Přejít na obsah


Fotka

Seznam vlastních keší v GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 20:59

koukal jsem zda se to tu řešilo, ale nenašel jsem, kdyžtak se omlouvám. chtěl bych poradit, stáhl jsem nový geoget abych mohl dělat nové statistiky. Mám 2 uložené kešky, ale ty ne a ne zobrazit :( dřív mi to moc taky nejelo asi jak by mělo, abych je měl ve statistikách, musel jsem pokaždé znovu stáhnout svoje kešky, aby se tam ukázaly. To ale už neplatí. Tak jsem si dal záložku My own a stáhl keše, Přidáno 0 aktualizováno 2, dám zobrazit a ukážou se tam. ale když uložím nebo dám znovu záložku my own tak tam nic není a nevím jak to do statistiky dostat. Poradíte někdo díky :) Zkoušel jsem i reinstalovat GG nic :(
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 21:07

Reinstalací asi nic nespravíš. Máš v GeoGetu v nastavení zadané svoje uživatelské jméno na geocaching.com?
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#3 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 21:19

ano mám, geoget používám již dýl, navíc se mě ptá i na jméno samotné tlačítko na stažení vlastních keší. A vyplněné to mám dobře, protože stahuju listingy a logy do statistiky a ty jedou
  • 0

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 21:33

To asi mícháš dvě věci dohromady. GeoGet sám o sobě žádná data nestahuje, odahduju, že to v tvém případě dělá GeoJarry a ten má svoje nastavení. Máš ty svoje keše v seznamu v GG fialové? Pokud ne, chybí to nastavení, co jsem psal výše. Pokud ano, bude problém jinde.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#5 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 23:12

Ano vím že to obstarává geojarry, ale nic v geojarry v my own jsem neměnil, tak předpokládám že by to mělo fungovat. Když jsem po stáhnutí seznamu dal ty vlastní smazat natrvalo a stáhnout znovu, do zaznamu se přidaly (ne jen aktualizovaly) ty 2 keše, je to v záložce my own a několikrát jsem ten seznam ukládal aby se to v My own uložilo, ale zase po přepnutí tam ty moje kešky nebyly...
  • 0

#6 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 7:18

Tak teď už ti přestávám rozumět. Co myslíš záložkou My own? GeoGet žádné záložky nemá, má jen databázi a seznam keší z ní načtených podle filtru. Pokud naimportuješ keše je hotovo a není třeba ukládat žádné seznamy. Když koukám na tvůj profil, napadá mě, že problém může být v tom, že nick máš holas.p ale keše zakládáš jako HOLAS. To se ti možná nesejde a GG je pak zmatený. Jaký nick máš v GG v nastavení (ne v GeoJarry)? Zkusil bych tam dát HOLAS.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#7 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 10:53

Super bylo to tím :) špatně jsem se vyjádřil, měl jsem na mysli filtr My own v databízi. Jen jsem musel změnit jeden listing abych umazal druhého spoluzakladatele (je to brácha který neloví) a nechal tam jen HOLAS, takže se mi keše zobrazili jako moje. Samo že když jsem uploadoval statistiky tak se otevřel profil holas. Po změně byly kešky ve statistice. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si v geogetu u mých keší nastavil autora holas.p a toho dal i do nastavení jména geogetu. a po vygererování je to tak jak má :) moc díky za pomoc :)
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 12:23

HOLAS napsal/a:
Super bylo to tím :) špatně jsem se vyjádřil, měl jsem na mysli filtr My own v databízi. Jen jsem musel změnit jeden listing abych umazal druhého spoluzakladatele (je to brácha který neloví) a nechal tam jen HOLAS, takže se mi keše zobrazili jako moje. Samo že když jsem uploadoval statistiky tak se otevřel profil holas. Po změně byly kešky ve statistice. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si v geogetu u mých keší nastavil autora holas.p a toho dal i do nastavení jména geogetu. a po vygererování je to tak jak má :) moc díky za pomoc :)


Ve statistikách se dá nastavit, které nicky považuje za Tvoje vlastní.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 14:23

jen pro uplnost kolombovy odpovedi..
v pripade geneovani statistik programem GgStat (at uz originalnim skriptem GgStat.ggp.pas, nebo treba skriptem AutoStat.ggp.pas) muzes v souboru se sablonou (Template, GgStatTemplate.. na nazvu nesejde) nastavit nekolik ruznych moznosti dle kterych se kese budou zapocitavat jako Tvoje.
MYCACHESOWNER holas.p
MYCACHESOWNER HOLAS
MYCACHESOWNER HOLAS a brácha
MYCACHESOWNER HOLAS & brother
atd.
  • 0

#10 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2010 - 15:39

HOLAS: stavajici reseni zklame pri prvnim importu aktualizovanych listingu na tech dvou vlastnenych kesich. Nastav v listingu na geocaching.com autora holas.p, nastav si v geogetu jmeno uzivatele na holas.p a nastav si v geojarry uzivatele na holas.p. Uz nikdy nebudes mit znova stejny problem ;)
  • 0

#11 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 23:35

Ahoj,nevím jestli jsem se trefil uplně přesně do tématu,ale zkusím se zeptat.Používám pro tvorbu statistik Geoget s geojarry a autostat ... vše jakž takž funguje,ale trošku mě zaráží,že pokaždé když importuju přeš jarryho nově nalezené keše a nebo pak přes autostat je posílám zpět do statistik,tak se vždy stahují i odesílají všechny mé nalezené keše ... Je to normální,nebo jsem někde přehlédl,kde nastavit,aby se stahovaly a odesílaly jen ty nově nalezené? Zatím mi to teda nevadí,protože jich mám pár,ale jek to dělají lidé co jich mají třeba nad 1000 ?To pak ta aktualizace trvá hodinu,ne? Děkuji.
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 7:02

danhill81 napsal/a:
Ahoj,nevím jestli jsem se trefil uplně přesně do tématu,ale zkusím se zeptat.Používám pro tvorbu statistik Geoget s geojarry a autostat ... vše jakž takž funguje,ale trošku mě zaráží,že pokaždé když importuju přeš jarryho nově nalezené keše a nebo pak přes autostat je posílám zpět do statistik,tak se vždy stahují i odesílají všechny mé nalezené keše ... Je to normální,nebo jsem někde přehlédl,kde nastavit,aby se stahovaly a odesílaly jen ty nově nalezené?
Zatím mi to teda nevadí,protože jich mám pár,ale jek to dělají lidé co jich mají třeba nad 1000 ?To pak ta aktualizace trvá hodinu,ne?
Děkuji.

V nastavení AutoStatu si zruš volby "Stáhnout logy z ..."
  • 0

#13 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 19:43

Tak zrušení volby nepomohlo,pořád to pracuje s celým seznamem nalezených keší,který mám v geogetu (zelený) - po dnešku už se 44mi kešemi :) ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#14 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 19:47

Navíc jak mám mapu čr s červenými puntíky,tak nevím,ale mám pocit,že tam nejsou všechny body ... Nevíte jak to zjistím?
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#15 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 21:05

danhill81 napsal/a:
Navíc jak mám mapu čr s červenými puntíky,tak nevím,ale mám pocit,že tam nejsou všechny body ... Nevíte jak to zjistím?

tak se koukni na http://geocaching.cz/nalezy.php ..
  • 0

#16 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2010 - 19:53

Ahoj,mám nový problém :) ... Co dělat v případě,že tradiční keš se změní v multinu.Číslo keše zůstane stejné a owner napíše,že je možno keš odlovit znova.Když to udělám,na gc.com mi normálně přibyde keška,ale v geogetu nikoli.Tam se mi prostě v seznamu nálezů znova neobjeví.Jde to nějak obejít nebo někde nastavit,popřípadě neřešilo se to tady už někde na foru,nemohu o tom nic najít. Děkuji za rady.
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#17 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2010 - 19:58

Rada je jednoducha - nedelat to. GeoGet nepodporuje 2 nalezy na jednom GC kodu. Nedava to prilis smysl. Doporucil bych ten druhy log smazat a ignorovat moznost dalsiho zalogovani. Nebo krabicku zalogovat jen jako Write note. Pokud by ti o ten bodik precejen slo a chtel jsi mit spravne statistiky, je moznost vytvorit si v geogetu nejakou kopii te kese (musi mit ale jiny kod! - idealne aby vubec nezacinal na pismena GC), nastavit ji jako multinku, ulozit na ni nalez.
  • 0

#18 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2010 - 20:45

Moc děkuji :) .. myslel jsem si to ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#19 Tomyxx

Tomyxx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 17:51

ahoj všem, možná je to trochu dotaz mimo, ale při tvorbě statistiky přes geoget mám trošičku problém protože nejsem PM a nenačtou se mi cache které se po mém odlovu změnili na only PM a statistika je pak díky tomu rozhozená. Mohl bych poprosit nějakou dobrou PM duši, která by mi poslala gpx soubory k "Expansion`s magnetic child (GCM3R4)" a "Fane (Prague castle) (GCRRD1)" abych si je mohl do geogetu zadat. Předem moc děkuji
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama