lovím a za tu dobu jsem na takto znehodnocenou kešuli nenarazila.


Ja ano, jezdim tam 1x - 2x do roka, kdykoli tam mam odlovit kes, beru si jednorazove rukavice!!!
A vyplatilo se to uz nekolikrat... :(
ble.

m.
  • 0

#6 Evcice

Evcice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 17:54

MildaPajda napsal/a:

Evcice napsal/a:
Zřejmě jdu s čtyři roky starým křížkem po funuse, ale - kdyby někdo zvažoval cestu do Trenčína, nechť ví, že kešek je tam celkem dost a v dobrém stavu, už si je nikdo neplete s kadibudkou. Jezdím tam celkem často třetím rokem, průběžně lovím a za tu dobu jsem na takto znehodnocenou kešuli nenarazila.


Ja ano, jezdim tam 1x - 2x do roka, kdykoli tam mam odlovit kes, beru si jednorazove rukavice!!!
A vyplatilo se to uz nekolikrat... :(
ble.

m.


Tak to jsem asi měla štěstí, případně na mě "něco" čeká v ještě neodlovených keších :-D Každopádně kešky v centru jsou v pohodě, většinou jsou dost malé a dost na veřejnosti na to, aby je někdo používal tak, jak používal.
  • 0
Stále ještě geo elévka.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama