Přejít na obsah


Fotka

Co si o tom myslíte? Jaký typ cache zvolit?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 FantaA

FantaA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 22:19

Chci založit cache u dědy v kavárně a nevím co mám dát za tip. Bude to fungovat tak, že člověk přijde a poprosí o geokafe a obsluha mu přinese cache. Já bych volil Mysterku co vy?:)
  • 0

#2 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 22:21

spousta lidí ti to odmítne jako kešku která bude podle nich komerční ač si nebudou asi muset nic koupit je to vlastně skrytá reklama
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 22:37

Nejvhodnejsi je dat ji v tomto pripade jako mysterku, aby to donutilo si aspon precist listing kde bude upozorneni na nedostupnost mimo otviraci dobu.
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 5:50

mwh napsal/a:
spousta lidí ti to odmítne jako kešku která bude podle nich komerční ač si nebudou asi muset nic koupit je to vlastně skrytá reklama


Ja myslim, ze kesku budou odmitat jen prudilove (nemyslim ted tebe). Takovych kesek uz je tu nekolik a je to vzdy prijemne zpestreni geocachingu. Ja jsem pro a urcite bych to zvolil jako mysterku.
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 6:30

jestli takovych kesi je nebo není nekolik je fuk. fanto, spis si pro zacatek napis prislusnemu reviewerovi podle kraje, jestli ti ji schvali, protoze tohle uz do zamitnuti z hlediska komerce spadnout muze. tak at nejsi potom, co kes udelas, zklamany ze zbytecne práce. jinak typ mystery.
  • 0

#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 6:56

no nevím... pokud je to někde ve městě tak už vidím dav FTFkařů a plnou kavárnu... pžípadně největší shon a někdo bude chtít geokafe... to nebude úplně dobrý, ale pokud to projde přes review tak mysterka, případně letterbox...
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 10:43

Už jsem navštívil dvě podobné (Pardubice a Vídeň). Tam prostě na vhodném místě na nějaké chodbě leží na pultě bedna a kolemjdoucí kačer k ní prostě jde, otevře si ji (někde je to chráněné jednoduchým kodem z listingu) přehrabe, vymění cestovatele a odejde. Samozřejmě to musí být tak aby moc nezavazel v provozu. Ta bedna je většinou něco stylového...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama