Přejít na obsah


Fotka

nejlepší keš?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 RPT

RPT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 15:19

Jaká byla Vaše nejlepší keš?Která se Vám nejvíc libila a taky cesta kní.....Jen tak mě to zajimá a pro někoho by to mohl být dobrý typ!;)
  • 0

#2 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 15:22

Jednoznačně GC1JRP9
  • 0

#3 RPT

RPT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 15:28

Ta vypadá opravdu zajímavě a lákavě!:)
  • 0

#4 RPT

RPT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 20:09

jen skoda ze jako typ jsi dal jen ty! cekal jsem trochu vice tech typu....:(
  • 0

#5 sepicnu

sepicnu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 21:21

Já byl nadšen z noční kešky GC1QDCW
a dosti adrenalinová GC1NWN2

  • 0
Lukyno

#6 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 22:59

Pro mě jednoznačně vede GC1RTY0. Našla jsem hodně krabiček, které mě něčím okouzlily, ale žádná ve mně nezanechala tak silné zážitky, jako tato. Je dotažená do posledního puntíku a pokud má člověk rád nějaké to dobrodružství a rád se na chvilku stane pirátem, potom není nad čím váhat :) cesta k finále nebyla tak úplně snadná, vraceli jsme se tam ještě druhý den. Keš jsme našli při bouřce, byli jsme promočení na kost, ale tak plni skvělých dojmů, že to jen podtrhlo celé to putovaní za pokladem. Vřele doporučuji!!
  • 0

#7 Zedd

Zedd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 9:08

Já bych všem doporučil GC1QMAY. Cesta nádhernou přírodou s vychytanými úkoly a skvělým závěrem.
  • 0

#8 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 11:15

GC7AA7 Osobne jsem ji neabsolvoval, ale jini ano a delal jsem support na telefonu prez celou noc. Hezka vec, takova by mela byt i u nas.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#9 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 21:30

akryx napsal/a:
GC7AA7 Osobne jsem ji neabsolvoval, ale jini ano a delal jsem support na telefonu prez celou noc. Hezka vec, takova by mela byt i u nas.


Trochu z ruky :-).
Mě osobně se líbila třeba tahle GC19ENX
  • 0

#10 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:29

Doporučuji http://www.geocachin...8c-6e3604ffb2c0
A na tuhle se těším http://www.geocachin...09-5e3141c881bf
  • 0

#11 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 10:51

RPT napsal/a:
jen skoda ze jako typ jsi dal jen ty! cekal jsem trochu vice tech typu....:(


No jde o to, že toto téma je tu stále dokola a už někdo prostě nemá chuť to pořád psát ;) - je na to spousta statistik. A "nejlepší" je dost pofidérní pojem, každý vidí to "lepší" v něčem jiném, někomu je jedno, že je to jen rozbitá pixla, ale na úžasném místě a někdo zase raději dokonalou skrýš a listing i když je to třeba na místě o ničem. Takže asi tak :)
Ale rád se podívám na zajímavé tipy, ber můj příspěvek jen jako poznámku na okraj :)

(btw, třeba GC1JRP9 je sice určitě pěkná, a kdybych měl příležitost, třeba bych jí odlovil, ale "nejlepší" bych jí nedal, prostě mě mystery typu" počet toho a počet toho" nějak nebere, moc nechápu, v čem je smysl počítat nějaké sloupy...., proč né něco, co souvisí s tématem?? Proč počet sloupů?? - moc originální to není - ale to jest jen můj názor, ale určitě bych autorovi poděkoval za hezkou práci a byl bych za ní rád)
  • 0

#12 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 15:37

No, já mám (snad to nebude znít moc sobecky) ty nejlepší zážitky ze zakládání keše. Když jsem zakládal Pavučinku (GC16965), byl jsem pořád v lese, prochodil jsem to tam křížem-krážem. Různé testovací krabičky jsem měl rozstrkané na spoustě míst - bylo jich opravdu hodně, o dost víc, než má nakonec Pavučinka doopravdy krabiček. Musel jsem vymyslet, jak to pospojovat, co nechat, co přesunout a co zrušit. Takže jsem vysedával nad mapami, pak zase vyrážel do lesa. Každé místo jsem několikrát zaměřoval, používal jsem průměrování, takže jsem si navíc pokaždé chvíli poseděl, než jsem zase běžel dál. Myslím, že jsem se díky tomu dost dobře seznámil s geografií toho, co mám kousek za barákem. Nic podobného jsem v geocachingu zatím nezažil.

Ale třeba na Pavučinku někdy naváže Peříčko, kdo ví? ;-)
  • 0

#13 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 16:08

Hele neblbni, ještě nemám odloveny Tisy, Výhledy, z finálky Zuly se mě ještě teď podlamují kolena a ty na nas Peříčko?;) Já ty tvoje trasy na "rodinne" výlety už trochu znám.:D
  • 0

#14 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 16:50

a co by ste odporucili na juhu Moravy?
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama