Přejít na obsah


Fotka

1st Polish Event


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Spider

Spider

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 20:30

Hello!

I would like to invite you to the 1st Polish event.

As geocaching community in Poland is growing up, we decided to organize 1st Polish Event. The meeting will take place on Saturday, 30 January, 2010 at 16.00 in the pub: Krakowska Koliba, 11 Sienna street, Cracow.

http://www.geocachin...97-c54b7ab5eeb8

Regards
Spider
  • 0

#2 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 20:37

Prijde mi vtipne, ze na prvni polsky event je zatim zaregistrovano vice Cechu nez Polaku :P Uzijte si to a neudelejte ceskemu GC ve svete ostudu ;)
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#3 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 21:20

Luluk: máš pravdu v některých případech je tam opravdu elita. Sám bych se tam přihlásil, ale vypadá to na prostou hospodskou chlastačku a polské pivo:o :D
  • 0
Kolo jede

#4 batocache

batocache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 22:43

CykloDav napsal/a:
Luluk: máš pravdu v některých případech je tam opravdu elita. Sám bych se tam přihlásil, ale vypadá to na prostou hospodskou chlastačku a polské pivo:o :D


to jsi asi ještě nepil piwo se sokem malinowym :D
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 23:31

LuLuk napsal/a:
Prijde mi vtipne, ze na prvni polsky event je zatim zaregistrovano vice Cechu nez Polaku :P Uzijte si to a neudelejte ceskemu GC ve svete ostudu ;)

No na první český Mega event není přihlášených ani tolik cizinců :P
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 11:34

CykloDav napsal/a:
Luluk: máš pravdu v některých případech je tam opravdu elita. Sám bych se tam přihlásil, ale vypadá to na prostou hospodskou chlastačku a polské pivo:o :D

No jasne - jenze nekteri na tu chlastacku jedeme 350 kilometru (zajizdky na kese nepocitam) a urcite tam nejedeme jen na par Zywiecu ale na celej vikend. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:18

sobikovi napsal/a:

LuLuk napsal/a:
Prijde mi vtipne, ze na prvni polsky event je zatim zaregistrovano vice Cechu nez Polaku :P Uzijte si to a neudelejte ceskemu GC ve svete ostudu ;)

No na první český Mega event není přihlášených ani tolik cizinců :P


myslis prvni cesky event, poradany mimo CR? :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 14:14

mashe napsal/a:
myslis prvni cesky event, poradany mimo CR? :D

To urcite ne - uz loni probehl napr. tenhle GC1YJ36 B) Ale mohl by to dost dobre byt prvni cesky event na polskem uzemi! :D

Ale ne - je to urcite polsky event, poradaji ho polsti geocacheri a my se tam jedeme podivat jen jako pozorovatele - a proste chceme byt u toho, kdyz se bude psat historie! ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 23:33

No jsem na to kombajnování s Hplusem zvědavý :o)
  • 0

#10 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 6:35

CykloDav napsal/a:
Sám bych se tam přihlásil, ale vypadá to na prostou hospodskou chlastačku a polské pivo:o :D

zajímavé, ale vzhledem ke vzdálenosti většina nepřijede na kole, ale autem - a bude tedy bez výborného polského piva ;)
  • 0

#11 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 8:37

škoda, že to nenapsali trošku s předstihem... takhle tam z Plzně fakt nepojedem...
  • 0

#12 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 19:46

pozorjed napsal/a:
zajímavé, ale vzhledem ke vzdálenosti většina nepřijede na kole, ale autem - a bude tedy bez výborného polského piva ;)

Uz jsi nekdy slysel o hotelech? To jsou takovy budovy, kde se da prespat a clovek nemusi jako pako jet v noci 350 kilaku domu... :P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#13 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 21:31

hplus napsal/a:

pozorjed napsal/a:
zajímavé, ale vzhledem ke vzdálenosti většina nepřijede na kole, ale autem - a bude tedy bez výborného polského piva ;)

Uz jsi nekdy slysel o hotelech? To jsou takovy budovy, kde se da prespat a clovek nemusi jako pako jet v noci 350 kilaku domu... :P

Ale no tak, hotely, ty jsou prece jenom v pohadkach :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#14 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 9:19

hplus napsal/a:

pozorjed napsal/a:
zajímavé, ale vzhledem ke vzdálenosti většina nepřijede na kole, ale autem - a bude tedy bez výborného polského piva ;)

Uz jsi nekdy slysel o hotelech? To jsou takovy budovy, kde se da prespat a clovek nemusi jako pako jet v noci 350 kilaku domu... :P

chlape, díky za echo, v Krakowě už jsem byl, spíše než hotely bych doporučil hostel, minule jsem měl pokoj za 14 EUR na osobu, se snídaní a wifi.
Nemám to 350km - to asi víš, nebo Ti do časem dojde :).
a hlavně - pozorně se podívej, komu jsem odpovídal a co má dotyčný v podpisu a jak je na tom s pivem, pak Ti to možná celé docvakne, holt na poprvé se pokaždé nepovede ;) ;) ;)

a teď i trochu něco rozumnějšího - v kolik dojete, jestli neudělat nějakej malej zátah po městě ;) a konečně se poznat naživo.
  • 0

#15 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 9:54

pozorjed napsal/a:

hplus napsal/a:

pozorjed napsal/a:
zajímavé, ale vzhledem ke vzdálenosti většina nepřijede na kole, ale autem - a bude tedy bez výborného polského piva ;)

Uz jsi nekdy slysel o hotelech? To jsou takovy budovy, kde se da prespat a clovek nemusi jako pako jet v noci 350 kilaku domu... :P

chlape, díky za echo, v Krakowě už jsem byl, spíše než hotely bych doporučil hostel, minule jsem měl pokoj za 14 EUR na osobu, se snídaní a wifi.
Nemám to 350km - to asi víš, nebo Ti do časem dojde :).
a hlavně - pozorně se podívej, komu jsem odpovídal a co má dotyčný v podpisu a jak je na tom s pivem, pak Ti to možná celé docvakne, holt na poprvé se pokaždé nepovede ;) ;) ;)

a teď i trochu něco rozumnějšího - v kolik dojete, jestli neudělat nějakej malej zátah po městě ;) a konečně se poznat naživo.

:D:D Přátelé já má Bílou stopu a plánuji hotel pod smrkem.B)
  • 0
Kolo jede

#16 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 13:40

pozorjed napsal/a:

To jsou ty uskali psanyho textu - ani jeden clovek nevidi, jak se ten druhej u klavesnice sklebi. ;)

V kolik dojedeme neni vubec predem jasne - mame nejakou praci cestou. Jak jiste vis, neexistuje zadna konstanta, tudiz rovnice "kolik casu je treba na jednu cache * pocet kesi = cas dojezdu" proste nefunguje. ;) Ale myslim, ze se uvidime na eventu - budu ten s napisem H+ na tricku. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#17 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 13:51

hplus napsal/a:

mashe napsal/a:
myslis prvni cesky event, poradany mimo CR? :D

To urcite ne - uz loni probehl napr. tenhle GC1YJ36 B) Ale mohl by to dost dobre byt prvni cesky event na polskem uzemi! :D
...

Ba ne, první český event v zahraničí byl spíš GC1P5HH :D Bylo tam víc Čechů než domácích i ostatních cizinců...přinejmenším vidět a slyšet :D
  • 0

#18 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 16:10

hplus napsal/a:
V kolik dojedeme neni vubec predem jasne - mame nejakou praci cestou. Jak jiste vis, neexistuje zadna konstanta, tudiz rovnice "kolik casu je treba na jednu cache * pocet kesi = cas dojezdu" proste nefunguje. ;) Ale myslim, ze se uvidime na eventu - budu ten s napisem H+ na tricku. :D


jo, přesně tak nějak to vidím i já, polské keše mi berou dvojnásobek času, bývají o poznání hůře zaměřené, případně hint mají uveden pouze na opencachingu :(

jak to tam mají s dálnicema, nějak jsem nepochopil, které jsou placené, jestli mám jet přes Ostravu, nebo jen do Těšína a pak po okreskách ? Neví někdo ?
  • 0

#19 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 19:03

Nejlépe po dálnici do Českého Těšína , potom skočit do Cieszyna a po dálnici do Krakowa . V Polsku se platí mýto na mýtných branách v hotovosti tak jak to asi znáte z Francie nebo Itálie. /Stav roku 2008 /
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#20 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 19:10

Tom007 napsal/a:
V Polsku se platí mýto na mýtných branách v hotovosti

které úseky, nějak jsem nenašel přehlednou mapku, jediné, co je 100% placené, tak soukromá dálnice u Varšavy.

edit: http://www.autostrada-a4.pl - placené je asi Katowice - Krakow
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama