Přejít na obsah


Fotka

Geocaching na HTC HD2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 mattz

mattz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:15

Ahoj můžete mi poradit co by za prográmek na geocaching slo na HTC HD2? Díky za radu
  • 0

#2 mariob01

mariob01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:21

http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm
  • 0

#3 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 15:05

A OziExplorer je na tom naprosto fantastickej. S mapama 1:10 000 to hledá úplně samo ;)
  • 0

#4 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 16:35

GCz2,absolutně nej prográmek

http://www.geomanie....windows-mobile/

zde o něm něco máš =D
  • 0

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 16:39

GCzII jak píšou ostatní je ve spojení s internetem super "zbraň"
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#6 mattz

mattz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 0:24

Díky moc!
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 11:47

A vzhledem k tomu, ze jsem Ti nestihl vynadat, ze neumis hledat a rovnou se ptas, tak radsi jeste pripojim odkaz na vlakno, kde jsem vynadal nekomu jinemu - ovsem ty informace jsem mu nasel sam B)

http://www.geocachin...thread_id=12962
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:41

Ahoj můžete mi poradit jak nastavit na HTC HD2 - GCz2 . Mám různé zprávy -(nenalezen rozbor xml code.atd..) Předem děkuji.
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 13:07

Jenom pro zajimavost, muzete mi nekdo napsat, jak dlouho vydrzi na baterie HD2 pri geocachingu?
  • 0

#10 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 13:19

JJ zivotnost bateky by me taky zajimala... Je to jediny duvod proc jsem si HD2 jeste nekoupil:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#11 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 16:09

S474N napsal/a:
Jenom pro zajimavost, muzete mi nekdo napsat, jak dlouho vydrzi na baterie HD2 pri geocachingu?


Baterka standartně vydrží jako každý jiný PDA s GPS takže hodně záleží na způsobu použití (jestli vypínáš displej a zapínáš jen občas, intenzita podsvícení). Pokud beru výdrž třeba na městských keších, kde displej svítí téměř pořád tak jsi na nějakých 4-5hodinách. Pokud se ale snažíš tak dáš klidně 6hod. Na městské keše HD2 proč ne jen tak na chvilku si zajít na kešky, ale do přírody a na nějaké mega kombajny fakt ne.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#12 Kal_Kal

Kal_Kal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 17:12

Tak k té výdrži. Já to vyřešil externím zdrojem o kapacitě 8000mA. HD2 to nabije asi 4x což je s již s nabitym HD nějakých 30 hoding. To na den stačí ne? Jen je potřeba si dát pozor na nabíjecí kabel. Standardně ze externích drojů nabíjí jen jako z počítače, ale po drobné úpravě jede jako ze sítě.:) A k těm programum. GCzII je super v čechách, když máte interentový paušál. Ale pro zahraničií doporučuji program BeeLineGPS - ten se ale musí platit a požaduje jistou přípravu před cestou - neumí stahovat z inetu. Jinak HD mi na geocaching zcela vyhovuje.:)
  • 0

#13 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 20:01

Mám HTC Touch Pro s 1340 mAh. Na TomToma mi v autě vydrží typuju tak 3-5 hod. EDIT: sorry za překlep. mělo to být 3-5. 35 je fakt kravina
  • 0

#14 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 23:38

dygestor napsal/a:
Mám HTC Touch Pro s 1340 mAh. Na TomToma mi v autě vydrží typuju tak 35 hod, když se sníží podsvícení



:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Promiň, že se směju, ale to co jsi napsal je největší kravina, co jsem kdy slyšela.... PDA bez externího nabíjení v autě 35hodin zapnutého GPS????? :D :D :D :D To fakt neeeeee.... ani s vypnutým displejem...
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#15 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 0:02

Haraka napsal/a:
Ahoj můžete mi poradit jak nastavit na HTC HD2 - GCz2 .
Mám různé zprávy -(nenalezen rozbor xml code.atd..)
Předem děkuji.


Co potřebuješ poradit? Jednoduše:
Stáhneš program gczII třeba odsud: http://www.ce4you.cz...etail.asp?f=255
Společně stáhneš i jazykový balíček, který obsahuje češtinu.

Přeneseš do HD2 ten .cab soubor přes activ sync, nebo přes nějakou čtečku na kartu.
Spustíš instalaci .cab souboru na kartu. Až se nainstaluje, spustíš instalaci .cab souboru s CZ jazykem - zase doporučuji na kartu. Pak doporučuju restart HD2.
Potom spustíš GCZII - dáš nabídka --> volby --> vyplníš Login ID/heslo (tvoje, které máš na geocaching.com)
To je vše, co je potřeba nastavit. Vše ostatní už je jakoby navíc a nastavovat hned nemusíš. Pak zkus stáhnout nějakou kešku, jestli to funguje a napiš pokud ti to funguje a pokud ne tak přesně napiš co nejde, co to píše atd.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 9:13

Aby nedoslo k mylce, HD2 urcite nechci, jsem naprosto spokojen i iPhone, ovsem jeden clovicek mi tvrdil neco o 12ti hodinach pri geocachingu, tak se mi to nechtelo verit a proto jsem polozil dotaz zde, jak dlouho realne vydrzi baterie.
  • 0

#17 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 23:24

S474N napsal/a:
Aby nedoslo k mylce, HD2 urcite nechci, jsem naprosto spokojen i iPhone, ovsem jeden clovicek mi tvrdil neco o 12ti hodinach pri geocachingu, tak se mi to nechtelo verit a proto jsem polozil dotaz zde, jak dlouho realne vydrzi baterie.


Jasně.. proč ne - někomu sedí iPhone, někomu ne, proto je tu takový obrovský výběr telefonů - to k mýlce určitě nedojde.. :) Já proti iPhonu nic nemám...
Podle mě je opravdu 12hodin blbost... Když zapneš GPS a i kdybys celou tu dobu měl vypnutý displej tak ani tak se na 12hod nedostaneš.. Třeba když k tomu vypneš telefonní modul a tím pádem přenášená data... no.... ale i tak 12h nevěřím. Ale upřímně na co mi bude telefon s vypnutým telefonem jen abych mohla machrovat, že vydrží dýl? :) blbost... To je blbost a navíc stále vypnutý displej asi není úplně to pravé pro geocaching.. je to asi jenom nějaký vychloubačný kec.. jinak to nevidím.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 19:29

zuzkys: vsak v poradku, to bylo jenom pro upresneni, aby zde nedoslo zbytecne k tomu, ze ten HTC HD2 chci - slo mi vyhradne pouze o tu vydrz. No prave proto, ze mi to prislo jako kec, tak jsem si to chtel overit u jinych uzivatelu daneho pristroje. Stejne jako primarni GPS pouzivam Oregon 550. BTW jenom pro zajimavost, co porovnani citlivost O550 vs. HD2. Dotycny clovek mi jeste tvrdil, ze z hlediska citlivosti je na tom HD2 pomalu jeste lip, ze treba v tunelu mu ukazovala GPS smer a O550 uz davno nemela signal.
  • 0

#19 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 20:07

S474N napsal/a:
Dotycny clovek mi jeste tvrdil, ze z hlediska citlivosti je na tom HD2 pomalu jeste lip, ze treba v tunelu mu ukazovala GPS smer a O550 uz davno nemela signal.

což to nekecal, jen si to špatně vyložil :) On takovej tomtom ukazuje dál směr i když signál ztratí ... chvilku ;)
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 20:12

Parkis: jo to jsem si taky myslel, ze je to proste "dojezd" diky tomu, ze to chvilku zpracovava data.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama