Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPSMAP 76 CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 21:16

Zdravím, máte někdo zkušenost s tímto typem? Je vůbec vhodný pro GC? Díky moc za pomoc.
  • 0

#2 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 10:33

Pokud se nepletu, tak se od 60CSx lisi pouze pouzdrem, takze se na GC hodi stejne jako 60CSx. 76CSx je pomerne velka do ruky. Mam docela velkou ruku,ale 76 je proste i tak neforemne velka. 76 ma jednu velkou vyhodu a to, ze plave na vode. Nejde tedy utopit, coz se nekdy muze hodit. Nakolik se 60ka hodi na GC je otazkou vecnych diskusi. Dobre pouzitelna zcela urcite je. Je citliva, ma kompas a vyskomer, coz je vyhoda.
  • 0

#3 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 11:34

Ahojte, rád bych se zeptal ohledně navigace GARMIN GPSMap 76CSx. Mají ji rodiče a už toho spoustu našli. Zajímalo by mě ale, jak je to se zobrazováním listingu. Jde ho na tom zobrazit, nebo to umí ukázat jenom souřadnice? Nahrál jsem tam pár GPX (PM), ale listing jsem nenašel.
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 12:04

Tento přístroj bohužel ještě podporu listingů nemá, takže nahrání pocket query GPX souboru nestačí. Možná tam listing jde dostat nějakým hackem (zaslechl jsem něco o POI), ale každopádně jenom v omezené formě a ne tak komfortně, jako u novějších přístrojů (Oregon, GpsMap 62, GpsMap 78).
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 12:18

Rekl bych, ze z GeoGetu pres medwynovo makro poigarmin by to mohlo jit. Ale varim z vody. Abys nemusel instalovat GeoGet, klidne ti poslu timto makrem vytvoreny POI nejake kese s listingem a muzes to vyzkouset.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 21:46

To je v pohodě. Jsem se jenom ptal. Oni tam doteď všechno rvali ručně, takže i obyčejné gpx bez listingu, jenom se souřadnicema je pro ně velké zlepšení :-) Jsem se jenom ptal zda to tam skutečně není, nebo zda jsem jen blbě hledal. :-)
  • 0

#7 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:16

76csx pouzivam a skutocne nepodporuje listing :) Najlepsie je nahravat suradnice ako POI. Na identifikaciu kesky som pouzival jednoduchu pomocku, ked som do udaje o vyske (cislo XYZ) umiestnoval X=typ boxu (0 virtual, 1 micro... 3 large), Y=obtiaznost terenu, Z=obtiaznost kesky :) Neni to ziadny zazrak, ale viac som z toho nedostal :) Na druhej strane je to tak odolny stroj, ze pri napadnuti ho clovek moze smelo pouzit na obranu a nejake tie nedokonalosti softwaru sa mu daju odpustit :)
  • 0

#8 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:29

Listing do 60CSx/76CSx a jim pribuznych opravdu nedostanes, ale na druhou stranu tam pres POI body muzes dostat vsechny dulezite informace jako typ poslednich 4 logu, datum posledniho nalezu a kupu dalsich informaci, ale hlavne hint! Existuji na to makra jak do GSAKu, tak do geogetu.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama