Přejít na obsah


Fotka

V keši jsou TB, ale jen "papírově"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 HVhv

HVhv

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 21:52

Co mám dělat, když máme ve vlastní keši zalogován něčí TB, ale fyzicky tam není? Dá se nějak vyjmout?
  • 0

#2 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 21:59

HVhv napsal/a:
Co mám dělat, když máme ve vlastní keši zalogován něčí TB, ale fyzicky tam není? Dá se nějak vyjmout?


Zkontolovat logbook, zdali tam není o něm zmínka. Pak možná ještě vyčkat... Znám tady místní kačerstvo, které loguje trackable items až po dvou měsících...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#3 HVhv

HVhv

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 22:00

ale tohle je již od srpna
  • 0

#4 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 22:12

Majitel TB i majitel cache, ve které onen TB zakysl, mají možnost označit jej jako ztracený. Jdi na stránku brouka a vpravo v rámečku "Trackable item options" uvidíš dole roletku "Mark item missing".
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 22:13

klikni na to tb v inventari kese, otevre se ti okno toho tb. vpravo nahore ve stahovacim seznamu logu budes mit krome klasickych taky volbu "mark item missing". po zvoleni a odeslani se tb presune "do prazdna" a tobe zmizi z inventare.
  • 0

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 22:14

Mě překvapilo, že i v Tiché poště, kam by měli dorazit jen "prověření" kačeři visí jeden TB, co tam již měsíce není.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 22:08

Ahoj, jak dlouho čekáte, než kontaktujete toho, kdo do kešky vložil TB a na internetu toto vložení nezalogoval? Mám takovýto TB u sebe již od 1. ledna a nerada bych, aby u mě zůstal moc dlouho. Díky :-)
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 22:19

A proč ti vadí, že v tvé keši je nějaký TB/GC co tam není? I já u svých beru, že odpovědnost za svoje GC/TB mám já a sleduji jejich putování. Pokud se někde zasekne nebo má podezřelý pohyb, tak kontaktuji já kačery a ne majitel té keše, kde TB/GC zůstal.
  • 0

#9 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 22:22

prijdu, zaloguju, a neresim jestli tam nekdo vlozil i virtualne nebo ne :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 22:31

Daku napsal/a:
Ahoj,
jak dlouho čekáte, než kontaktujete toho, kdo do kešky vložil TB a na internetu toto vložení nezalogoval? Mám takovýto TB u sebe již od 1. ledna a nerada bych, aby u mě zůstal moc dlouho.
Díky :-)


je dobre pockat aspon 14 dnu, muze to byt nekdo, kdo je treba na dovolene a nedostane se na net.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 0:15

sry, ale snazim se u sebe (v ramci moznosti) nic dlouho nedrzet, takze prijdu, zaloguju v mobilu a treba hned v dalsi odlozim .. cekat 10 dnu tak na to davno zapomenu, a treba to mezitim zaloguje nekdo jiny .. takze to je fuk B) EDIT - ale posledni dobou spis nachazim kese kde stejne nic neni (i kdyz by melo byt) takze toho zas tak moc neni :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#12 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 7:08

noe1 napsal/a:

mashe napsal/a:
prijdu, zaloguju, a neresim jestli tam nekdo vlozil i virtualne nebo ne :-D


JJ, takovíhle střelci jsou na zabití ;) Už se mi několikrát stalo, že než jsem se dostal večer ke kompu, TB nebo GC co jsem ráno vložil do keše byl discovernutý a přišel o mnou těžce naběhané kilometry :@

Deset dnů není zas tak dlouhá doba, někdy se člověk holt na net hned tak nedostane. Pokud by ho podle netu měl mít někdo u sebe, stálo by za to poslat zdvořilý dotaz, jak že to hodlá řešit s logováním (už se mi stalo, že na to jakýsi holandský kačer prostě zapomněl).

Už se mi stalo, že jsem z cache vylovil coin, u kterého byl v obalu vložený papírek "jsem na dovolené, počkejte s logováním až se dostanu k počítači" což mi připadá jako dobré řešení.
Za TB a GC má sice zodpovědnost owner ale myslím že i majitel cache by měl ownera upozornit, že trackable je někde úplně jinde než by měl být. V mém blízkém okolí jsou dvě cache, kde je už více než půl roku v inventáři TB který tam fyzicky není.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama