Přejít na obsah


Fotka

zimní multina v přírodě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 17:15

Ahoj, víte někdo o multině, která by byla speciálně vhodná pro zimní odlov? - Nejlépe nějaký delší kousek, klidně na celý den nebo i dva. (Něco jako Velká husí cesta třeba.) Na běžkách nebo pěšky. Loni jsme zkoušeli Jizerské tisícovky, ale ty nejsou na toto speciálně vhodné:-))).
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 17:30

Nevím úplně na 100%, jestli je tohle ta pravá keš, co hledáš, ale GC1KVVN je dělaná i na zimní odlov. Sám jsem ji ještě nešel... ale chystám se.

EDIT: tak jsem si pořádně přečetl listing a musím to vzít zpet. Pokud chceš projít prima multi, tak na tuhle můžeš jít, ale bodík si nezapočítáš: "Finálka (na rozdíl od indicií) není odlovitelná pri snehové pokrývce. Pokusím se na tom co nejdríve zapracovat."
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 19:25

Můžeš zkusit sérii Jizerskohorské rozvodí. Není to sice multina, jen série tradiček, ale 100% se dá najít v zimě.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#4 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 21:46

Krkonose crossing GC1KVVN v zimě jedině s velkou lopatou a rozhodně na dýl jak 2 dny :) V Krušných horách je pěkná lyžařská Move your body GC1MF56, na Vysočině Velký vichr GC19AQE.
  • 0

#5 alicek

alicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 0:15

Je to o pár řádků vedle
http://www.geocachin...358#post_179358
  • 0

#6 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 13:58

Mohu doporucit "Pruvodce po nicem" GCRYMZ, sam jsem ji sel na etapy v zime. Pokud by se vzaly bezky, tak by to melo jit stihnout za den. Cache vede cela po turisticke ceste, zel misty i po silnici, ale to lze zas projit pesky. Cache je zimoodolna, jen z par indicii je nutno odhrnout snih, ale to nevadi, jelikoz jsou dost jasne.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#7 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 15:48

Solim napsal/a:
Mohu doporucit "Pruvodce po nicem" GCRYMZ. Pokud by se vzaly bezky, tak by to melo jit stihnout za den. Cache je zimoodolna

Doplním, že na finálce je nezbytné běžky sundat. ;)
A jinak ji též vřele doporučuji.
  • 0
Vložený obrázek

#8 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 13:31

Co takhle "Rychlebské vrcholky" ?
http://www.geocachin...1c-9911f993def1
Jsou to sice jednotlivé tradičky, které mi v létě zabraly několik dní. Tato byla nejhezčí GC1KTEY.
V zimě na běžkách jsou ale všechny odlovitelné v pohodě, dokonce byly v zimě publikovány a jako zimní jsou i zamýšleny. I když je letos sněhu požehnaně, odhadem je to tak na 1 pořádnou nebo 2 příjemné běžkotůry nádhernou zimní krajinou - jedna nad Petříkovem až k Paprsku, druhá nad Lipovou.
  • 0

#9 hajdan

hajdan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 18:40

Můžeš zkusit tuhle sérii, která je přímo vhodná pro běžkaře: http://www.geocachin...5a-e1cf2cd1be22 je to v Krušných horách. Také jsou to tradičky, ale můžeš je pojmout jako multinu;)
  • 0

#10 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 9:59

Nevím, zda je úplně vhodná pro běžky, ale tahle keš vede pod lanovkou na místě, kde jezdí i lyžaři. Finálky jsou 2, jedna letní velká a druhá zimní filmovka. GC16BKK - je to keš na Šumavě kousek od Špičáku.
  • 0

#11 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 14:38

Jo, na tu už jsem se v pátek nedobrodil - bral jsem to na sněžnicích od Belvederu na Čertovo jezero a chtěl jsem ji zkusit cestou zpátky, ale prašan mne zdržel cca o 3 hodiny a padla tma :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#12 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 18:16

Trochu si udělám reklamu: GC1VDAT Lánské kolo. Původně koncipovaná jako cyklokeš (11 km), nicméně často lovená i pěšky nebo v tomhle období na běžkách. Lánská lesní správa sice až příliš dbá o své cesty, takže pluhem urputně likviduje stopy, které se sousedy běžkaři neméně urputně vytváříme. Na druhou stranu se po cestách krásně chodí - i teď, kdy je v lese skoro půl metru sněhu.
  • 0

#13 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 20:25

kulhal napsal/a:
Trochu si udělám reklamu: GC1VDAT Lánské kolo. Původně koncipovaná jako cyklokeš (11 km), nicméně často lovená i pěšky nebo v tomhle období na běžkách. Lánská lesní správa sice až příliš dbá o své cesty, takže pluhem urputně likviduje stopy, které se sousedy běžkaři neméně urputně vytváříme. Na druhou stranu se po cestách krásně chodí - i teď, kdy je v lese skoro půl metru sněhu.


Můžu potvrdit a vřele doporučit. Odlovili jsme to s manželkou při velice příjemné zimní procházce. Tam sníh rozhodně odlovu nebrání. ;-)
  • 0

#14 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 12:05

Taky si udělám reklamu. Všechny mé kešky jsem udělal na i na zimní odlov. Lettebox GC216XW je určený pro běžkaře - upravovaná lyžařská trasa. Multi GC1Q436 a GC1X83N jsou předělané (ulehčené) na zimu tak, aby je bylo možno lovit hledat na běžkách, i když procházka to nebude.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama